Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, A4-Tomek napisał:

Siema. Ktoś kojarzy jakie oznaczenie jest na jarzmie pod 312mm? Numer OE znalazłem 4B0615125C

 

Googlując ten numer wychodzi mi jarzmo z nabitym numerem 569  :mysli::mysli::mysli:

Tak, jarzmo pod tarczę 312 to BDA 569.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, george napisał:

Tak, jarzmo pod tarczę 312 to BDA 569.

Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45

Opublikowano
10 godzin temu, A4-Tomek napisał:

Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45

trzeba mierzyc na aucie, 312 vs. 320 to przepasc, ja bym sie mocno nad tym zastanowił

na pewno nie obejdzie sie bez frezowania zacisku a moze i trzeba bedzie dac dystans

Edytowane przez Dev

Opublikowano
3 godziny temu, A4-Tomek napisał:

Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45

Tu masz 16 6,5 et 48,zacisk 320mm

Opublikowano

@greg2505, zacisk od caba czy frezowany?

Opublikowano
34 minuty temu, george napisał:

@greg2505, zacisk od caba czy frezowany?

Od b7 2.0 tfsi,nie frezowany

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

trzeba mierzyc na aucie, 312 vs. 320 to przepasc, ja bym sie mocno nad tym zastanowił

na pewno nie obedzie sie bez frezowania zacisku a moze i trzeba bedzie dac dystans

No i właśnie o to mi chodzi. Na zimę mam 16" a na lato ori 17" i na letnich by problemu nie było. Nie mam za bardzo u kogo przymierzyć moje koło na 320

Opublikowano

Jeszcze 1 fotka ,ogólnie z dystansem wejdzie

IMG-20210501-WA0002.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, greg2505 napisał:

Jeszcze 1 fotka ,ogólnie z dystansem wejdzie

IMG-20210501-WA0002.jpeg

Jaka grubość dystansu? Ja mam et 45 ale to niewielka różnica

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

Przy tej feldze co pokazałem min 2cm żeby nie zawadzało, nie mam dystansów, te felgi tylko przymierzałem,ale spokojnie większy dystans  wejdzie

Opublikowano
Godzinę temu, greg2505 napisał:

Przy tej feldze co pokazałem min 2cm żeby nie zawadzało, nie mam dystansów, te felgi tylko przymierzałem,ale spokojnie większy dystans  wejdzie

Kurde 2 cm to już dużo moim zdaniem. Muszę poważnie to przemyśleć

Opublikowano

Panowie bo wraca do mnie temat hamulców na tył. Jeden zacisk u mnie napewno śmietnik i ręczny nie trzyma.
Na przodzie 345 siedzi. Coś w ostatnim czasie się zmieniło z tyłem, jaki najlepszy zestaw nie za miliony monet żeby dobrze współgrało z przodem 345?

Opublikowano

300 lub 324 mm

Opublikowano
Godzinę temu, Patryk14 napisał:

Panowie bo wraca do mnie temat hamulców na tył. Jeden zacisk u mnie napewno śmietnik i ręczny nie trzyma.
Na przodzie 345 siedzi. Coś w ostatnim czasie się zmieniło z tyłem, jaki najlepszy zestaw nie za miliony monet żeby dobrze współgrało z przodem 345?

Jakbyś chciał mam całkiem nowe zestawy 300 i 322mm:wink:

Opublikowano

witam, zamontowałem z przodu 320 mm i mam 17" felgi a letnich oponach.  Zimowe mam 15" biedronki i wiem, że felgi nie wejdą. 

Czy jest wykaz felg oryginalnych (bo tylko takie mnie interesują) jakie pasują do tych zacisków? Może macie wymiary poszczególnych felg żeby wiedzieć jakie 16" mogą mi wejść i jakie ET.

Z góry dzięki

Opublikowano
3 godziny temu, wnyku napisał:

witam, zamontowałem z przodu 320 mm i mam 17" felgi a letnich oponach.  Zimowe mam 15" biedronki i wiem, że felgi nie wejdą. 

Czy jest wykaz felg oryginalnych (bo tylko takie mnie interesują) jakie pasują do tych zacisków? Może macie wymiary poszczególnych felg żeby wiedzieć jakie 16" mogą mi wejść i jakie ET.

Z góry dzięki

Generalnie wszystkie ori 16 z a4b7 i a6c6 w wchodzą pod te zaciski. 

Opublikowano

Chciałbym zamontować 16" oryginalne felgi sline z B6 (9 ramienne) czy podejdą?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, wnyku napisał:

Chciałbym zamontować 16" oryginalne felgi sline z B6 (9 ramienne) czy podejdą?

Nie było czegoś takiego jak felgi sline. Dawaj foto lub numer felg. 

Opublikowano

Pewnie chodzi mu o tzw 's-line' bo niby są dwa wzory, jedne pięcio-ramienne drugie dziewięcio-ramienne, na wzór z RS4 B5.

IMG_20211002_120045.thumb.jpg.22ba232ff15b783f121b902ad2fbdddd.jpg

IMG_20211001_161551.thumb.jpg.03f44d9531d8ebe813bd514e4b63f533.jpg

Tyle że one w B6 są 17', z B5 są 16'.

 

Opublikowano

tak, tak, o takie felgi właśnie chodzi (jak na drugim zdjęciu)

udało mi się ustalić modele tej felgi w rozmiarze 17" które różnią się tylko ET:

8L0 601 025 AC    ET 38

8E0 601 025 AC    ET 43

8P0 601 025 Q      ET 56

natomiast może nie koniecznie dobrym pomysłem jest montować opony zimowe na 17 tkach więc pytam Was o 16 tki

BTW czy wszystkie ww felgi pomieszczą te zaciski na "głębokość"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.