Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_5.7) Link się wykrzaczył Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 5.7) - Ross-Tech Wiki Jakby ktoś szukał to login dla diesla R4 przy 16'' to 09355. U mnie przyjęło kodowanie gładno, tylko zbiornik się przekodował na Q (do dziś nie wiem dlaczego) i miałem przez chwilę połowę rzeczywistego stanu.
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l na wyebanej serii wczoraj miałem paska B6 na przegląd hamulców, myslałem że goscia pierd.... kijem golfowym w łeb A co odwalił?
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l nie mam zdjęc bo z nerwów nie zrobiłem, ale przednia tarcza przy nominalnej grubosci 25 mm miała ponizej 19mm chciał zebym na te tarcze załozył mu nowe klocki, z tyłem było podobnie tarcza syf, klocka 2mm, dodatkowo nie działał jeden silniczek w zacisku i nie było recznego na jedno koło
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l nie mam zdjęc bo z nerwów nie zrobiłem, ale przednia tarcza przy nominalnej grubosci 25 mm miała ponizej 19mm chciał zebym na te tarcze załozył mu nowe klocki, z tyłem było podobnie tarcza syf, klocka 2mm, dodatkowo nie działał jeden silniczek w zacisku i nie było recznego na jedno koło trza było Dev skoczyć do kwiaciarni kupić kolesiowi kwiatki, wręczyć mu je i pogratulować tępactwa
Opublikowano 7 Kwietnia 201412 l Panowie jaki jest nr klocków F DS na przód (288) i tył (2.0 TDI BRE)?
Opublikowano 7 Kwietnia 201412 l MI katalog intercars-u podpowiedział FDS 1629 i taki zamówiłem, tył się zgadza. W czym jest różnica?
Opublikowano 7 Kwietnia 201412 l Napisałem 1629:) ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- To jest błąd w katalogi IC oraz Ferodo...z tego co widzę to różnica jest tylko w wysokości o 1,8 mm
Opublikowano 7 Kwietnia 201412 l Nie tylko wysokosc Wrzuc sobie w google jeden i drugi ibedziesz widzial czym sie roznia
Opublikowano 7 Kwietnia 201412 l A masz moze takie 1323 i 1083, na srode? ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------
Opublikowano 8 Kwietnia 201412 l Pany z przodu tłoczek z zacisku ATE ma 57mm czy 54mm?? Pod 288mm/312mm
Opublikowano 8 Kwietnia 201412 l 57 http://autoalkatreszed.hu/img/article2013/TOF_GRA_DATA_5/l/195333.jpg
Opublikowano 8 Kwietnia 201412 l chłopaki da się przełożyć śrubę ze starego przewodu hamulcowego tył do nowego,czy trzeba kupić nową i jeszcze jedno czy warte są coś przewody R&A
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto