Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 na 20" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakochałem się :facepalm:

Opublikowano

Też mam jako drugie auto A8 D3 i mogę potwierdzić ze różnica jest ogromna, bo miałem poprzednio A6 C6 :D

Opublikowano
  • Autor

w 1 poscie na 1 stronie male update ;) wrzucilem pare fotek na 20"

Opublikowano

Bydle wielkie :wink:

Opublikowano

Piękna będziesz sprzedawał daj znać,kumpel szuka takiej.

Opublikowano
  • Autor

pawel1380 ok :) aczkolwiek mysle ze tym razem troche dluzej pojezdze

bo zawsze kupuje auto i mam je 1- max 2 lata ... wladuje kupe siana, wszystko doprowadze do ladu i skladu ze nie ma sie do czego przyczepic i nie musze swiecic oczami przed potencjalnym kupujacym ... i na koniec sprzedaje :P

teraz plan jest taki zeby troche dluzej pojezdzic bo w sumie od zawsze chcialem d3 .... i jakos nie widze godnego nastepcy ktory by mogl zastąpić moja d3 ( mowa oczywiscie o autach na ktore moglbym sobie pozwolic finansowo )

Opublikowano

Paweł od A5ki pamiętaj że jest kolejka :decayed:

Opublikowano

Dobrze PABLO będę pamiętał że jesteś pierwszy :)

Opublikowano

gratuluję zakupu :ok2:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakis czas temu byla rozmowa o spalaniu ... i ostatnio pare razy udalo mi sie zrobic wynik sredniego spalania z trasy ( mega oszczednie 90-110/120km/h ). Wiem ze to nie byla za dluga trasa .... ale to pokazuje ze jadac oszczednie mozna spokojnie zejsc do ok 9-10L na 100km.... obroty przy 100km/h sa na poziomie 1600obr/min z tego co pamietam ( ale reki sobie uciac nie dam :P )

01112012004.th.jpg 01112012006.th.jpg 01112012007.th.jpg

ostatnio tez sie trafil slub kolegi ....z calkiem ciekawa rejestracja:

20102012001.th.jpg 20102012013.th.jpg

a tutaj moja i topora obok siebie:

04112012002.th.jpg img1808il.th.jpg

Opublikowano

ładny wynik jak na 4.2 PB, ostatnio moja 4.2 TDI na trasie 600km przy podobobny eco drivingu łykneła 6.8

Opublikowano

to Topor żyje ? :shock3:

:decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dzisiaj siedział w tym s6 c6, koxior w środku, i ten dźwiek silnika i wydeszek ehhh

AUDI S6 AVANT 5.2 V10 435 KM NOWA NISKA CENA !!! (3016674953) - motoAllegro

robiłes kreskę takiego s6 z twoim V8?

chyba że juz o to pytałem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

paput robilem ;)

s6 zdecydowanie odchodzi ;) .... i reakcja na gaz to mega roznica ....

dzwiek niekoniecznie mi sie bardziej podoba w s6 v10 niz a8 v8 ... ale to akurat mysle kwestia gustu.

S6 jest seryjnie dosyc sztywne i zarazem sprezyste a A8 to typowe komfortowe auto na pneumatyce.

tu jest dobrze oddany dzwiek ktory slychac w srodku w s6 ... .

a tutaj dobrze slychac a8 v8

i na tych filmikach mozna porownac sobie przyspieszenia

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

img00309201209121257.th.jpg img00308201209121257.th.jpg

<-- tutaj 2 foty w sumie przed kreska ;)

ja jechalem s6 a kolega moim a8 ... i jak tak rozpedzalismy sie ( w niemczech ;) ) do ok 220 km/h to caly czas mu odchodzilem

Opublikowano

ależ te V-ki gadają :decayed::kox:

PS. przypominają mi się czasy jak upalałem e36 328i:wink:

Opublikowano
paput robilem ;)

s6 zdecydowanie odchodzi ;) .... i reakcja na gaz to mega roznica ....

dzwiek niekoniecznie mi sie bardziej podoba w s6 v10 niz a8 v8 ... ale to akurat mysle kwestia gustu.

S6 jest seryjnie dosyc sztywne i zarazem sprezyste a A8 to typowe komfortowe auto na pneumatyce.

tu jest dobrze oddany dzwiek ktory slychac w srodku w s6 ... .

a tutaj dobrze slychac a8 v8

i na tych filmikach mozna porownac sobie przyspieszenia

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

http://imageshack.us/a/img843/4985/img00309201209121257.th.jpg http://imageshack.us/a/img571/5811/img00308201209121257.th.jpg

<-- tutaj 2 foty w sumie przed kreska ;)

ja jechalem s6 a kolega moim a8 ... i jak tak rozpedzalismy sie ( w niemczech ;) ) do ok 220 km/h to caly czas mu odchodzilem

nowak a odnośnie a6 c6 powiedz mi jeszcze, tam jest silnik 4,2 v8 335 koni to ten nie jest FSI tak?

Opublikowano
  • Autor

tak ten nie jest fsi ale nie jest on tez do konca udany.... w przeciwienstwie do tego montowanego w a8 ma on rozrzad na lancuchu ktory potrafi przysporzyc problemow

Opublikowano

MEGA KOT !!!! Gratuluje furacza :D no i 4.2 :D To jest to :D szerokości

Opublikowano

Paweł, takie pytanko, nie orientujesz się czy dekory z wersji krótkiej podchodzą do langa ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

orientuje :) nie podchodza .... tzn oczywiscie nie podjeda tylko dekory z tylnych drzwi :) reszta jak najbardziej podejdzie

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ----------

3032147437_3

tutaj widac jaki dlugi jest dekor na tylnych drzwiach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.