Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mialem dwie akcje podobne ;) kolega kupil 2,6 stalo z rok w aucie nie mogli naprawic. Wymienilem wklad :polew: stacyjki jak zaczelo nak$%wiac z silnika to mowie boze ale zlom silnik :) Pochodzil na wolnych , zagrzal sie do 90 , przejechalismy sie kurde tylko wtryskiwacze slychac bylo :) Podobnie bylo u krystynki prawda krysia ? Wlozylismy AEB ktore troche stalo i tez stukot ktory niedlugo ustal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, u mnie było to samo. Na początku chodził jak klekoczący dizel, potem jak cicha benzyna :)

Fajnie, że odpalone, fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko miesiac ;) 2,6 kumpla prawie rok. Krystyny nie mam pojecia jak dlugo :) A ten ARE u mnie 2 miechy niepalony a u goscia tez pewnie kawalek :) Takze takie pukanie z glowicy w takich przypadkach to standart :) Wazne ze na dole cisza :)

Jak remontowalem moje AEB i po odpaleniu uslyszalem stuki malo sie nei zesr$%6em ze strachu :) Pochodzilo godzinke na wolnych bo sie balem nawet dodac gazu :D i cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

A co masz caly komplet to moze kupie jakies 1.8TQ z zarznietym silnikiem i wyrezamy ESe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

A co masz caly komplet to moze kupie jakies 1.8TQ z zarznietym silnikiem i wyrezamy ESe :kox:

czubki :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ... Ale po swietch kupiec przyjezdza :naughty:

To lepiej kup jakies B3 Q i wtedy sie pobawimy :kox:

Dzisiejsza neidzielna praca troche niefartowna. Nie wiem czemu nie przewidzialem ze lapy skrzyni od 5 biegwej nie podejda do 6 :/ W eS byly polamane ... Wiec silnik przed autem jutro musze dorwac z rana lapy i do wieczora mam nadzieje bedzie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrezac mu 2,7 ;) kumpel sie zastanawial kupic przez jakis czas wlasnie jakas kupe w q i wstawic to are :) [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:04_________________________________________________Lekki poslizg byl :/ Mial wczoraj juz siedziec :wallbash: Jutro jade ostro z nim moze na pasterke sie uda przewiesc :kox:

dscf3605.jpg

musialem przymierzyc

dscf3606a.jpg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sE kup :tongue4: Ide spac jutro ostra walka :kox::strzal:

myślałem że masz hurtem znowu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...