Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diablo 3 >: ) już we wtorek


Rekomendowane odpowiedzi

Puść mi swój login plus numerek po #. Wieczorkiem postaram się zajrzeć.

zib0l#1478

zib0l Ty grasz czarodziejem nie ?? Jakich uzywasz skilii ?? I masz moze cos pozyczyc fajnego :naughty:

ta gram czarkiem:wink: ja gram tym skillem Czarownik - Gra - Diablo III jest dla mnie pr0:) czasem zmieniam na bossa na" zakleta bron" na "hydre jadowita" jakies tam mam itemki:naughty: wpadnij to zobacze co masz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś wie kiedy wychodzi Path of Exile? Czy granie w nią będzie na takiej samej zasadzie jak w Diałba 3? Czyli najpierw ściągnąć a potem poprzez połączenie z serwerem?

Nie mam pojęcia właśnie.

Zarejestrowałem się, może wpadnie mi beta do testów..

Gra ma ekstra klimat.

--- A co do Diablo, to jak dostanę swoją kopię to się odezwę do Was :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajsza grę :hi:

Fajnie sie w grupie gra:) jeszcze nie raz zagramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pozbierać trochę gratów bo byłem tylko tłem :sarcastic: Potem chodząc samemu w dalszych aktach śmierć spotykała mnie często :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pozbierać trochę gratów bo byłem tylko tłem :sarcastic: Potem chodząc samemu w dalszych aktach śmierć spotykała mnie często :thumbdown:

Musisz dobic do 57lvl to juz lepsze itemy sie wrzuci:wink:

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

A I nie bylo tak zle pokonales diablo na hellu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam koledzy wasze buildy? mam juz barba na 59 i kosi jajka:D

to wchodz teraz zagramy razem :D tu masz moj nick: zib0l#1478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już :D

Moja Nosferzyca na 10 levelu normalnie sama nie wie komu łeb urywa :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich grających nowy patch wszedł 1.0.4. duuuuuuuuuuuuużo zmienia:) na lepsze nowe lvl itd . Wygląda na to że trzeba odkurzyć kurz z barbarzyńcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jak wam tam ida poziomy mistrzowskie:>?

Jak ktos ma na zbyciu kamienie gemy szescienne lub nieskazitelne szescienne szmaragdy, topazy, ksiegi tajemnic na zbyciu, chetnie przygarne kazda ilosc, odwdziecze sie itemami ktore mam w skrzyni a zalegaja mi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi idzie jak krew z nosa :) Bab barba 60lvl (2) obrażenia 28k, ale co mocniejszy boss to ginę i gra mnie irytuje, Czekam na patcha co wprowadzi pvp oraz tak aby sprzymierzeniec zadawał takie obrażenia jak mój bar a nie 1:15 tego co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi idzie jak krew z nosa :) Bab barba 60lvl (2) obrażenia 28k, ale co mocniejszy boss to ginę i gra mnie irytuje, Czekam na patcha co wprowadzi pvp oraz tak aby sprzymierzeniec zadawał takie obrażenia jak mój bar a nie 1:15 tego co ja.

podbij do mnie jutro to ci dam itemki dla barba jakie mam aby ci sie komfortowo gralo:) jak masz jakies zielone kamienie czy zolte chetnie przyjme... pozdro

moj BT: zib0l#1478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa chlopaki Wy jeszcze loicie ? ja doszedlem do 60 i mi sie odechcialo....

Pewnie, jak tylko czasa mam to cos zagram, a malo go mam bo 3miesieczny synek:), duzo sie pozmienialo, wejdz i zobacz:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się znudziła, ale czekam na ten PvP i nowości a patchu 1.0.5. zib0l nie podbije do Ciebie dziś, bo nie mam czasu na granie, bo się pakuje na studia :) Zresztą nawet nie wiem jak się po nickach szuka osób w grze. Bo cała grę przelazłem sam , dopiero na inferno jak dawali mi łupnia to grałem z ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się znudziła, ale czekam na ten PvP i nowości a patchu 1.0.5. zib0l nie podbije do Ciebie dziś, bo nie mam czasu na granie, bo się pakuje na studia :) Zresztą nawet nie wiem jak się po nickach szuka osób w grze. Bo cała grę przelazłem sam , dopiero na inferno jak dawali mi łupnia to grałem z ludźmi.

Spoko, a jesli chodzi o patch 1.0.5 to nie do konca bedzie tak latwo grac jak dotychczas, bo zmieniaja drop i to dobrze:) ale poziom trudnosci bedzie na wszystkich aktach taki jak teraz jest na a3 wiec bedzie trudnej i o to wlasnie chodzi aby grac i darzyc do lepszych itemow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...