Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy piszą że na zaciski 320 felga stalowa 16 nie wejdzie, a wczoraj widziałem a6 c6 3.0 tdi na właśnie stalowych 16. Ktoś umie to wyjaśnić? :)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Falcone napisał:

Wszyscy piszą że na zaciski 320 felga stalowa 16 nie wejdzie, a wczoraj widziałem a6 c6 3.0 tdi na właśnie stalowych 16. Ktoś umie to wyjaśnić? :)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Zapewne kierowca z A6

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Zapewne kierowca z A6

Po czym wnosisz że było to 3.0tdi? C6 miały również 312mm zacisk

Opublikowano

Po napisie na tylnej klapie [emoji4] poza tym to gość z mojej okolicy i kojarzę go z widzenia. Już jakiś czas temu słyszałem że kupił 3.0 tdi i widziałem go ale dopiero ostatnio zwróciłem uwagę na koła

Jak go gdzieś spotkam to się wypytam co i jak :D

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Falcone napisał:

Wszyscy piszą że na zaciski 320 felga stalowa 16 nie wejdzie, a wczoraj widziałem a6 c6 3.0 tdi na właśnie stalowych 16. Ktoś umie to wyjaśnić? :)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Dystans?

Opublikowano

żadna nowina, w c6 tarcza jest 13mm glebsza wiec w gratisie ma 13mm wiecej zapasu na zacisk
 

Opublikowano

Nie było pytania

Edytowane przez Bilder

Opublikowano

Z jakimi srednimi kosztami wiąże się przejście z 288 na 312 i na 320 ? Mowie o częściach w dobrym stanie, najlepiej po regeneracji.  

Opublikowano

Ja na swap 255/312 >> 288/320 liczę ok 2 tys

Opublikowano
Godzinę temu, Falcone napisał:

Ja na swap 255/312 >> 288/320 liczę ok 2 tys

Wiec gdy już będziesz po daj znac, a chętnie przygarne jarzma pod 312 ;)

Opublikowano
37 minut temu, Onyks napisał:

Wiec gdy już będziesz po daj znac, a chętnie przygarne jarzma pod 312 ;)

Mam jarzma 

Opublikowano
Godzinę temu, Onyks napisał:

Wiec gdy już będziesz po daj znac, a chętnie przygarne jarzma pod 312 ;)

Ale ja będę zmieniał dopiero przy zmianie kół na letnie alu 17, bo obecne stal 16 mi nie wejdą na te zaciski :kwasny:

Edytowane przez Falcone

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał:

Mam jarzma 

 Nie trzeba czytać całego wątku by widziec ze masz o tym spore pojecie.   Probowalem juz wczesniej wysłać do Ciebie PW z kilkoma pytaniami ale musiałeś wyłączyć możliwość ich odbioru.. .  Odezwij się jak będziesz miał chwile by nie zaśmiecać tematu.

 

Opublikowano
10 minut temu, Onyks napisał:

 Nie trzeba czytać całego wątku by widziec ze masz o tym spore pojecie.   Probowalem juz wczesniej wysłać do Ciebie PW z kilkoma pytaniami ale musiałeś wyłączyć możliwość ich odbioru.. .  Odezwij się jak będziesz miał chwile by nie zaśmiecać tematu.

 

W każdej stopce w poście Dev'a jest numer zaczynający się na +48. Taka jest forma kontaktu z nim :)

Opublikowano

A ja mam małe pytanie :) AVB z przodu ma tarcze 280 prawda? Więc żeby przejść na 320 potrzebne są jarzma, zaciski i co jeszcze? zwrotnice? jak tak to od czego szukac? Może jakiś numer z etki? Dzięki z góry :)

Opublikowano

po co zwrotnice? wszystko jest w pierwszym poscie.

Opublikowano
10 godzin temu, Falcone napisał:

po co zwrotnice? wszystko jest w pierwszym poscie.

Właśnie w pierwszym poście jest jak przejść z288 a nie 280. Już nie pamiętam dokładnie ale gdzieś czytałem czy słyszałem że któreś otwory nie pasują dlatego wole się upewnić tutaj :)

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, kiedrus napisał:

Właśnie w pierwszym poście jest jak przejść z288 a nie 280. Już nie pamiętam dokładnie ale gdzieś czytałem czy słyszałem że któreś otwory nie pasują dlatego wole się upewnić tutaj :)

Masz tam również podane kody wyposażenia które okrelaja jaki masz hamulec, sprawdź.

Opublikowano
4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Masz tam również podane kody wyposażenia które okrelaja jaki masz hamulec, sprawdź.

1LZ 280 przód. Malutkie.

Edytowane przez kiedrus

Opublikowano

Dla potomnych, felga  ta z audi et45 16 cali 7j nie wejdzie na zacisk 320 dziś próbowałem
maancoz8.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.