Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

17 albo 18 cali by się przydało to by troszkę wygląd polepszyło :wink:

w planach coś jest ale powoli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to obniża ? kurde słabo coś

może to dlatego że 15 :facepalm: muszę do Bartka odezwać się bo zaproponował przymiarkę swoich kół :decayed:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

na nasze drogi i do codziennego użytku wydaje się dobrym kompromisem

nie wiem zobaczymy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek no nie poszalałeś :D

Ja mówiłem robię wszystko w miarę możliwych swoich kosztów powoli a do celu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale dwa razy będziesz zawiechę zmieniał ? zbieżność ustawiłeś po zabiegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale dwa razy będziesz zawiechę zmieniał ? zbieżność ustawiłeś po zabiegu ?

Zawiecha mam 2 wahacze chyba do wymiany a zbieżność była ustawiana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że arek w serii miał jakies terenowe sprężyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czepiacie się usiadła całkiem ok :wink: dla porównania mój sedan na 1BE na tych samych felgach i też bez dekli :grin:

Zdj_cie041.jpg

Zdj_cie042.jpg

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

teraz musisz uważać na każdy krawężnik bo urwiesz zderzak no i zimą w błocie pośniegowym , pewno będziesz wymieniać osłonę w zimę jak ja i slo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane?

Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek grube mody :slina:

Ja robię tak jak mogę nie robię na łeb i szyje :wink:

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje :wink:

dokładnie popieram :decayed:

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Arek ! wkońcu , myslałem że allroad na stałe wita :grin::polew:

takie były plany Michał :grin:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać :wink:

Zapraszam Rafciu albo w czwartek :wink:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

chyba że arek w serii miał jakies terenowe sprężyny :D

to były sprężyny od allroada :grin:

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

panowie czepiacie się usiadła całkiem ok :wink: dla porównania mój sedan na 1BE na tych samych felgach i też bez dekli :grin:

http://s18.postimage.org/bnrj2gdqx/Zdj_cie041.jpg

http://s18.postimage.org/4ltlg9a55/Zdj_cie042.jpg

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

teraz musisz uważać na każdy krawężnik bo urwiesz zderzak no i zimą w błocie pośniegowym , pewno będziesz wymieniać osłonę w zimę jak ja i slo :kox:

usiadła usiadła ale na 15 inaczej wygląda to niż na 18:wink:

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:39 ----------

Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane?

Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.

z Chęcią Bartku ale w week pracuje :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:40 ---------- Poprzedni post napisany at 06:39 ----------

Arek grube mody :slina:

a jak... :kox:

A ile to roboty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...