Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!


preze_s

Rekomendowane odpowiedzi

sam żałuję, że to tylko 8" ale na przyszl sezon są grubsze plany więc wtedy koło wpadnie odpowiednie ;) może też LM tyle, że 19" i 9,5 na tył. a widzisz trzebabyło śledzić temat to bys wiedział, że da sie prościej ;P

za mną chodził ori US front już od dawna, także sama zaślepka by nie przeszła:grin:

wiadomo. pogoda nie dopisała i nie ogarnąłem sesji dzisiaj ale może w weekend coś pstrykne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

przecież pisał że to samoróba, z tablicy od anglika:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

przecież pisał że to samoróba, z tablicy od anglika:naughty:

A to ja zrozumiałem ze angielska podkładka pod rejstracje:facepalm: bo to numer takie podkładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem Ori ale coś mi podpowiadało, że niesamowita rarka więc po kilku dniach odpuściłem. Wpadła mi w ręce ta wstawka i w wolnej chwili namodziłem xD, efekt jest fajny a jakby policja miala problem o co w Jaworznie nie problem montaż ori trwa kilka sekund ;)

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 21:01 ----------

Pany mam na sprzedaż nowe zawieszenie gwintowane SS na tył do ośki oraz kit MTS na spręzynach H&R na przód, jakby ktoś potrzebował PV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, dość często mijam się z tobą w okolicach centrum, Jak tylko uzbieram fundusze biorę się za swoje A4 bo narobiłeś mi tylko jeszcze większych chęci na modzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sesja na szybko z nudów, wpadł dystans 20mm na tył na przód będzie 17 czekam na śruby, kratki zderzaka poszły do malowania na czarny fortepian, najczarniejszy z czarnych, nowe końcówki wydechu. zostało wyregulować gwint trzeba zejść troszke z tyłem jeszcze hmmm...

74041008.jpg

55805485.jpg

55162778.jpg

70222816.jpg

55591854.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2012 at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 14:15 ----------

:hi:

wczoraj na battalion wrzucałem dzisiaj zrobie aktuala tutaj :

więc tak dystans przód 17mm + śruby 5cm trze niesamowicie ;p jutro klepie nadkola bo szkoda nankangów:shock3:

kratki pomalowane trzeba spasować założyc i zrobie foto.

DSC_9362.jpg

DSC_9373.jpg

DSC_9366.jpg

DSC_9372.jpg

DSC_9363.jpg

jakies sugestie by sie przydaly co i jak :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramkę grilla w czerń, albo najlepiej grill z eSy, ale ciężko z wtym w dobrej kasie, wiem bo sam szukam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał w kolor klamki i zmienił tylne lampy na II lift. Auto z głową zmodzone :wink: Gratulacje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kratki załóż do tej sesji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Maciek nie ma chwili spokoju :decayed:

Dobra fotka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ta czarna listwa progu wygląda jak w VW Scirooco:wink:, coś bym z lampami tylnimi zrobił, albo zmiana albo chociaz okleił na czerwono:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...