Opublikowano 26 Maja 20188 l W dniu 6.05.2018 o 15:06, staniek napisał: Pewnie,że tak. Ale Kolega wspominał też o "fajnym wyglądzie", a według mnie ich wygląd jest słaby. Mam te zaciski w wersji 320 od kilku już lat i nawet za kilka kolejnych nie powiem, że są ładne Niemniej nic innego P&P pod tarcze 345 Kolega nie znajdzie. Masz dwutłoki brembo ? One są P&P ? Jaka tam tarcza i klocki aby to hasało w b6/b7 ?
Opublikowano 26 Maja 20188 l nie ma dwutlokow brembo tylko czterotloki tarcza idzie z S4 B6/7. ale trzeba ją stoczyć do 342mm i jest trochę kombinowania z przewodem hamulcowym i z czujnikami zużycia klockow Edytowane 26 Maja 20188 l przez Dev
Opublikowano 27 Maja 20188 l A no spoko... Na forum koleś miał te brembo 4-tłoki pod tarcze 345mm i niby poza przeróbką przewodu od klocków nic nie robił... Ja znalazłem niby 320... też 4-tłoki... tak one wyglądają ?
Opublikowano 27 Maja 20188 l Od tej strony ja ich nie odróżnię, patrząc z tyłu, albo od dołu łatwo je rozpoznać. Tu masz 345 https://goo.gl/images/cAapVG A tu masz 320 https://goo.gl/images/zNoqLG Edytowane 28 Maja 20188 l przez staniek
Opublikowano 29 Maja 20188 l 4 godziny temu, Dev napisał: p&p tylko S4 B6/7 No a gdyby coś pomodzić? Gdzieś widziałem, że od VW t5 wchodzą.
Opublikowano 30 Maja 20188 l 10 godzin temu, Rafciu_js napisał: No a gdyby coś pomodzić? Gdzieś widziałem, że od VW t5 wchodzą. to akurat nie jest modzenie tylko male druciarstwo
Opublikowano 30 Maja 20188 l Jednak odpuszcze temat jak taka zabawa. A jeśli chodzi o przód z zaciskiem 347 z a6 to jarzmo, tarcza, klocek jakie?
Opublikowano 30 Maja 20188 l 15 minut temu, Rafciu_js napisał: Jednak odpuszcze temat jak taka zabawa. A jeśli chodzi o przód z zaciskiem 347 z a6 to jarzmo, tarcza, klocek jakie? Tarcza z a6 nie podejdzie.
Opublikowano 1 Czerwca 20188 l Będę niedługo zakładał do mojego bexa zestaw na tył 288. Chciałem się spytać które przewody elastyczne będą pasowały? https://www.iparts.pl/czesc/przewod-hamulcowy-elastyczny-textar-40033800,0-39-40033800-1012784.html https://www.iparts.pl/czesc/przewod-hamulcowy-elastyczny-textar-40023100,0-39-40023100-1012686.html Jest jakaś różnica w tych końcówkach?
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l Panowie, gdzie dostanę tłoczek do tylnych hamulcu 288, potrzebuję sam tłoczek i pytanie czy ktoś ma patent jak wcisnąć pierścień segera, bo mi już cierpliwości brakuje
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l zestaw naprawczy w każdej hurtowni, z tłoczkiem lub bez. Do segera takie długie szczypce do segerów, też sobie w hurtowni kup np intercars
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l 2 godziny temu, bjoern napisał: zestaw naprawczy w każdej hurtowni, z tłoczkiem lub bez. Do segera takie długie szczypce do segerów, też sobie w hurtowni kup np intercars same szczypce nie wystarczą
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l 3 godziny temu, mikrus36 napisał: czy ktoś ma patent jak wcisnąć pierścień segera wyślij je do mnie to Ci je prawidłowo osadzę, zwykle zajmuje mi to jakieś 3-4 sekundy
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l No właśnie już się tyle z tym waliłem, a zdradzisz sekret co potrzeba? W poniedziałek jak coś bym wysłał i do środy potrzebuje je mieć u siebie już w cczwartek wymieniam.
Opublikowano 2 Czerwca 20188 l 33 minuty temu, mikrus36 napisał: No właśnie już się tyle z tym waliłem, a zdradzisz sekret co potrzeba? W poniedziałek jak coś bym wysłał i do środy potrzebuje je mieć u siebie już w cczwartek wymieniam. wysyłaj, wrócą do srody
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto