Opublikowano 13 Czerwca 201412 l Zimmermann i ori klocek lub zimmermann i fds. Mam conieco w razie co ;-)
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l tak przygotowane do mocy około 300+ , zreszta mozesz mi podpowiedziec bo mi sie swieci od jakiegos miesiaca moze 2 kontrolka przy odpaleniu auta hamulca mryga 3 razy na fisie i gasnie i troche To oznaka słabego aku
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l A polecacie jakieś tarcze dobre i klocki do zestawu z S4ja testuje Rotingera i dają rade
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l Witam , teraz mam problem z hamulcami ,po założeniu kół 17" z oponami 245/45/17 sporo mi spadła skuteczność hamowania dodam że mam z przodu tarcze 280mm, poczytałem już że chłopaki na forum wrzucają do swoich furek większe tarcze i klocki, czy ktoś mi poradzi co musiał bym kupić i od jakiego modelu żeby też zrobić sobie taką przekładkę. O i jeszcze jedna sprawa czy po wymianie nie będzie mi to przeszkadzać w założeniu zimowych kół na 15 calowych felgach.
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l Tu masz wszystko http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/ Niestety przy wiekszych hamulcach 15" odpoda...
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l jest tylko jedna mozliwosc: 288/25mm ale do B6 to i tak tragedia zmieniaj koła i pakuj minimum 320 mm mam co potrzeba
Opublikowano 15 Czerwca 201412 l Kurcza czyli chcąc zakładać opony 15" na zimę nic nie pokombinuję z hamulcami Nawet 312 jak bym założył , troszkę szkoda mi tych felg ori 15 założyłem na nie nowe zimówki. DEV daj do siebie jakiś kontakcik.
Opublikowano 16 Czerwca 201412 l jest tylko jedna mozliwosc: 288/25mm ale do B6 to i tak tragedia zmieniaj koła i pakuj minimum 320 mm mam co potrzeba o ile wiem AVB ma właśnie tarcze 280 co rzeczywiście jest dramatem. toma085 zmieniaj na 320. Dev ogarnie Ci temat hamulców. Zimówki wtedy conajmniej 16"
Opublikowano 16 Czerwca 201412 l Dzisiejszy mały upgrejdzik http://s30.postimg.org/r7pl8vu25/20140610_132527.jpg Dev to to to lepiej hamuje niz zacisk z s4 ? wczoraj pojezdzilem a6 c5 z heblami 320 czy tam 321 i w porownaniu to moich 312/288 to jest niezla przepasc ;/ a tam jeszcze ciezsze auto.. powoli szukam alternatywy.. jakis zacisk z prosche siada w felge 17" ?
Opublikowano 16 Czerwca 201412 l Siada na 17" na wymiarze 330mm Ciezkie do zdobycia Mam 4tloki na tarcze 345 mm, ktore wchodza pod 17tke
Opublikowano 16 Czerwca 201412 l Dev czy przy przejściu z 312 na 320 potrzeba zmieniać osłony czy nie ? bo już mi się mętlik zrobił
Opublikowano 16 Czerwca 201412 l Siada na 17" na wymiarze 330mmCiezkie do zdobycia Mam 4tloki na tarcze 345 mm, ktore wchodza pod 17tke a moglbys podac jakis model tych zacisków, albo od czego są.. ? Pogrzebie troche..
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto