Opublikowano 7 Lipca 20187 l czyli rozumiem ze ori s4 hamuje o wiele lepiej niz porsche 4 tloki? nawet jesli by spasowac pod to wieksza tarcz o ile sie da?
Opublikowano 7 Lipca 20187 l Zacisk wraz z jarzmem od a6, kody zacisków 973 i 974. Porównując z pierwszą stroną i opisami wychodzi że powinno pasować. Ale proszę o potwierdzenie czy dobrze myślę że to jarzmo co jest w komplecie z zaciskiem z a6 pasuje do a4 i później tarczę 320mm pod a4 szukam.
Opublikowano 7 Lipca 20187 l 2 godziny temu, Bknz napisał: Zacisk wraz z jarzmem od a6, kody zacisków 973 i 974. Porównując z pierwszą stroną i opisami wychodzi że powinno pasować. Ale proszę o potwierdzenie czy dobrze myślę że to jarzmo co jest w komplecie z zaciskiem z a6 pasuje do a4 i później tarczę 320mm pod a4 szukam. Tarcza z A6 nie pasuje do B6/7
Opublikowano 7 Lipca 20187 l Dziękuję za informację.@Dev chodziło mi o to, że szukam tarczy 320mm do a4 nie od a6
Opublikowano 7 Lipca 20187 l 5 minut temu, Bknz napisał: Dziękuję za informację.@Dev chodziło mi o to, że szukam tarczy 320mm do a4 nie od a6 Jakiej szukasz tarczy ? Nie bardzo rozumiem..
Opublikowano 7 Lipca 20187 l chyba źle się wyraziłem. Kupię tarczę 320mm pod a4 b6 zimmerman. Zastanawiam się tylko czy mi pod 16' stal wejdzie ten zacisk ? i cały czas się waham 320 vs. 345 ?
Opublikowano 7 Lipca 20187 l 22 minuty temu, Bknz napisał: chyba źle się wyraziłem. Kupię tarczę 320mm pod a4 b6 zimmerman. Zastanawiam się tylko czy mi pod 16' stal wejdzie ten zacisk ? i cały czas się waham 320 vs. 345 ? Zacisk 320 wejdzie Ci pod 16" stal ale trzeba go odpowiednio "przygotowac" 345mm już nie wejdzie
Opublikowano 7 Lipca 20187 l podzielisz się informacją, jak go trzeba przygotować. Co do 345mm, tak wiem min to 17' różnica w cenie też spora pomiędzy zaciskami.
Opublikowano 7 Lipca 20187 l Trzeba frezowac zacisk od zewnętrznej strony, jakieś 17mm Jak chcesz to mogę Ci to ogarnąć Tarcze klocki też mam
Opublikowano 8 Lipca 20187 l Ma ktoś na sprzedaż może komplet hamulców od s4? Ps. Sorry jeśli nie odpowiedni dział.
Opublikowano 8 Lipca 20187 l 11 godzin temu, przeCinek19 napisał: Ma ktoś na sprzedaż może komplet hamulców od s4? mam Edytowane 8 Lipca 20187 l przez Dev
Opublikowano 9 Lipca 20187 l Witam wszystkich ponownie. Serdecznie dziękuję kolegom mikrus36, bartez90 oraz DivaynEays za podpowiedzi w temacie, odnośnie hebli 320mm. Poszukuję sztywnych przewodów hamulcowych do zacisków 320 oznaczenia zacisków 973 i 974, posiada ktoś? Chętnie przygarnąłbym też tarcze i klocki 320 najlepiej po niedużym przelocie,wiem że to chodliwy towar ale może komuś zalegają? Gdyby ktoś posiadał takie cuda poproszę o kontakt. Edytowane 9 Lipca 20187 l przez maciejhildek1982
Opublikowano 9 Lipca 20187 l 3 godziny temu, maciejhildek1982 napisał: Witam wszystkich ponownie. Serdecznie dziękuję kolegom mikrus36, bartez90 oraz DivaynEays za podpowiedzi w temacie, odnośnie hebli 320mm. Poszukuję sztywnych przewodów hamulcowych do zacisków 320 oznaczenia zacisków 973 i 974, posiada ktoś? Chętnie przygarnąłbym też tarcze i klocki 320 najlepiej po niedużym przelocie,wiem że to chodliwy towar ale może komuś zalegają? Gdyby ktoś posiadał takie cuda poproszę o kontakt. mam co trzeba
Opublikowano 9 Lipca 20187 l 1 godzinę temu, maciejhildek1982 napisał: Oki, to rewelacyjnie. Podeślesz info jak to się przekłada na pln-y? Dzwoń do Deva- tel masz w stopce.
Opublikowano 10 Lipca 20187 l pytasz o felge a podales parametry opony 320mm wejdzie na pewno i 345 na 99% tez
Opublikowano 10 Lipca 20187 l 1 godzinę temu, Iceman_873 napisał: Czy pod ta felge 235/17/45 et 45 upakuje 320mm lub 345mm? Jeśli felga ori to wejdzie 345.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto