Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb, znajomy niedawno malował zaciski i w jakiś sposób pojawiły mu się napisy Brembo na nich, pogadam z nim co i jak i dam znać.

na szybko mam taki pomysł - zamawiasz napis na ploterze, malujesz kawałek zacisku w kolor, w którym chcesz mieć napis, naklejasz tam naklejkę, malujesz na docelowy kolor i zdejmujesz naklejkę :) naklejki to parę zł a możesz sobie np zrobić 'liż mi felgę, ssij mi wydech' czy co innego Ci wyobraźnia przyniesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym z sidem nawet ale nalepka/malowanie/odrywanie nie wyjdzie raczej zbyt dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, znajomy niedawno malował zaciski i w jakiś sposób pojawiły mu się napisy Brembo na nich,

przeciez na ebay-u mozna kupić nakładki plastikowe na zaciski z napisem "brembo" , czerwone , chyba po 5 ojro lub funta ,

wygladaja kox :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga a jakie mam ? Ten sam ch***j w innym opakowaniu :) Przemaluje :D

Buba :

xfgdfgd.jpg

nosbprosiaki2.jpg

To nie mogłeś od razu docelowych..kurwisto czerwonych :kox:

Napis Brembo to szablon :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten twoj aero dik nie chce sie sprzedac cos :kwasny:

Nom :kwasny:

Przydało by się..bo chciałbym zakupic sobie coś większego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem bo nie jestem janem zeby za kolor i napis placic + 300 pln :)

Chyba kupie normalne docinane naklejki i nakleje. Zacisk sie bardzo nei nagrzewa wiec jakis czas wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26dd4f302c0cb302.jpg

3c6caed683fc349f.jpg

5c11a0f3d334a55c.jpg

:gwizdanie: od tego sie zaczelo[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________Nosb

mam dla Ciebie nowy mod ... ostatnio przegladajac galerie swojej starej a4 ;) doszedlem do wniosku ze jednak poszerzone nadkola sporo daja

wiec rezaj:

nanaszaklase.jpg

aaajtp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zla nie byla w sumie :) Kurde kupic auto takie 3 lata temu za 14 tys to bylo cos :kox:

Nie chce poszerzac... Klepac rantow , malowac , szpachlowach itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zla nie byla w sumie :) Kurde kupic auto takie 3 lata temu za 14 tys to bylo cos :kox:

Nie chce poszerzac... Klepac rantow , malowac , szpachlowach itp ...

Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4 :mysli:

przednie kupisz ale tylne już musisz sobie zrobić sam... mowa o sedanie oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem bo nie jestem janem zeby za kolor i napis placic + 300 pln :)

..a to tak sprawa wyglądała :wink4:

W takim razie postąpiłeś słusznie :)

Chyba kupie normalne docinane naklejki i nakleje. Zacisk sie bardzo nei nagrzewa wiec jakis czas wytrzyma :)

Osraj najlejki.. znajdź na necie logo Brembo lub prosiaka.. wydrukuj..zalaminuj..wytnij logo i będzie szablon..trysnij i masz gotowe napisy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiecej :) Zobacz u sida na stronce sam dol :

http://s4sid.pl/7685.html

:)

Ja generalnie nie chce jej ciac :) Zadne poszerzenia nie wchodza wgre :)

Raga co do tego sposobu nigdy nie namaluje sie tak ladnie poprzez szablon. Mozna sprobowac zwykla naklejke albo mozliwe ze w serwisie porsche bylaby dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz wyciete na ploterze, coraz wiecej przykładów widzę że nie schodzą,

te zaciski ciężko jest doprowadzić aby zagotowały naklejke wiec każda powinna wytrzymać.

pare przykładów

01102009344.jpg

025xv.jpg

porównanie zaciskó S4 B5 vs 6-tlo Brembo

00410.jpg

Mi naklejki zostały orginalne porsche 4 szt ale są wielkie i czekaja na moje nowe zaciski 8-tłok :)http://img191.imageshack.us/img191/5083/dsc00001kq.jpg

Pamietaj o zmianie przewodów, twoje ori gumowe to wielkie "kondony" które mogą pęknąć, a nie chciał byś "wpaść" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie najprawdopodobniej zamowie :) Moze beda sie trzymaly :)

Sid na razie z powodow $ musza zostac zwykle :) Zmienie je w okoliy wymiany tylnich hebli na wieksze czyli blizej lata :wink4:

Kurde ostatnie foto robi wrazenie :kox: Az sie nie moge doczekac zamontowania :decayed: Chyba sobie w weekend moje pomaluje :mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:17_________________________________________________dscf3950.jpg

dscf3965.jpg

Tylnie alumniowe od A6 tez pomalowalem ( stare zeliwne zapiekl sie reczny i nie mam lapy :wallbash: )

dscf3953f.jpg

Jakies naklejeczki jeszcze. Co lepiej? Porsche czy brembo ? :) Brembo byloby bez kichy ale porsche jakos lepiej beda chyba pasowaly :decayed:

Dystanse beda jakos w tym tygodniu dorabiane na firmie i powinny przyjsc oponki. Po nastepnej niedzieli zamontuje opony na kola i jak beda dystanse moze jakas wstepna przymiarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...