Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wyrezałeś białe podświetlenie? :jerk:

Opublikowano
  • Autor
jak wyrezałeś białe podświetlenie? :jerk:

poszło PW :P

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 17:21 ----------

No i przyszedł czas na usuwanie list dolnych drzwi :facepalm:

wp000333.jpg

wp000332.jpg

jutro druga strona a potem wio z tematem :decayed:

Opublikowano

licznik spoko, ale ja pomalowałbym te srebrne ramki na czarny błysk :wink:

Opublikowano
jak wyrezałeś białe podświetlenie? :jerk:

poszło PW :P

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 17:21 ----------

No i przyszedł czas na usuwanie list dolnych drzwi :facepalm:

http://imageshack.us/a/img402/9200/wp000333.jpg

http://imageshack.us/a/img33/7402/wp000332.jpg

jutro druga strona a potem wio z tematem :decayed:

dobra robota, wywalaj to dziadostwo, progi od eski i wista wio z lakierem, listwy środkowe usuwasz?

Opublikowano

Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

Opublikowano
Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Opublikowano
Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Znając zdolności naszych fachowców i tak nie wierzę że ktoś to pomaluje tak aby było dobrze :decayed: Sam chcę u siebie je targać tylko czy to warto..

Opublikowano
  • Autor
Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Tak jak piszesz listwy środkowe zostają i malowanie do połowy, lakiernik już widział i powiedział lekko chłopie hehe :naughty:

wiec wszystko powoli, a ramki może pójdą w czarny :naughty:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Znając zdolności naszych fachowców i tak nie wierzę że ktoś to pomaluje tak aby było dobrze :decayed: Sam chcę u siebie je targać tylko czy to warto..

powiem ci że malował już takie rzeczy i ma pojęcie i fach, koledze robił klapę w turanie bo mu wyszła rdza malowanie do połowy potem polerka i nic nie widać igła :wink:

Opublikowano
Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Znając zdolności naszych fachowców i tak nie wierzę że ktoś to pomaluje tak aby było dobrze :decayed: Sam chcę u siebie je targać tylko czy to warto..

u mnie w stodole bez problemu tu ogarnął:wink:

Opublikowano

Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać z progami S4 :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać z progami S4 :jerk:

słuchaj osobiście będziesz mógł zobaczyć na VAG NYSA jak już będzie gotowe :naughty:

Opublikowano
Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać z progami S4 :jerk:

słuchaj osobiście będziesz mógł zobaczyć na VAG NYSA jak już będzie gotowe :naughty:

Do tego czasu to ma być u mnie też zrobione :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A jeszcze myśl mi naszła taka czy nie pomalować tych alu ramek na zegary na czerwono ? co wy na to :wink:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać z progami S4 :jerk:

słuchaj osobiście będziesz mógł zobaczyć na VAG NYSA jak już będzie gotowe :naughty:

Do tego czasu to ma być u mnie też zrobione :naughty:

no ja myślę, to zdam ci relację

PS. a jak tam zaślepka hehehe :polew:

Opublikowano

Jezus dzisiaj tam pojadę, przepraszam :cry:

Opublikowano
  • Autor
Jezus dzisiaj tam pojadę, przepraszam :cry:

spoko nie ma ciśnienia pytam bo ja patrzę na tył to mi się przypomina :naughty:

Opublikowano
Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy :whistling:

a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje

Znając zdolności naszych fachowców i tak nie wierzę że ktoś to pomaluje tak aby było dobrze :decayed: Sam chcę u siebie je targać tylko czy to warto..

u mnie w stodole bez problemu tu ogarnął:wink:

:grin:

Opublikowano

Niezła sztuka się robi:D Powodzonka w dalszym modzeniu:D

Opublikowano
  • Autor
Niezła sztuka się robi:D Powodzonka w dalszym modzeniu:D

dziękuje powoli do celu :wink:

Opublikowano

Jest malina. u siebie też usunę listwy...przyjedziesz to pomalujemy oba :)

Opublikowano

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało bez tych listw :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.