Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Żeby nie było projekt dalej idzie do przodu czekam na spryski i montaż na dniach autko odwiedzi lakiernie :decayed:

http://imageshack.us/a/img833/8427/ah30.jpg

a tu fotka po wymianie błotnika na zdrowy mój niestety był w stanie fatalnym :facepalm:

http://imageshack.us/a/img560/3520/pm9k.jpg

zapodaj mu każdy element w innym kolorze, bedzie unikat:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Żeby nie było projekt dalej idzie do przodu czekam na spryski i montaż na dniach autko odwiedzi lakiernie :decayed:

http://imageshack.us/a/img833/8427/ah30.jpg

a tu fotka po wymianie błotnika na zdrowy mój niestety był w stanie fatalnym :facepalm:

http://imageshack.us/a/img560/3520/pm9k.jpg

zapodaj mu każdy element w innym kolorze, bedzie unikat:naughty:

hehe było by to ciekawe :polew:

Opublikowano

blotnik nie jest czasem od czornego?

Opublikowano
  • Autor
blotnik nie jest czasem od czornego?

od czornego zgadza się :naughty:

Opublikowano

to roluj prawy bo na srebnym widac ze rolowany byl a nie wiem jak drugi sie ma:wink:

Opublikowano
  • Autor
to roluj prawy bo na srebnym widac ze rolowany byl a nie wiem jak drugi sie ma:wink:

wiem wiem ale nie mam maszynki żeby zrobić tego :facepalm:

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 13:48 ----------

Fotka zielonego :polew:

au6c.jpg

Opublikowano

Dobry kermit.:naughty:Będzie lepsze światło to lepiej ogarniemy fotki:wink:

Opublikowano
  • Autor

A wiec dzisiaj udało mi się ogarnąć spryski muszę jeszcze delikatnie ustawić od kierowcy i będzie malina jutro xenon i będzie miodzio :naughty:

Opublikowano

:dancing:gitara :decayed:

Opublikowano

Teraz cysternę płynu do spryskiwaczy :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

jak to jedziesz ! najebany to domu :decayed:

hehe dobre od razu najebany po2 piwach :naughty:

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Teraz cysternę płynu do spryskiwaczy :naughty:

damy radę jakoś xenon przyjdzie a że moje auto przyciąga uwagę niebieskich to wolę mieć to zrobione porządnie żeby się nie doebali :naughty:

Opublikowano

To nie fura tylko kierowca podejrzany:naughty: A na poważnie to fajnie że w końcu spryski na pokładzie:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
To nie fura tylko kierowca podejrzany:naughty: A na poważnie to fajnie że w końcu spryski na pokładzie:thumbup1:

ciesze się ja dziecko z lizaka :naughty:

Opublikowano

Ładna furka ;) pozazdrościć, ja jeszcze swoją muszę doprowadzić do porządku a potem zacznie się człowiek bawić.

Opublikowano
Ładna furka ;) pozazdrościć, ja jeszcze swoją muszę doprowadzić do porządku a potem zacznie się człowiek bawić.

I to jest prawidłowa kolejność:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Ładna furka ;) pozazdrościć, ja jeszcze swoją muszę doprowadzić do porządku a potem zacznie się człowiek bawić.

powiem ci że dokładnie tak jest pierw sprawy techniczne a potem już tylko picować wygląd

Ps. jeszcze sporo pracy i wiele pomysłów, najważniejszy to malowanie furki :decayed:

Opublikowano

Pomysły zawsze są tylko wypłaty nigdy nie starcza :D

Z malowaniem każdego elementu w inny kolor... ciekawe rozwiązanie. Już nawet sprawdzone na świecie:

IMG_1289.jpg

Opublikowano
  • Autor
Pomysły zawsze są tylko wypłaty nigdy nie starcza :D

Z malowaniem każdego elementu w inny kolor... ciekawe rozwiązanie. Już nawet sprawdzone na świecie:

http://www.quattroworld.com/wp-content/uploads/2011/06/IMG_1289.jpg

juz rozważałem tą opcję hehe ale za mało mam pod maską w porównaniu z tym cackiem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.