Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, turzol napisał(a):

Hej nr OE zestawu naprawczego do hamulca przód 1LA/1LC 320x30mm

 

4B0698471A

Dzięki

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, podpowie ktoś po numerach czy mam poprawny zestaw 320/288.

 

-Przód:

+ Zaciski 973, 974

+Jarzma 716

 

- Tył:

+ Zaciski 3288/A, 3287A

+Jarzma 967A

 

Przygotowuje zestaw do swapu.

1.Na tych hamulcach idą blaszki pod klocki? Jak to jest z bieżnia klocków po malowaniu?

2. Prowadnice tył przód smarować? Zawsze używałem Ceratec z Textara. ATE Plastilube na bieżnie klocków i na klocki. A Bremszylinder z Ate do tłoczków i uszczelnień.

3. Gumkę tłoczka przód montować na sucho do zacisku?

4. Przewody zacisku przód myślę dać nowe miedziane. Gwinty są typowe? Odpowietrznik też?

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Rafka532 napisał(a):

Witam, podpowie ktoś po numerach czy mam poprawny zestaw 320/288.

 

-Przód:

+ Zaciski 973, 974

+Jarzma 716

 

- Tył:

+ Zaciski 3288/A, 3287A

+Jarzma 967A

Zestaw dobry. Techniczne aspekty nie pomogę ? na pewno prowadnic z przodu się nie smaruje. Zostały mi po swapie przewody w oplocie Hel na przednią oś, nie potrzebujesz? :P

Opublikowano

Jaki zestaw prowadnic zacisk trw pod tarcze 288mm tył

 

TRW ST 1659

Czy

TRW ST 1730

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie Panowie, może ktoś potwierdzić czy te tarcze pasują mi do zestawu 320/288

-przód Rottinger RT 20248-GL T5

- tył Rottinger RT 1622-GL T5

z góry Dziekuje ;)

 

Opublikowano
3 godziny temu, gabalo napisał(a):

Witajcie Panowie, może ktoś potwierdzić czy te tarcze pasują mi do zestawu 320/288

-przód Rottinger RT 20248-GL T5

- tył Rottinger RT 1622-GL T5

z góry Dziekuje ;)

 

Tak

Opublikowano

Panowie to jeszcze jedno pytanie, przy moim zestawie 320/288 dużo jest zabawy z wymiana tarcz i klocków? W sensie czy laik jak ja jest w stanie sam to sobie ogarnąć? Chciałbym spróbować bo bie wierze ze warsztat dobrze wyczyści piastę itp, a sam zrobiłbym jak się należy… nigdy tego nie robiłem ale teoretycznie filozofii nie ma 

Opublikowano

problem zawsze jest jeden, z odkreceniem tylnych jarzm

chyba ze pojdziesz na skróty i od razu wytniesz je flexem

bo i tak to jest złom

Opublikowano
8 minut temu, Dev napisał(a):

problem zawsze jest jeden, z odkreceniem tylnych jarzm

chyba ze pojdziesz na skróty i od razu wytniesz je flexem

bo i tak to jest złom

One tak szybko się zażynają? Ja miałem właśnie zestaw od Ciebie zacisków itp, wyglądały jak nowki sztuki jeżdżę na nich jakieś 7 lat. Myślisz ze możliwe ze będzie z tym problem?

Opublikowano

Jak masz je na innych śrubach, nie na imbus to powinno udać się normalnie odkręcić.

Opublikowano
1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Jak masz je na innych śrubach, nie na imbus to powinno udać się normalnie odkręcić.

No właśnie na imbus mam ;( zobaczymy na dniach jak to pójdzie 

Opublikowano

Kluczowe jest bardzo dobre wyczyszczenie gniazda, można wcześniej pobić młotkiem i popsikać WD. Mnie w ten sposób udało się ruszyć kilkunasto letnie śruby. Dla wygody trzeba jednak odkręcić amortyzator od zwrotnicy.

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał(a):

problem zawsze jest jeden, z odkreceniem tylnych jarzm

chyba ze pojdziesz na skróty i od razu wytniesz je flexem

bo i tak to jest złom

Dokładnie,  te jarzma 245/255 zazwyczaj są śmietnik że względu na stojące śruby. 

Opublikowano

Nowe tarcze przy montażu spryskać jakim czyścikiem do tarcz czy nie ma sensu? Bo różnie ludzie mówią ?

Opublikowano

Ja zawsze zmywaczem do hamulców czyszczę obie strony przed zamocowaniem zacisku.

Opublikowano

Witam panowie szybkie pytanie  auto stoi u mechanika .

Swap hamulców 345/300 s4 do A4 b6 1.8T ośka. Wydawało by się ze temat juz znany i przerabiany  x razy .

Zamówione linki z s4, mechanik dzwoni że nie pasują , moje seryjne są dłuższe.  Dostałem info ze nie będzie ręcznego .

 

Jak to wygląda z tymi linkami ? 

Opublikowano

Dostałeś za krótkie 

Opublikowano

Byly dobierane zgodzie z numerami w temacie w pro choice 

I panowie powiedzieli ze sa 3 długości i ośka ma najdłuższe ...

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, Damiano9 napisał(a):

I panowie powiedzieli ze sa 3 długości i ośka ma najdłuższe ...

Ale ośka nie ma takiego zacisku jak S4.

Opublikowano
7 minut temu, george napisał(a):

Ale ośka nie ma takiego zacisku jak S4.

Co masz na myśli?  To chyba oczywiste ze zaciski są  inne.... i to nie odpowiedź na pytanie ;) pytanie jest,  jakie linki pasuja do a4 b6 1.8t pod zacisk z s4 .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.