Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emulator daje tylko wyłączanie po kluczyku i podświetlenie :whistling:

Opublikowano
Emulator daje tylko wyłączanie po kluczyku i podświetlenie :whistling:

ten podstawowy chyba ale jest wlasnie emulator co zamienia sygnal cyfrowy na analogowy i odwrotnie

Opublikowano
Emulator daje tylko wyłączanie po kluczyku i podświetlenie :whistling:

ten podstawowy chyba ale jest wlasnie emulator co zamienia sygnal cyfrowy na analogowy i odwrotnie

Bez sensu, w tej cenie kupisz licznik z canem, dorwałem teraz z esy polifoty za 150 zł :naughty:

Opublikowano

Końcówki jak u mnie :grin: Dużo zabawy z rsn-e?

Opublikowano
  • Autor
Końcówki jak u mnie :grin: Dużo zabawy z rsn-e?

zabawy nie jest dużo wszystko P&P jedynie to że nie ma na FIS-ie komunikatu ale to ogarnę jak wyrezam licznik polift :wink:

Opublikowano

Wnetrze malina:kox:

Opublikowano

Mati lecisz lecisz :kox:

Opublikowano

Widzialem, siadzialem jest miazga, poprawic detale i bedzie baja:-D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W aucie jak zawsze jest co robić tym razem bezpieczeństwo tz końcówki drążków, odraz hamulce tył w starych skończyło się wszystko tarcze i klocki :facepalm:

nowy zestaw

97ra.jpg

kolejny plan to wymiana ślizgów na nowe bo moje wczoraj szlak trafił przy spotkaniu z gałęzią :facepalm: na szczęście zderzak cały tylko mocowania puściły bo tak to nie wiadomo jak by się to skończyło :wink:

Opublikowano

konkret zestaw :naughty:

Opublikowano

Pomalowałeś zderzak?

Opublikowano

Widzę że dużo się dzieje w Twoim aucie :wink: Trzeba się kiedyś spotkać i zobaczyć na żywo.

Opublikowano
  • Autor
Pomalowałeś zderzak?

Jeszcze nie teraz odpuszczam temat, na wiosnę się zrobi wszystko za jednym razem :decayed:

Opublikowano
Pomalowałeś zderzak?

Jeszcze nie teraz odpuszczam temat, na wiosnę się zrobi wszystko za jednym razem :decayed:

Wiosnę temu tak słyszałem :polew:

Opublikowano
Pomalowałeś zderzak?

Jeszcze nie teraz odpuszczam temat, na wiosnę się zrobi wszystko za jednym razem :decayed:

Wiosnę temu tak słyszałem :polew:

Przecież nie mówił której wiosny:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pomalowałeś zderzak?

Jeszcze nie teraz odpuszczam temat, na wiosnę się zrobi wszystko za jednym razem :decayed:

Wiosnę temu tak słyszałem :polew:

Przecież nie mówił której wiosny:decayed:

dokładnie Rafał hehe :naughty:

Opublikowano

Całe ślizgi czy tylko te kołki? kurcze u mnie wystarczyło kołki wymienić i teraz już nie ma krzywego ryjka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Całe ślizgi czy tylko te kołki? kurcze u mnie wystarczyło kołki wymienić i teraz już nie ma krzywego ryjka :decayed:

niestety wszystko szlak trafiło :facepalm:

Opublikowano

Pech :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.