Opublikowano 1 Lutego 20179 l Zaciski pod tarcze 320 od a6 c6 3.0tdi podejdą do b6? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka Edytowane 1 Lutego 20179 l przez thomek00
Opublikowano 1 Lutego 20179 l 7 godzin temu, thomek00 napisał: Zaciski pod tarcze 320 od a6 c6 3.0tdi podejdą do b6? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka Zaciski tak. Tarcze musisz dać z B7
Opublikowano 1 Lutego 20179 l No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7?
Opublikowano 2 Lutego 20179 l Hej, mam pytanko. Czy przy zmianie na 288 na tyle od 2.0 tfsi w aucie a4 B7, które wcześniej miało 245, trzeba mocowanie linki z dolnego wahacza ściągać czy linka może iść standardowo? Pozdrawiam
Opublikowano 2 Lutego 20179 l 7 godzin temu, Lastk napisał: Hej, mam pytanko. Czy przy zmianie na 288 na tyle od 2.0 tfsi w aucie a4 B7, które wcześniej miało 245, trzeba mocowanie linki z dolnego wahacza ściągać czy linka może iść standardowo? Pozdrawiam Nie
Opublikowano 3 Lutego 20179 l Dnia 2/1/2017 o 21:57, thomek00 napisał: No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7? tak. Niczym się nie różnią zaciski
Opublikowano 4 Lutego 20179 l Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź
Opublikowano 4 Lutego 20179 l No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7? klocki też z C6
Opublikowano 4 Lutego 20179 l 2 godziny temu, maksio200 napisał: Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź trzeba
Opublikowano 4 Lutego 20179 l Autor 4 godziny temu, maksio200 napisał: Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź A pierwszy post tego tematu czytał?
Opublikowano 4 Lutego 20179 l Panowie czy trzeba cos przekodowac przy zmianie hamowni z 312mm na 320mm ????? Na fejsie był temat i nie doczytałem do konca.... czy tylko zmiana i odpowietrzenie??
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Autor 37 minut temu, Makale napisał: Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ? Nie. Nie. Nie.
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Ja mam konkret pytanie, po zakupach na forum i wymianie "reklamacyjnej" mam totalne pomieszane zestawy. Zaciski od A6 C5 i jedno jarzmo od C5 i jedno od B7. Jak dobrze sobie to składam w całość to zacisku C5 (na sprężynkę) nie pogodzę z jarzmem i klockiem B7, bo mocowanie jest na płytkę. Czy dobrze myślę?
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?C6 jest na ręcznym hydraulicznym .
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Dopiero teraz dostałem info, że to są heble 302mm, a nie 288. Szkoda, bo w dobrych pieniądzach mogę dostać taki zestaw. E: Hmmm, a czysto teoretycznie gdyby zrezygnować z ręcznego? Edytowane 5 Lutego 20179 l przez Makale
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Podpowiecie jakie należy kupić odpowietrzniki do zacisków z A4 B7: - przód 320 - tył 288
Opublikowano 5 Lutego 20179 l Godzinę temu, krystiano91 napisał: Podpowiecie jakie należy kupić odpowietrzniki do zacisków z A4 B7: - przód 320 - tył 288 M10x1
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto