Opublikowano 30 Listopada 20214 l Godzinę temu, A4-Tomek napisał: Siema. Ktoś kojarzy jakie oznaczenie jest na jarzmie pod 312mm? Numer OE znalazłem 4B0615125C Googlując ten numer wychodzi mi jarzmo z nabitym numerem 569 Tak, jarzmo pod tarczę 312 to BDA 569.
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l 6 godzin temu, george napisał: Tak, jarzmo pod tarczę 312 to BDA 569. Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l 10 godzin temu, A4-Tomek napisał: Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45 trzeba mierzyc na aucie, 312 vs. 320 to przepasc, ja bym sie mocno nad tym zastanowił na pewno nie obejdzie sie bez frezowania zacisku a moze i trzeba bedzie dac dystans Edytowane 1 Grudnia 20214 l przez Dev
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l 3 godziny temu, A4-Tomek napisał: Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45 Tu masz 16 6,5 et 48,zacisk 320mm VID-20210501-WA0004.mp4
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l 34 minuty temu, george napisał: @greg2505, zacisk od caba czy frezowany? Od b7 2.0 tfsi,nie frezowany
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l 3 godziny temu, Dev napisał: trzeba mierzyc na aucie, 312 vs. 320 to przepasc, ja bym sie mocno nad tym zastanowił na pewno nie obedzie sie bez frezowania zacisku a moze i trzeba bedzie dac dystans No i właśnie o to mi chodzi. Na zimę mam 16" a na lato ori 17" i na letnich by problemu nie było. Nie mam za bardzo u kogo przymierzyć moje koło na 320
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l Godzinę temu, greg2505 napisał: Jeszcze 1 fotka ,ogólnie z dystansem wejdzie Jaka grubość dystansu? Ja mam et 45 ale to niewielka różnica Edytowane 1 Grudnia 20214 l przez A4-Tomek
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l Przy tej feldze co pokazałem min 2cm żeby nie zawadzało, nie mam dystansów, te felgi tylko przymierzałem,ale spokojnie większy dystans wejdzie
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l Godzinę temu, greg2505 napisał: Przy tej feldze co pokazałem min 2cm żeby nie zawadzało, nie mam dystansów, te felgi tylko przymierzałem,ale spokojnie większy dystans wejdzie Kurde 2 cm to już dużo moim zdaniem. Muszę poważnie to przemyśleć
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l Panowie bo wraca do mnie temat hamulców na tył. Jeden zacisk u mnie napewno śmietnik i ręczny nie trzyma. Na przodzie 345 siedzi. Coś w ostatnim czasie się zmieniło z tyłem, jaki najlepszy zestaw nie za miliony monet żeby dobrze współgrało z przodem 345?
Opublikowano 1 Grudnia 20214 l Godzinę temu, Patryk14 napisał: Panowie bo wraca do mnie temat hamulców na tył. Jeden zacisk u mnie napewno śmietnik i ręczny nie trzyma. Na przodzie 345 siedzi. Coś w ostatnim czasie się zmieniło z tyłem, jaki najlepszy zestaw nie za miliony monet żeby dobrze współgrało z przodem 345? Jakbyś chciał mam całkiem nowe zestawy 300 i 322mm
Opublikowano 7 Grudnia 20214 l witam, zamontowałem z przodu 320 mm i mam 17" felgi a letnich oponach. Zimowe mam 15" biedronki i wiem, że felgi nie wejdą. Czy jest wykaz felg oryginalnych (bo tylko takie mnie interesują) jakie pasują do tych zacisków? Może macie wymiary poszczególnych felg żeby wiedzieć jakie 16" mogą mi wejść i jakie ET. Z góry dzięki
Opublikowano 8 Grudnia 20214 l 3 godziny temu, wnyku napisał: witam, zamontowałem z przodu 320 mm i mam 17" felgi a letnich oponach. Zimowe mam 15" biedronki i wiem, że felgi nie wejdą. Czy jest wykaz felg oryginalnych (bo tylko takie mnie interesują) jakie pasują do tych zacisków? Może macie wymiary poszczególnych felg żeby wiedzieć jakie 16" mogą mi wejść i jakie ET. Z góry dzięki Generalnie wszystkie ori 16 z a4b7 i a6c6 w wchodzą pod te zaciski.
Opublikowano 8 Grudnia 20214 l Chciałbym zamontować 16" oryginalne felgi sline z B6 (9 ramienne) czy podejdą?
Opublikowano 8 Grudnia 20214 l Autor 13 minut temu, wnyku napisał: Chciałbym zamontować 16" oryginalne felgi sline z B6 (9 ramienne) czy podejdą? Nie było czegoś takiego jak felgi sline. Dawaj foto lub numer felg.
Opublikowano 8 Grudnia 20214 l Pewnie chodzi mu o tzw 's-line' bo niby są dwa wzory, jedne pięcio-ramienne drugie dziewięcio-ramienne, na wzór z RS4 B5. Tyle że one w B6 są 17', z B5 są 16'.
Opublikowano 8 Grudnia 20214 l tak, tak, o takie felgi właśnie chodzi (jak na drugim zdjęciu) udało mi się ustalić modele tej felgi w rozmiarze 17" które różnią się tylko ET: 8L0 601 025 AC ET 38 8E0 601 025 AC ET 43 8P0 601 025 Q ET 56 natomiast może nie koniecznie dobrym pomysłem jest montować opony zimowe na 17 tkach więc pytam Was o 16 tki BTW czy wszystkie ww felgi pomieszczą te zaciski na "głębokość"?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto