Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Naprawa panela klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Różnica klimatroników z 95rok i 98rok

dsc00055qd.jpg

dsc00054tka.jpg

dsc00053nez.jpg

dsc00052nj.jpg

Opublikowano

a co mojego przypadku...

wie ktos co moglbym zrobic zeby to naprawic tak jak dzialalo kiedys?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Dzięki za instrukcję. Udało mi się naprawić.

pozdrawiam

Darek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam a ja mam takie pytanko . rozkrecilem klimatronik luty niby ok ale zaciekawila mnie przerwana jedna sciezka nie wiem czy totak powinno byc czy nie dlatego sie wole zapytac was doswiadczonych :) tutaj macie zdjecie przepraszam za slaba jakosc ale robilemto telefonem :/ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d09fb7bbe9b52bf.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jeszcze raz sprobuje...

prze te mrozy co teraz przyszly znowu klimatronik zaczol mi swieci normalnie znaczy prze chwile a pozniej znowu przygasa... co moge z tym zrobic czy poprawieni lutow cos pomoze? czy przyczyna lezy w zupelnie innej kwesti? \

Prosze o pomoc :notworthy:

Opublikowano

Na 99% luty. Roboty niewiele, a problem prawdopodobnie ustąpi.

Opublikowano

wczoraj zabralem sie za to i poprawilem wszystkie luty na jednej jak i na drugiej plytce i rezultat ten sam nic sie nmie zmienilo :(

Opublikowano

Hmm...Jak masz możliwość, to spróbuj zakodować VAGiem climatronic. Jeśli to nie pomoże, to może po prostu szlag trafił sterownik.

Opublikowano

witam:)też mam problem z klimatronikiem mianowicie na wyświetlaczu nic nie pokazuje, jest martwy jedyne co działa i podświetla to przyciski, lecz też nie zawsze bo czasem są podświetlone a czasem nie :( i czy to jest padnięty wyświetlacz, żarówki czy może luty?a może to i to...u mnie nigdy nie działał taki juz kupilem;/

już wszystko śmiga jak trzeba;)dzięki za schemat;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam miałem ten sam problem w audi wyświetlacz nic nie pakzywał okazało się że to luty prze lutowałem i śmiga jak nowy :) pozdrawiam.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemanko chłopaki :) ja swój rozebrałem panel luty poprawiłem i jest gorzej niż było :) a mianowicie działał dobrze lecz co raz mrugał często też przyciski nie działały lekko i brakowało podświetlenia bocznych przycisków.Pomyślałem że skoro wam pomógł autor tematu to i mi pomoże.Niestety teraz jest tak że na wyświetlaczy są nie pełne dane działają dwa przyciski podświetlenie działa.Wyświetlacz rozmazany tzn nie da się odczytać co jest napisane.Luty poprawiałem już z 4 razy co może być ?Ścieżki wyglądają na całe .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, ja mam troche inny problem. Dotyczy on działania przycisków i polega na tym, ze kiedy auto jest juz w trasie od jakiegos czasu, dajmy na to jedna godzina to przyciski odpowiedzialne za zwiekszenie nawiewu, wl/wyl klimatyzacje oraz zmniejsz temperature nie dzialaja. Zauwazylem takze, ze gdy b. mocno nacisne na przycisk zmniejsz temperature to dziala. Natomiast rano, gdy auto jest zimne wszystko dziala prawidlowo, kazdy przycisk reaguje tak jak powinien. Czy to tez moze byc spowodowane zimnymi lutami?

Opublikowano

Koledzy a mój climatron dziś chyba umarł .Znaczy podswietlenie przycisków.

Kiedyś potrafiło sie na dziurze wyłączyć, ale jak pstrykłem w mniej wiecej w srodek klimatronika to załączyły się i świeciły a dziś padły.

Myslicie że mogą to byc te luty? Działa wszystko po za podswietleniem wszystkich przysków.

Żarówki są dobre, nie pisać żeby je sprawdzić. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

temat sprawdzony dzięki Panowie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja mam nastepujacy problem. Nie dziala mi podswietlanieale tylko prawego okienka klimatronika, przyciski od regulacji nawiewu(kratka,nogi szyba) swiecą sie. Lewa strona z wyswietlaczem temperatury i przyciskami swieci ok. Wymienilem wsztkie cztery zaroweczki, i po wlozeniu na chwile zaswiecilo, ale zaraz popalilo zarowki. Powtórzyłem ten zabieg z drugim panelem, i efekt byl taki sam. Regulacja sily nawiewu itd dziala, chodzi mi tylko o podwietlenie. Macie jakies pomysly?

Opublikowano

panowie

moze ktos przerabiał temat mam klimatronic poliftowy z grzanymi d*pami i jak jest auto zimne ciezko chodzą przyciski po lewej stronie jak juz jest ciepło wszystko wraca do normy wie ktos moze jak to naprawic ?

Opublikowano

Ot taka moja rada dla kolegów.

Jeśli chcecie żeby wam się wyświetlacze nie rozwarstwiały, robiły plamy itp.

to stosujcie oryginalne żarówki max 1.1W a najlepiej Led.

W przypadku założenia np. 2.2W życzę powodzenia.

Opublikowano

domyślam się ze jak wyświetlacz się wyleje jedynie wymiana wchodzi w grę?? czy można go reanimować?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mozna zamieniac miedzy soba wyswietlacze z roku 95 i 98?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

udało mi się dzisiaj naprawić według instrukcji nie wyświetlający nic wyświetlacz i tak. Przed naprawą lewy wyświetlacz nie podświetlał się natomiast prawy tylko mrugał jak dyskoteka.

Po naprawie zimnych lutów na obu wyświetlaczach czcionka jest wyświetlana natomiast na obu wogóle nie ma podświetlenia.

Teraz zastanawiam się czy ja coś nie dolutowałem (zimne luty) czy spaliły się żarówki. Podkreślam, że przed naprawą prawy wyświetlacz miał podświetlenie.

Zamierzam wymienić żarówki i jeszcze raz zajrzeć do lutów. Proszę o pomoc. Chłopaki co sądzicie o tych objawach? Czy zimne luty tutaj na złączu taśmy mają coś wspólnego z podświetleniem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.