Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AEB to też chyba nie jest, bo przepustnica jest inna niż :kox:

Ściągnij górną osłonę, to zobaczysz jaki jest kod silnika :good:

Opublikowano

furka fajna ale te lexusy :doh::sick3:, ostatnio widziałem u kogoś całkiem spoko ledy do avanta, poliftowe też bedą ok

Opublikowano
  • Autor

Jak doradził kolega Spartan_Wroc poszedłem do auta i koło koła zapasowego była nalepka. Z tego co odczytałem to oznaczenie silnika to AEB

Opublikowano
AEB to też chyba nie jest, bo przepustnica jest inna niż :kox:

w tym roczniku nie było niczego innego

Opublikowano

w sumie racja :dziura:

Kolego z tyłu masz 1 czy 2 rury? Bo nie mogę ze zdjęć zobaczyć :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jedna jest, ale widzę że raczej nie oryginalna

Opublikowano

Co ty masz za tytuł? Sumienia nie masz?

Opublikowano

To jest dobre :) "automatyczne przeciemnianie lusterka w razie oślepienia"

Opublikowano
To jest dobre :) "automatyczne przeciemnianie lusterka w razie oślepienia"

synonim fotochromu :decayed:

Opublikowano

Kolor jak mój :wink: Ale lexy to tak trochę inna bajka jakby. Zazdroszczę foteli a tak poza tym to widziałem na forum ładniejsze nogaro blue :decayed:

Opublikowano

Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.

Opublikowano
Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.

Daj spokój to jest turbo S : )

Opublikowano
Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.

Ale znaczek ma to juz S4 jest:grin:

Modyfikacje zewnętrzne:

- Chromowany emblemat audi S4

Nie spiertol tego auta jakimiś laminatami czy lexami(a lexy juz masz:facepalm: zmień)

Opublikowano

Dosc dlugo stala na Allegro:)Ladna sztuka!!!Gratki zakupu!!!

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

Opublikowano

Szczytem chamstwa jest lepienie znaczka S4 na totalną serie a4 :thumbdown:

Opublikowano

Odpuść kolego sobie ten znaczek s4, lexy. I zrób tak jak koledzy mówią wyżej i wszystko będzie ok!

Opublikowano

Spokojnie grunt to brać pod uwage krytyke:hi:na pozytywne komentarze przyjdzie czas jak zaczniesz cos ze smakiem tworzyć

Opublikowano
Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!

nie martw sie Kolego, nowy zawsze tutaj dostaje na głowe :polew::polew::polew:

posiedzisz troche na forum to zmienisz swoje podejscie do wygladu auta

podpatrzysz Kolegów, wymyslisz coś sam, zmienisz to i tamto i na pewno krytyka szybko sie skończy

najwązniejsze jest to abys robił wszystko ze smakiem i bez zbędnych choinek

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo że mam duże plany do auta nie chcę robić wiochy tylko zrobić ładną A4. Na wszystko przyjdzie czas, tylko trochę na luz dajcie bo zaczynam się denerwować :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.