Opublikowano 12 Marca 20188 l Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie. Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam. Edytowane 12 Marca 20188 l przez isidur
Opublikowano 12 Marca 20188 l 35 minut temu, Mizur138 napisał: Panowie prosze o opinie rzetelna. Mam do kupienia za smieszne pieniadze zaciski zr18 i zl18 do B7.Aktualnie mam zacisk od a6 c6 z tarcza 345mm. I teraz pytania 1 Czy jest sens przechodzic na zacisk Zr18/Zl18 ?? 2 Czy tarcza Zimmerman 345mm + Ferodo DS Performance podejda do zr/zl18 ?? 3 Czy na zaciski do B7 zr/zl18 wejdzie felga 19 et35 ??? 1 z tego co wiem to dużej różnicy nie ma w sile hamowania 2 tarcze i klocki nie podejdą z S4 3 zależy od budowy felgi
Opublikowano 12 Marca 20188 l Godzinę temu, isidur napisał: Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie. Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam. W B6 nie było dużego sworznia
Opublikowano 12 Marca 20188 l Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie. Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na metalowych zwrotnicach od s4.
Opublikowano 13 Marca 20188 l Witam, potrzebuję nr odpowietrzników do zacisków przód 320 mm i tył 288.
Opublikowano 13 Marca 20188 l 19 godzin temu, isidur napisał: Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie. Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na metalowych zwrotnicach od s4. W passacie B5L były wahacze z małymi sworzniami
Opublikowano 13 Marca 20188 l 2 godziny temu, r7adek napisał: Witam, potrzebuję nr odpowietrzników do zacisków przód 320 mm i tył 288. kup zwykłe M10x1x25
Opublikowano 13 Marca 20188 l 2 godziny temu, Dev napisał: W passacie B5L były wahacze z małymi sworzniami Ale dopiero w 2003r
Opublikowano 13 Marca 20188 l Panowie mniejsza oto,od którego rocznika rocznika ważne,że mam te grube. Edytowane 13 Marca 20188 l przez isidur
Opublikowano 13 Marca 20188 l witam. Jest jakas roznica w doborze elementow do swapa 320/288 miedzy quattro, a oska?
Opublikowano 13 Marca 20188 l Autor 45 minut temu, Gremlin0209 napisał: witam. Jest jakas roznica w doborze elementow do swapa 320/288 miedzy quattro, a oska? Czytamy pierwszy post!
Opublikowano 14 Marca 20188 l Dev, masz może 300 na tył?Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 14 Marca 20188 l 11 godzin temu, mikrus36 napisał: Dev, masz może 300 na tył? Bym skłamał gdybym mówił że nie Mam ale tylko jeden "awaryjny" komplet i nie jest na sell
Opublikowano 14 Marca 20188 l A więc blachy od s4b6 nie pasują,zatem trzeba kupić te od w8,tyle udało mi się już organoleptycznie sprawdzić,zostaje już tylko kompletować brakujące elementy i zakładać.
Opublikowano 14 Marca 20188 l Bym skłamał gdybym mówił że nie Mam ale tylko jeden "awaryjny" komplet i nie jest na sellDaj znać mi na PW jak coś Ci się trafi- thxWysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 15 Marca 20188 l Pytanie z innej beczki, mam do kupienia swap aktualnie jezdzacy w a4 b6 pochodzący z a8 d3 ( 360mm ), czy będzie on pasował do b7 ? zdania są podzielone, jedni mowią ze b6 i b7 to to samo, inni ze nie będzie pasować, ktoś coś więcej na ten temat ?
Opublikowano 16 Marca 20188 l 7 godzin temu, krysek94 napisał: Pytanie z innej beczki, mam do kupienia swap aktualnie jezdzacy w a4 b6 pochodzący z a8 d3 ( 360mm ), czy będzie on pasował do b7 ? Będzie pasował. 7 godzin temu, krysek94 napisał: zdania są podzielone, jedni mowią ze b6 i b7 to to samo, inni ze nie będzie pasować, ktoś coś więcej na ten temat ? Szkoda, że nie napisałeś czyje to zdania i jakie rzekomo są różnice...
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto