Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie.

Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam.

Edytowane przez isidur

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
35 minut temu, Mizur138 napisał:

Panowie prosze o opinie rzetelna. Mam do kupienia za smieszne pieniadze zaciski zr18 i zl18 do B7.Aktualnie mam zacisk od a6 c6 z tarcza 345mm.

I teraz pytania

1 Czy jest sens przechodzic na zacisk Zr18/Zl18 ??

2 Czy tarcza Zimmerman 345mm + Ferodo DS Performance podejda do zr/zl18 ??

3 Czy na zaciski do B7 zr/zl18 wejdzie felga 19 et35 ???

1 z tego co wiem to dużej różnicy nie ma w sile hamowania
2 tarcze i klocki nie podejdą z S4 
3 zależy od budowy felgi

Opublikowano

1 ) pewnie w wadze zacisku będzie  różnica ;)  na korzyść alu ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, isidur napisał:

Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie.

Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam.

W B6 nie było dużego sworznia

Opublikowano

Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie:wink:.

Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na  metalowych zwrotnicach od s4.

Opublikowano

Witam, potrzebuję nr odpowietrzników do zacisków przód 320 mm i tył 288. 

Opublikowano
19 godzin temu, isidur napisał:

Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie:wink:.

Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na  metalowych zwrotnicach od s4.

W passacie B5L były wahacze z małymi sworzniami

Opublikowano
2 godziny temu, r7adek napisał:

Witam, potrzebuję nr odpowietrzników do zacisków przód 320 mm i tył 288. 

kup zwykłe M10x1x25

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

W passacie B5L były wahacze z małymi sworzniami

Ale dopiero w 2003r

Opublikowano

Panowie mniejsza oto,od którego rocznika rocznika ważne,że mam te grube:D.

Edytowane przez isidur

Opublikowano

witam.

Jest jakas roznica w doborze elementow do swapa 320/288 miedzy quattro, a oska?

Opublikowano

Osłony tarcz

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

kup zwykłe M10x1x25

Dzięki.

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Gremlin0209 napisał:

witam.

Jest jakas roznica w doborze elementow do swapa 320/288 miedzy quattro, a oska?

Czytamy pierwszy post!

Opublikowano

Dev, masz może 300 na tył?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 godzin temu, mikrus36 napisał:

Dev, masz może 300 na tył?

Bym skłamał gdybym mówił że nie

Mam ale tylko jeden "awaryjny" komplet i nie jest na sell

Opublikowano

A więc blachy od s4b6 nie pasują,zatem trzeba kupić te od w8,tyle udało mi się już organoleptycznie sprawdzić,zostaje już tylko kompletować brakujące elementy i zakładać.

Opublikowano
Bym skłamał gdybym mówił że nie
Mam ale tylko jeden "awaryjny" komplet i nie jest na sell
Daj znać mi na PW jak coś Ci się trafi- thx

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, mam do kupienia swap aktualnie jezdzacy w a4 b6 pochodzący z a8 d3 ( 360mm ), czy będzie on pasował do b7 ? zdania są podzielone, jedni mowią ze b6 i b7 to to samo, inni ze nie będzie pasować, ktoś coś więcej na ten temat ? 

Opublikowano
7 godzin temu, krysek94 napisał:

Pytanie z innej beczki, mam do kupienia swap aktualnie jezdzacy w a4 b6 pochodzący z a8 d3 ( 360mm ), czy będzie on pasował do b7 ?

Będzie pasował.

 

7 godzin temu, krysek94 napisał:

zdania są podzielone, jedni mowią ze b6 i b7 to to samo, inni ze nie będzie pasować, ktoś coś więcej na ten temat ? 

Szkoda, że nie napisałeś czyje to zdania i jakie rzekomo są różnice...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.