Opublikowano 13 Maja 201115 l Panowie ile kosztuje ta blaszka taka do zacisku 320 mm ? W IC około 40zł za obie (w ASO ok. 50zł za sztukę)
Opublikowano 13 Maja 201115 l Panowie ile kosztuje ta blaszka taka do zacisku 320 mm ? NOsb, jak chcesz to mam dwie pomalowane proszkowo na kolor czarny (błysk)
Opublikowano 13 Maja 201115 l OZ wierci na rozne srednice zalezy od auta, czesto jest to 4,3mm ja wiercilem na 5mm bo wowczas nie wiedzialem jaka ma byc srednica zrobilem to na pale ogolnie powinno wiercic sie tylko tarcze wentylowane przy litych tarczach nie ma to uzasadnienia pozostaje tylko efekt wizualny Wstępnie ma wszystkie nawiecic 4,5mm wiertło .Początek roboty a juz kurwicy powoli dostaje
Opublikowano 13 Maja 201115 l OZ wierci na rozne srednice zalezy od auta, czesto jest to 4,3mm ja wiercilem na 5mm bo wowczas nie wiedzialem jaka ma byc srednica zrobilem to na pale ogolnie powinno wiercic sie tylko tarcze wentylowane przy litych tarczach nie ma to uzasadnienia pozostaje tylko efekt wizualny Wstępnie ma wszystkie nawiecic 4,5mm wiertło .Początek roboty a juz kurwicy powoli dostaje Skoro można bez problemu dostać takie tarcze to po c**j kombinować i wiercić. Szkłem d*py nie podetrzesz... a hamulce to bezpieczeństwo nie tylko Twoje.
Opublikowano 13 Maja 201115 l Ok dzieki za info. Okazalo sie ze w tych hamulcach moich nie bylo jednej tej blaszki nawet cholera nie widzialem klient dzwonil wczoraj ale dzisiaj cisza
Opublikowano 14 Maja 201115 l To dołączyłem do grona "321 z przodu" .... :kox: Paczka doszła , w przyszłą sobotę [mam nadzieję] swap Gustowny czarny kolorek
Opublikowano 14 Maja 201115 l oj teraz była grupowa rozsyłka od Devastation do klientów do mnie też dotarło już 345/300
Opublikowano 16 Maja 201115 l Panowie od tygodnia mam dostęp do Zimmermanna w super cenach, tylko grupa VAG tarcze 288 - 312 - 320 - 321 - 345 mm gładkie i nawiercane podajcie ceny w jakich mozna najtaniej kupić tarcze - sprawdze czy mam lepiej
Opublikowano 16 Maja 201115 l Panowie od tygodnia mam dostęp do Zimmermanna w super cenach, tylko grupa VAG tarcze 288 - 312 - 320 - 321 - 345 mm gładkie i nawiercane podajcie ceny w jakich mozna najtaniej kupić tarcze - sprawdze czy mam lepiej to chyba Devastation może wiedziec najlepiej
Opublikowano 16 Maja 201115 l OZ nie ma perforowanych 288 na tył i 345 na przód SID pisał o 288 przód ostatnio kupiłem perforowane 320mm za 600zł/kpl z wysyłką ale zauwazyłem że Lewian stosuje upusty w zaleznosci od wielkosci zamówienia dzisiaj akurat zamawiałem towar, suma zamówienia opiewała na 2076zł a zapłaciłem 1800zł
Opublikowano 17 Maja 201115 l no fakt OZ ma w katalogu iż tarcza 345mm wystepuje wiercona a jak się chce kupic to jej nie ma - tak jakby błąd w katalogu 320x30mm nr 1249.52 wiercona kupuje duzooo taniej więc widze różnice. ceny podam pózniej na pw a teraz z innej beczki : za kilka dni/tygodni opiszę Wam jak założyć zaciski 4-ro tłoczkowe Brembo na tarcze 330mm do A4 cały urok w tym że całość na markowych gratach i wierconych tarczach założysz do 1500-1800 zł
Opublikowano 17 Maja 201115 l no to cieakwe brembo 4T + 330 mm.... ale jak pamiętam to wówczas ET 35 to jest max?
Opublikowano 17 Maja 201115 l to zalezy jaka felga, w S4 B5 przy feldze ET45 zacisk wchodzi i zostaje z 5mm luzu od ramion, ale felga S4 B5 ma bardzo plaskie i cienkie scianki ramion (tego nei ma juz przy innych felgach z ET35 mawet)
Opublikowano 17 Maja 201115 l Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył? Jakie one powinny być? Wymiary itp? Bo chciałbym coś dobrać. Albo podajcie ich numer z ETKI
Opublikowano 17 Maja 201115 l Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył? Jakie one powinny być? Wymiary itp? Bo chciałbym coś dobrać. Albo podajcie ich numer z ETKI Do przódu nie potrzebujesz podkałdek. a do tyłu jak kupisz ori przeowdy to będziesz miał komplet ze śrubami razem.
Opublikowano 17 Maja 201115 l Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył? Jakie one powinny być? Wymiary itp? Bo chciałbym coś dobrać. Albo podajcie ich numer z ETKI Potrzebujesz 2 miedzianych uszczelek/podkładek. W ETCE nie widnieją jako oddzielna część. Podrzucę Ci w tygodniu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto