Opublikowano 6 Listopada 200916 l no wiesz od strony producenta to zedcydowanie lepiej jest jak do wielu modeli da sie zaadaptowac wiele wspolnych czesci z innymi modelami.Koszt takie produkcji takiego zacisku jest duzo wiekszy niz zrobienie odlewu nowego jarzma.
Opublikowano 6 Listopada 200916 l od naszej strony też lepiej. Znormalizowane częsci to więcej modeli w których występowały ---> większy wybór na allegro ---> niższa cena :> :> :>
Opublikowano 6 Listopada 200916 l przeczytalem caly temat i wnioskuje ze aby miec z tylu heble w b6 288 trzeba szukac tylko i wylacznie zaciskow od A4 B6 - 2,0TFSI I 3,0 TDI? czy moze ktos sie dokopal ze moze pasuja z jeszcze jakiegos innego modelu np. a6? przod juz zakupilem na 320 i zmiana pewnie na wiosne ,do tego czasu przydaloby sie jeszcze skompletowac tyl.pzdr
Opublikowano 6 Listopada 200916 l chyba od a4 b7.... w b6 nie było 2.0 tfsi i 3.0 tdi... Reszta się zgadza...
Opublikowano 6 Listopada 200916 l chyba od a4 b7.... w b6 nie było 2.0 tfsi i 3.0 tdi... Reszta się zgadza... jasne ,myslalem o b7 a napisalem b6,jak czlowiek szuka caly czas czegos od b6 to nie ma sie co dziwic :gwizdanie:
Opublikowano 7 Listopada 200916 l przeczytalem caly temat i wnioskuje ze aby miec z tylu heble w b6 288 trzeba szukac tylko i wylacznie zaciskow od A4 B6 - 2,0TFSI I 3,0 TDI? czy moze ktos sie dokopal ze moze pasuja z jeszcze jakiegos innego modelu np. a6? przod juz zakupilem na 320 i zmiana pewnie na wiosne ,do tego czasu przydaloby sie jeszcze skompletowac tyl.pzdr Paweł mówiłem że 2,0 Tfsi i 3,0Tdi ale nie mówiłem że od b6.... ale mogłem nie podać tak jak Koledzy mówią - a mają rację .... b7 i wyżej
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos tył 288x12 mają 2.0 TFSI, 3,2 FSI, 3.0 TDI w nadwoziu B7. Od A6 4F nie pasują bo tam jest elektryczny ręczny (tak samo jak w Passacie B6). Może podejdą od Golfa V, ale nie sprawdzałem.
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos tył 288x12 mają 2.0 TFSI, 3,2 FSI, 3.0 TDI w nadwoziu B7. Od A6 4F nie pasują bo tam jest elektryczny ręczny (tak samo jak w Passacie B6). Może podejdą od Golfa V, ale nie sprawdzałem. od A6 4f tylko przód
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos tył 288x12 mają 2.0 TFSI, 3,2 FSI, 3.0 TDI w nadwoziu B7. Od A6 4F nie pasują bo tam jest elektryczny ręczny (tak samo jak w Passacie B6). Może podejdą od Golfa V, ale nie sprawdzałem. od A6 4f tylko przód dzieki,to troche maly zakres poszukiwan uzywki,ale jak to mowia-cierpliwosc palcem dół wykopie
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Szukaj na allegro u handlarzy co maja całą tylną belkę. Ja tak trafiłem na jednego co chciał rozkompletować i kupiłem cały zestaw hamulców 288 na tył.
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Szukaj na allegro u handlarzy co maja całą tylną belkę. Ja tak trafiłem na jednego co chciał rozkompletować i kupiłem cały zestaw hamulców 288 na tył. szukam juz od 3 tygodni i gó........o a jak sie trafi to cena kosmos
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Ja dałem za zaciski, jarzma, blachy i prawie nowe tarcze 500zł, mysle że taniej tego nie kupisz.
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Ja dałem za zaciski, jarzma, blachy i prawie nowe tarcze 500zł, mysle że taniej tego nie kupisz. za przednie zaciski z nowymi tarczami Otto Zimmermanna i bez klocków dałem tyle potrzebuje tarcze kotwiczne jarzma i zaciski
Opublikowano 8 Listopada 200916 l za przednie zaciski z nowymi tarczami Otto Zimmermanna i bez klocków dałem tyle potrzebuje tarcze kotwiczne Co to są tarcze kotwiczne?? klocki i osłony blaszane tarczy juz masz??
Opublikowano 8 Listopada 200916 l tarcze kotwiczne to sa wlasnie oslony blaszane, tarcze i klocki to najmniejsz w tym przypadku problem, mam je od reki
Opublikowano 8 Listopada 200916 l To powiem ci od razu że bardzo cieżko te osłony kupic w dobrym stanie, praktycznie wszystkie używki są powyginane. Ja też takie mailem, belka tylna stała na tych osłonach i z dołu były mocno pozaginane. Ale godzina zabawy młotkiem i troszke farby i wyglądają jak nowe. W ASO takie blachy kosztują 80zł za sztuke.
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Nie jestem pewien czy blachy będą pasowały do b5. Co do tarczy też mam pewne wątpliwości. W B5 quattro tarcza jest sporo głębiej osadzona, nie wiem czy uda się to zniwelować jarzmem.
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Z TEGO co sie orientuje to te tylne oslony sa inne do Q a inne do oski?jeszcze jedno pytanie czy z tylu 2,7 i 3,0 sa takie same zaciski?,bo gdzies tak mi sie obilo o oczy
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos w nadwoziu B6 i B7 masz tylne zawieszenie na niezależnych wahaczach - nie masz więc różnicy Q czy ośka w jarzmach i osłonach. 2,7 TDI w nadwoziu B7 występuje tylko jako ośka. Hamulce tylne w 2,7 mają ten sam zacisk co 3.0 TDI, nie wiem jak jest z tarczą, ale zapewne też jest 288x12 mm. Tu jest dawca 288x12mm: http://moto.allegro.pl/item786732267_zawieszenie_przod_tyl_audi_a4_8e0_3_0_tdi_quattr.html
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto