Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest temat w jaki sposob rodzina i znajomi podchodza do mani audi to niech bedzie watek w jaki sposob ludziska nam zazdroszca :th:np-jeden kolezka powiedzial ze :audi: wpierdziela jak smok i wyszlo na to ze jego vectra 1.6 16v wpierdziela 4.5 na 100km :mysli:

no normalnie nie moglem i to jeszcze byl mieszany cykl :rolleyes:

inny znowu ekspert powiedzial ze audi z turbina jest do d*py bo tylko patrzec jak sie turbiny sypia :kwasny:

jezeli ktos mial takie komentarze to niech sie dolaczy!!!

nie jestem pewny czy temat byl juz zaczety ale najwyzej dostanie mi sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie gadają.Mój 1 brat co ma golfa też gada że oooo się psuje.To zazdrość i tyle.A nie pali wcale więcej niż inne auta a nawet mniej niż co niektóre.Smiem twierdzić że właśnie z tą Vectrą tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwieze ze w mieszanym pali mu 4.5litra o nie co to to nie :)musialby miec silnik jakis super extra eco teka :chytry: audi i tak RZADZI :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wali ... ja i tak wiem swoje :decayed:

Jeden taki .. nazywa moja A4 -panzerwagenem ... oczywiście ujawniając dominacje , lekkość i zwiewność Alfy 156 2.5 ..nad jakimkolwiek Audi ... " alfy sie po prostu nie psują " :polew:

Starszy sobie kupił Passata i podnieca sie przestronnością wnętrz VW :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś powiedział że nie myję często samochodu, żeby brud zakrywał rdzę :polew: Że jak jadę to rdza tak się sypie że ten cały brud na drogach to odpadające skorodowane części mojej niuni :polew: Ogólnie wszelkie docinki i żarciki w stronę mojej Audiczki że tak powiem olewam :tongue4: Bo i tak swoje wiem, nie ma lepszej furki od Aczwórki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Moj sasiad(młody koleś) rozbawiał mnie do łez.Po zakupie mojej czwóreczki przyszedł i oglada..(sam ma forda galaxy) i tak mowi: zawiecha to wiesz...bedzie ci siadała,mówie ze to troche mit ,no ale zeby tylko to sie psuło-tak mu mówie.On ,że mu w fordziku jakas plytka poszla przy pompie i musiał wywalic 3000 zł!! :shocked:.I sobie pomyslałem to ja na moja zawieche nigdy tyle nie wywale ..Dowałił na temat zawiechy ,ze az żałowałem ze forda nie kupiłem :polew: .Na koniec powiedział cos, co do tej pory nie moge zrozumiec...ze ford galaxy to jest nic innego jak vw ,całe bebechy,silnik ..wszystko jest vw .......tylko naklejki na znaczki vw ponaklejali forda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mechanika : gaqdam z nim ze mam audi a4 a on odrazu :thumbdown: zawiecha siada bedziesz do mnie jezdzil a ja na aluminium bede zarbial, duzo pali, i same minusy :wallbash: wysmialem go i powiedzialem zeby sie przerzucil na auto zlom jak zajmuje sie zlomem a nie naprawa samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotykam się z reakcją zazdrośnika taką ------------- że zaciska zęby i nic niegada -

????????????????????? No bo co tu gadać na :audi: ??????????????????????????????????

Chociaż przypomniałem sobie jedne zdażenie - jak kupiłem używaną B-4 - srebna na alumach włoskich - piekna była - to był rok 96- znajoma kupiła w tym czasie nową Renau Clio -

to po oględzinach - Ja Clio - ona Audi -

Mąż znajomej zacisnął zęby - wysyczał tylko wygodne auto

A znajoma dodała ,że nie stać ją na używane auto ( dodam tylko ,że wartość samochodów był porównywalna)

czy to nie była zazdrość ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja was zaskoczę jak robiłem pierwszy przegląd w kraju i gościu (starszy pan diagnosta) zobaczył ile mam przejechane km to powiedział: o to długo jeszcze będzie Ci służyła tylko musisz o nią dbać :naughty: nie powiem że o zawieszeniu (mit krąży wszędzie) nie wspominał ale powiedział że to wszystko przez to jakie mamy drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Audiczka na mnie czeka, robione sa papiery a ja mam tylko jej zdjecia:(

duzo o niej jeszcze nie mowie ale jak zastanawialem sie nad kupnem auta i mowilem ze moze Audi (no moze bardziej niz tylko moze:P) to mi mowiono wlasnie ze zawieszenie bidne i pada strasznie i duzo kasy na to wydam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc to nie ma aż tak bardzo czego zazdrościć, Audi powiedzy jest z tych "lepszych" marek, ale żeby och ach robić to bez przesady. Poza tym A4 jako takie jest bardzo plastikowe chociażby w porównaniu do Audi 100....

Ale 100 to jest raczej klasę wyżej niż A4. Ja tak nie uważam.

Mi kolega docina że ciasno jest w środku i za każdym razem gdy z niej wysiada to stęka że ciężko wysiąść. Ale ja to olewam, dla mnie miejsca wystarczy a jak on chce to niech piechotą chodzi. Wcale ciasno nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją np każdy kto zobaczy pyta się czy nie sprzedaję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nikt nic nie mówi bo wiedzą że jestem nerwowy :kox: i jeszcze by po pysku dostali :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jest z terenówkami

Nissany,Land Rovery, Suzuki, itd a Toyota jest do d*py...

tylko że cała Australia Afryka jeździ Toykami i Landkami starymi ... inne się nie sprawdzają

ale inni gadają

a niech gadają

i z naszymi niuniami jest podobnie

OLAĆ TO :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak kiedys tankowalem LPG i gostek zapytal ktory to rocznik 00 czy 02 ale sie usmialem

!jak mu powiedzialem ze to staruszka z 95!no to gosc zablysnal i przyznal ze jest zabdana :kox:

MŁODY-AUDI w sumie twoja niunia wyglada bardzo bojowo to sie nie dziwie im :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byl artykul na WP o autach wyprodukowanych 2001\2002r. przeprowadzony przez niemiecki TUV co do awaryjnosci aut(badania prowadzone przez 1rok,z tego ktore auta i co najczesciej sie w nich psuje)i audi tam niebylo,a byly francuzy,wlosi,nawet japoniec,i nawet vw tylko szaran(moze ktos to czyt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcje sa podzielone jedni mowia ze klasa sama w sobie i co by nie mowic w kazdym calu lepiej wykonana niz vw a inni ze droga i nic specjalnego soba nie przedstawia. Ja natomiast jestem zdania ze nastepne moje auto napewno bedzie z tej samej stajni i nawet nie mysle o zadnym innym aucie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...