Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy swapie z 288mm na 320mm przód osłony zostają te same? Dobrze zrozumiałem.

Można cenę za tył?


 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
39 minut temu, misiek150379 napisał:

Przy swapie z 288mm na 320mm przód osłony zostają te same? Dobrze zrozumiałem.

Można cenę za tył?


 

Dobrze zrozumiałeś.  Zadzwoń jutro. Mam kilka pytań,   od tego zależy cena zestawu.

Opublikowano

Jak by ktoś miał to chętnie odkupię sprężyny/blaszki mocujące zacisku 320, nr 4F0615269 ;)

Opublikowano
13 godzin temu, Falcone napisał:

Jak by ktoś miał to chętnie odkupię sprężyny/blaszki mocujące zacisku 320, nr 4F0615269 ;)

W jakim chcesz kolorze ?

Opublikowano

Bez koloru, zaciski i tak idą do malowania także się pomaluje razem [emoji4]

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Cześć! Mam pytanie! dzięki podpowiedzią na forum udało mi się ustalić,że zaciski przód od s4b8 pod tarcze 345 będą pasowały, ale jak przyszło do zakupu tarcz to pojawił się mały problem... w specyfikacji tarcz od b8 jest podane że mają wysokość 52 i grubość 29,5, a od b6 i b7 - 46,4 i grubość 30 (oz sport).Błędnie założyłem że są identyczne:facepalm: i teraz które tarcze kupić żeby pasowały pod zaciski od s4b8 i jednocześnie do mojej b6??

Opublikowano
17 minut temu, sandmann napisał:

Cześć! Mam pytanie! dzięki podpowiedzią na forum udało mi się ustalić,że zaciski przód od s4b8 pod tarcze 345 będą pasowały, ale jak przyszło do zakupu tarcz to pojawił się mały problem... w specyfikacji tarcz od b8 jest podane że mają wysokość 52 i grubość 29,5, a od b6 i b7 - 46,4 i grubość 30 (oz sport).Błędnie założyłem że są identyczne:facepalm: i teraz które tarcze kupić żeby pasowały pod zaciski od s4b8 i jednocześnie do mojej b6??

Z S4 B6/7

Opublikowano

Do tyłu na 288 osłony z quattro podejdą do oski?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Falcone napisał:

Do tyłu na 288 osłony z quattro podejdą do oski?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

A przeczytać pierwszy post to nie łaska?

Opublikowano
A przeczytać pierwszy post to nie łaska?

 

Łaska, łaska... Że są inne to wiem, i że z oski do q nie podejdą też wiem, ale z q do oski? Poza wycięciem na półoś jest jeszcze jakaś różnica? Ktos już o to pytał w tym wątku ale nie mogę znaleźć, 600 stron...

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Jakby pasowało to by była taka informacja. Mam oskę i przy 288 wkładam osłony z ośki. Obstawiam że osłony z Q można przerobić ale po co jak są osłony p&p.

Opublikowano

Tylko że ciężko je dostać;)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie tak ciężko, w aso mają, do quattro 245 zł komplet, do oski pewnie podobnie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z Q pasuje do oski 

Z oski na Q trzeba podcinac 

Opublikowano

Dziękówka Dev!:hi:Jakby ktoś miał do sprzedania przednie osłony do 345 od b6 to dajcie znać na priv:kox:

Opublikowano

No no... ,oczywiście [emoji23] mi tez dajcie znać [emoji6]

Opublikowano

https://a4-klub.pl/profile/9446-dev/ 

Idzie do ciebie paczka z podkarpacia z hamulcami. Tylko zalegał mi zestaw do regeneracji w domu więc dodałem go do paczki.  Mam nadzieje że się nada:)

Zadzwonie koło czwartku czy doszło

Opublikowano
11 godzin temu, Falcone napisał:

Do tyłu na 288 osłony z quattro podejdą do oski?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, bez problemu. Ja mam założone osłony z q do ośki bez żadnych przeróbek... :hi:

Opublikowano
2 godziny temu, sandmann napisał:

Jakby ktoś miał do sprzedania przednie osłony do 345 od b6 to dajcie znać na priv:kox:

Tylko ASO

Opublikowano
Tylko ASO

Wiela? Wiesz może

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.