Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym zrobił klapę bez zamka i listwy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

" Paulinka kręci figlarnie włosami " :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

zamka nie bedzie listwa zostanie ... Chociaz ... ;)

Oj krysia krysia :evil:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 00:32_________________________________________________Ktos chcial "zobaczyc" jak "gra" sub :P

:decayed:
Opublikowano

kobita mi ze stołu spadła tak to młóci :kox:

Opublikowano
  • Autor

a mi polamal blaszki od silownika w klapie ( jakies 2 mm grubosc) i nie moglem go otworzyc :D

Zapodam fote potem ;)

Opublikowano

:decayed:

bo Ci beton z tej klapy spadnie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak na razie trzyma sie dzielnie juz rok :wink4:

Zreszta na dniach wpada klapa poliftowa ;)

Opublikowano

coś tam gra, coś tam sobie gra :)

Opublikowano

zderzak z S-y wtgladał lepiej , przedobrzysz w ktoryms momencie,

Opublikowano

zderzak z S-y wtgladał lepiej , przedobrzysz w ktoryms momencie,

:no: RS to najfajniejszy wzór do B5 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Co kto lubi. Wdg mnie RS jest sporo agresywniejszy a zarazem ciagle pasuje. Es'owy tez jest ladny :) Nie przedobrze bo nie przewiduje juz zmian bodykitu :) Pozatym za duzo juz tych S4 sie narobilo :P

Opublikowano

kolega będzie sprzedawał zderzak esowy? :mysli:

Już go pewnie dawno nie ma :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Marzyciele :P Sprzedal sie zanim dotarl ten :naughty:

Opublikowano

Cud miód twoja audiczka :) może jakaś wieksza aktualizacja ? :kox:

Opublikowano

Cud miód twoja audiczka :) może jakaś wieksza aktualizacja ? :kox:

Filmik mógł bys dłuższy nagrać. Klapa nieżle chodzi :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kierownik jakos tak zebrac sie nie moge ale trzeba by w koncu zrobic porzadny opis od zera :)

Szczepank domownicy wytrzymuja tylko 10-20 sekundowe trzesienia ziemi :naughty:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 12:26_________________________________________________Dobra zeby nie bylo ze nic nie robie przy aucie :naughty:

Silnik na glebie : zmieniona miska na ta z czujnikiem poziomu i temp (nie mialem odczytu na liczniku :/ ) Przy okazji wstawiam nowa tarcze sprzeglowa ( stara licha byla) oraz naprawie klime :>

demol.jpg

michar.jpg

Klapa II lift jutro/pojutrze idzie do malowania (zamek oczywiscie usuniety z listwy) . Nie jest zgladzona na stale listwa z klapa z powodu moich glosniczkow , zaraz by popekalo :

klapa.jpg

To samo zderzak S4 tylni ( z auta po tjuninku : hak i wlew LPG ) wymagal spawanka :) :

zde.jpg

zde1.jpg

zde2.jpg

Nowy wzmacniacz :) Vibe BlacBox Bass 5 :) 1500 RMS@2ohm ;)

dscf2380.jpg

Oraz przednie lampy schna sobie ( zdejme tasmy chyba pojutrze dopiero :P ) :

lampy.jpg

Skubane kiepsko skleilem poprzednio. Na szybko i jakims dupnym silikonem. I parowaly :wallbash: Poprawione na cacy teraz mam nadzieje :)

Jak skoncze to co mam teraz rozwalone biore sie za panele drzwiowe :) Do tego na 99% cale wnetrze idzie do flokowania na jakis jasny kolor :) W deske beda na stale wmontowane dodatkowe zegary ( chyba nad nawiewami srodkowymi) + w rogach deski wmontowane wysokotonowki z zestaw 3-way :)

Oj ale mnie wzielo :)

Moze i grilla na dniach rusze :)

Opublikowano

Łysy działaj masz czas do września :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I wszystkie d*py moje :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.