Opublikowano 18 Kwietnia 201511 l Dev tak czysto teoretycznie, bo wpadły mi w ręce tylne jarzma z A6 C6 pod niewentylowane tarcze 330mm gdyż jak wiadomo były dwie wersje w tym modelu. Jest opcja zaadaptować pod te jarzma tylny zacisk z A4 288mm i wstawić przetoczoną tarczę 330mm? Byłaby to ciekawa alternatywa dla 288 w zestawie 320/288 Mi Kuba proponował taką opcję w przypadku gdy nie mogłem dostać zacisków z eSy więc pewnie do ogarnięcia. No chyba, że miałem być królikiem doświadczalnym.
Opublikowano 18 Kwietnia 201511 l Nie wrzucisz na to zacisku 288 musualby miec rozstaw mocowania taki jak 300/330mm
Opublikowano 18 Kwietnia 201511 l Autor A6 C6 nie mialy niewentylowanej tarczy 330mm tylko 302/12 Faktycznie, sprawdzałem katalog TRW
Opublikowano 19 Kwietnia 201511 l Ktoś wie jakie są wymiary śrub do zacisków ZR18? takich: http://sidmotorsport.pl/pl/hamulce/945-sruby-dla-zaciskow-17-18zr-l.htmlBo nie wiem czy jest sens dorabiać/szukać czy lepiej kupić od Sida 20zł 1sztuka..
Opublikowano 19 Kwietnia 201511 l co do tego 330 to ten klocek wychodzi duzo za maly i napewno nie bral by tarczy wiec jaki sens pakowania tak duzej tarczy
Opublikowano 21 Kwietnia 201511 l Panowie, mam pytanie, czy wrzucenie na auto hebli z RS4 B7 pociąga za sobą konieczność zastosowania dłuższych śrub mocujacych koło? Mocowanie tarczy z RS4 jest szersze niż np te które mam obecnie w tarczy 320 mm?
Opublikowano 21 Kwietnia 201511 l nawet jakby byla ciut grubsza to niewiele, moze 1-2mm wedlug mnie nie musisz
Opublikowano 21 Kwietnia 201511 l Panowie, mam pytanie, czy wrzucenie na auto hebli z RS4 B7 pociąga za sobą konieczność zastosowania dłuższych śrub mocujacych koło? Mocowanie tarczy z RS4 jest szersze niż np te które mam obecnie w tarczy 320 mm?A orientujesz się jak drogie sa to hamulce ? Same tarcze to kosmos ceny. Mtskw ze za połowę ceny można znaleźć cos nie gorszego. Edytowane 21 Kwietnia 201511 l przez davidlive
Opublikowano 21 Kwietnia 201511 l Dzięki Piotrek Dawid, ja już mam te heble , przygarnąłem kompletny używany zestaw od Siemiana jakiś czas temu. Będzie tylko trzeba go trochę dopieścić, dokupić parę rzeczy ... Edytowane 21 Kwietnia 201511 l przez s3ns
Opublikowano 26 Kwietnia 201511 l Witam. Okazlo sie ze piasty mam krzywe; / Lepiej kupić nowe piasty+łożysko czy kupic ori zestaw używany? Edytowane 30 Kwietnia 201511 l przez tipmaniak
Opublikowano 1 Maja 201511 l Witam. Mam pytanie Czy do zmiany hebli na tył z 288 na 330 wystarczy zmienić jarzma ?? Czy coś jeszcze bo rozmawiałem z kolegą który rzekomo "wie co i jak" i gadał coś tylko o jarzmach to prawda ?? Czy trzeba wszystko zmieniać może mi ktoś dokładnie odp co jest inne czy czy coś moze zostać czy wszytko do zmiany ? Pozdrawiam
Opublikowano 1 Maja 201511 l Nie komplikuj sobie sprawy ,wsadzaj zestaw od Ski pod 300 dlaczego ... opis jest u mnie w temacie
Opublikowano 1 Maja 201511 l Witam. Mam pytanie Czy do zmiany hebli na tył z 288 na 330 wystarczy zmienić jarzma ?? Czy coś jeszcze bo rozmawiałem z kolegą który rzekomo "wie co i jak" i gadał coś tylko o jarzmach to prawda ?? Czy trzeba wszystko zmieniać może mi ktoś dokładnie odp co jest inne czy czy coś moze zostać czy wszytko do zmiany ? Pozdrawiam Wszystko zmieniasz + trochę rzeźby, nie wiem czy warto, co i jak masz w temacie Kolegi michałswd. Gdybym miał jednak na przodzie 345 to tył pewnie musiałby byc większy niż 300mm Edit: michałswd pytanie gdzie Twój temat? Edytowane 1 Maja 201511 l przez staniek
Opublikowano 2 Maja 201511 l Gdybym miał jednak na przodzie 345 to tył pewnie musiałby byc większy niż 300mm Dziwne, bo inżynierowie w Audi stwierdzili, że najlepszy tandem to 345 i 300mm
Opublikowano 2 Maja 201511 l beyer bo wtedy nie bylo wiekszych nie liczac tych produkowanych przez "quattro gmbh" kosztujacych 5x tyle co seryjne
Opublikowano 2 Maja 201511 l Ale te większe na tył są sprzedawane z większymi na przodzie Hmmm.... Były sprzedawane nowe auta z tarczą 345 i 330? Nie sądzę
Opublikowano 2 Maja 201511 l Gdybym miał jednak na przodzie 345 to tył pewnie musiałby byc większy niż 300mm Dziwne, bo inżynierowie w Audi stwierdzili, że najlepszy tandem to 345 i 300mm Ale te większe na tył są sprzedawane z większymi na przodzie Hmmm.... Były sprzedawane nowe auta z tarczą 345 i 330? Nie sądzę W czasach B6/7 miałeś 345/300 obliczane pewnie nie raz przez wspomnianych inżynierów i zapewne wystarczające do wyhamowania eSy. Natomiast czasy się zmieniają, technologie też i aktualnie do większej i cięższej S4 pakowane są 345/330. Co do skuteczności obu opcji przydałby się Dev i Jego opinia no ale cóż..
Opublikowano 2 Maja 201511 l Nie trzeba długo szukać,w A6 są seryjnie 345/330mm,czyli inżynierowie poszli po rozum i sami to zastosowali.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto