Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaciski pod tarcze 320 od a6 c6 3.0tdi podejdą do b6?
Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez thomek00

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, thomek00 napisał:

Zaciski pod tarcze 320 od a6 c6 3.0tdi podejdą do b6?
Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Zaciski tak. Tarcze musisz dać z B7

Opublikowano

No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? :decayed:

a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7? 

Opublikowano

Hej, mam pytanko. Czy przy zmianie na 288 na tyle od 2.0 tfsi w aucie a4 B7, które wcześniej miało 245, trzeba mocowanie linki z dolnego wahacza ściągać czy linka może iść standardowo? Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
7 godzin temu, Lastk napisał:

Hej, mam pytanko. Czy przy zmianie na 288 na tyle od 2.0 tfsi w aucie a4 B7, które wcześniej miało 245, trzeba mocowanie linki z dolnego wahacza ściągać czy linka może iść standardowo? Pozdrawiam :hi:

Nie

Opublikowano
Dnia 2/1/2017 o 21:57, thomek00 napisał:

No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? :decayed:

a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7? 

tak. Niczym się nie różnią zaciski:hi:

Opublikowano

Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Opublikowano
No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? :decayed:
a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7? 

klocki też z C6
Opublikowano
2 godziny temu, maksio200 napisał:

Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

trzeba

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, maksio200 napisał:

Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

A pierwszy post tego tematu czytał?

Opublikowano

Panowie czy trzeba cos przekodowac przy zmianie hamowni z 312mm na 320mm ?????

Na fejsie był temat i nie doczytałem do konca.... czy tylko zmiana i odpowietrzenie?? 

Opublikowano

Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Makale napisał:

Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?

Nie. Nie. Nie.

Opublikowano

Ja mam konkret pytanie, po zakupach na forum i wymianie "reklamacyjnej" mam totalne pomieszane zestawy. Zaciski od A6 C5 i jedno jarzmo od C5 i jedno od B7. Jak dobrze sobie to składam w całość to zacisku C5 (na sprężynkę) nie pogodzę z jarzmem i klockiem B7, bo mocowanie jest na płytkę. Czy dobrze myślę?

Opublikowano
Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?

C6 jest na ręcznym hydraulicznym .
Opublikowano

Dopiero teraz dostałem info, że to są heble 302mm, a nie 288.  Szkoda, bo w dobrych pieniądzach mogę dostać taki zestaw.

 

E: Hmmm, a czysto teoretycznie gdyby zrezygnować z ręcznego?

Edytowane przez Makale

Opublikowano

Pożegnaj sie z przegladem.

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Podpowiecie jakie należy kupić odpowietrzniki do zacisków z A4 B7: 
- przód 320 
- tył 288

Opublikowano
Godzinę temu, krystiano91 napisał:

Podpowiecie jakie należy kupić odpowietrzniki do zacisków z A4 B7: 
- przód 320 
- tył 288

M10x1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.