Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś nr tego żółtego łącznika z poduchy B7 ?

ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN

U siebie przerzuciłem tylko żółtą wtyczkę z poduchy z B7 do tej z R8 i wszystko działa. Nie podmieniałem modułu i taśmy, bo u mnie już była MF i tempomat. Myślałem żeby dokupić wtyczkę do poduchy z B7 ale to chyba jest dostępne tylko w kpl.

a o ta Ci chodzi , jak cos to penie mam na stanie ale sprawdzic musze :naughty:

Jak nie potrzebna to biorę, a jak nie to proszę o nr i sobie w ASO zamówię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mam ale stan jak.widac , w razie cos sprawdz nr czy to nie czasem ta sama co przy tt ale.z.tego co pamietam od b7 byla:-)

e9atapu4.jpg

gejy3asa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wtyczka nie jest dostępna w ASO, bynajmniej w ETCE niema podanej ceny i na byłym sklep.gajos też nie występuje. Natomiast znalazłem na allegro z B7 i jest taka sama jak na foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wtyczka nie jest dostępna w ASO, bynajmniej w ETCE niema podanej ceny i na byłym sklep.gajos też nie występuje. Natomiast znalazłem na allegro z B7 i jest taka sama jak na foto :wink:

nio to w poniedziałek wyyłam:wink: daj tylko adres na pw:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzu czy z poziomu multikierownicy po zakodowaniu moza zmieniac na fisie dane jak z manetki fisu-byli u mnie po graty i mowili ze tak da sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzu czy z poziomu multikierownicy po zakodowaniu moza zmieniac na fisie dane jak z manetki fisu-byli u mnie po graty i mowili ze tak da sie??

Chyba tylko jak jest kiera z RS

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

I modul ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - muszę wymienić u siebie w B6 taśmę, bo mi esp nawaliło.

Po pierwsze czy ta taśma musi mieć takie same numery? Czy mogę kupić np. tą TAŚMA KIEROWNICY PODUSZKI AUDI A4 B6 (4066512435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i zamontować? (czy ciężko później z montażem-ustawieniem taśmy? żeby po skręceniu nie okazało się, że coś jest nie tak :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedź, jeśli mam kierownicę MF z c6 i chcę ją założyć do B7 to wystarczy moduł z literką "P" ( ewentualnie przełożenie pinów) czy konieczna jest wymiana modułu na lit. "R lub Q" żeby wszystko działało. Resztę mam OK, chodzi mi o sam rodzaj modułu. Rozumiem ze kodowanie takie samo jak w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania tej porady gdyż od dzisiaj mam u siebie kiere z B7 na multifunkcji.:hi: wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie . Posiadam a4 b7 i wczesniej byla zwykla kierownica ale poprzedni wlasciciel zalozyl multufunkcyjna ze wzgledu na wyglad i nie podpinal jej pod radio bo jest nie fabryczne . Co teraz musze zrobic zeby mi ta kierownica dzialala jak kupie ori radio ? potrzebuje jakies dodatkowe okablowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem powyżej, założyłem moduł z literką "P" pod kierownicę MF czteroramienną do B7 i nie działają w niej przyciski i ponadto na liczniku mruga żółta kontrolka ciśnienia powietrza kół - ( a tego czujnika nie mam ). Jak można się tej kontrolki pozbyć, w którym miejscu vagiem trzeba ją wyłączyć. A co do modułu to można przełożyć piny czy wymienić na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche z innej beczki -jaki numer kiery 3ramiennej z MF szukać źeby bez problemu spasiła z poduszką od kiery MF z B7 (chodzi mi o kiere z wieńcem jak z B8), czy np. kiera z a5 i poduszka z b7 pasują do siebie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa pasuja, pasuja z a4 a5 a6 i nie jestem pewien ale chyba jeszcze q7 inne które pasuja do siebie to a3 q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa pasuja, pasuja z a4 a5 a6 i nie jestem pewien ale chyba jeszcze q7 inne które pasuja do siebie to a3 q5

Tylko dziś jak rozmawiałem z gościem który ma kierę z a5 twierdzi źe próbował z poduszką z b7 i poducha z b7 kształtem pasuje a nie moźna jej założyć :eusathink:

, a nie chciałbym zaliczyć fakapu z wydaniem kasy na kiere ktora nie bedzie pasiła :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pasować, poduchy wychodziły w 2 rodzajach i kierownice też. Np. Poduchy z B7 do kiery z A3 nie włożysz, musisz mieć ten drugi typ poduszki. Inne są mocowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pasować, poduchy wychodziły w 2 rodzajach i kierownice też. Np. Poduchy z B7 do kiery z A3 nie włożysz, musisz mieć ten drugi typ poduszki. Inne są mocowania

No właśnie o tym pisałem - jak ktoś wie jaki numery kierownic spasuja z poduchą z b7 nie podpowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...