Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

tak s6 c6 bedzie pewnie niedlugo na sprzedaz dlatego nie bede jej tu nawet prezentowac ;)

moge tylko powiedziec

09.2007

czarny sedan

bezwypadkowy

oczywiscie 5.2 435KM

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od A8 D4 wolałbym A7 choć to zupełnie inne auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób tak ustaw dwie obok siebie, pstryknij pare fotek obu i wstaw tu jako fotki A8, a ta S6 jako tzw "tło" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od A8 D4 wolałbym A7 choć to zupełnie inne auta :decayed:

ja bym wolal a8 ze wzgledu na to ze a7 nie podoba mi sie zbytnio ( juz bardziej mi sie podoba nowy cls )

pozatym a7 ma deske taka sama a6 c7 .... ktora do mnie jakos szczegolnie nie przemawia ... zwlaszcza w porownaniu z deska z a8 d4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kwestia gustu - wiadomo. dla mnie to A8 D4 jest skopane, D3 było o niebo ładniejsze.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kwestia gustu - wiadomo. dla mnie to A8 D4 jest skopane, D3 było o niebo ładniejsze.. :kox:

No nie Jedrek wolne żarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, napisałem - kwestia gustu. mi się A8 nie podoba, ale nie pogardziłbym :kox: A3 Sportback też mi się nie podobało od d*py strony, a jeździłem takim 2 lata :decayed: sorry Paweł za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najpierw d4 strasznie nie podobalo... nadal uwazam ze mogli je jakos ladniej narysowac ;) aczkolwiek z czasem zaczyna mi sie podobac coraz bardziej .... ale deska rozdzielcza po prostu gniecie znowu wszystkie inne auta ... tak samo jak deska d3 w swoich czasach .... zreszta i teraz mi sie bardzo podoba :)

ja po prostu lubie lezace tunele srodkowe .... takie jak w a8 d3 i d4 ... panamerze / cayenne II

znowu deska a6 c7 i a7 jakos nie bardzo mi lezy... dla mnie jest taka za pusta i za skąpa.... oraz za bardzo pionowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to napiszę ... jest piękna, przepiękna, a fotele i kanapa wypas :kox::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie, ciesze ze sie podoba

niedlugo powinny zagoscic kola

przejsciowo ori 19" z opona 255/35R19

az do czasu gdy znajde docelowe ...

jednak nie te co na poczatku myslalem tylko te

594c04d793842cc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie te felgi sie fajnie prezentuja , kolega ma na takiej samej pelne polerowane z niewielkimi otworkami nie typowe szkoda ze fotki nie zrobilem bardzo fajnie to wygalda, teraz bedziesz mogl na weseliskach jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

PS. chciałbym się taką przejechać, poczuć ten komfort, ciszę... bo w b5 tdi to wiadomo jak jest:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...