Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dobrze, że nie wybrałeś folii chrom. Ta czarno-grafitowa z odcieniem niebieskim pasuje o wiele lepiej. Całość dopełniają czarne słupki tworząc jedną linię szyb bocznych co przy niebieskim lakierze ładnie się harmonizuje z nadwoziem. Ładny egzemplarz S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjechałem na miejsce i zobaczyłem RSa w moim kolorze to już mi się odechciało chromowego oklejania szyb :whistling:

c291198144.jpg

Po za tym, fachowiec od szyb powiedział ze z czarnymi będzie o wiele lepiej i miał racje, na żywo jest o wiele lepiej niż na foto, nie idzie tego tak uchwycić jak bym chciał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjechałem na miejsce i zobaczyłem RSa w moim kolorze to już mi się odechciało chromowego oklejania szyb :whistling:

http://img194.imageshack.us/img194/1238/c291198144.jpg

Po za tym, fachowiec od szyb powiedział ze z czarnymi będzie o wiele lepiej i miał racje, na żywo jest o wiele lepiej niż na foto, nie idzie tego tak uchwycić jak bym chciał :kwasny:

kuzwa masz taki wpierdziel ze brak slow ja cie w tym czersku dopadne :facepalm::polew: byles i nie dales znaku :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

no rs robi robote:slina: a ktos sie ze mna ostatnio spieral ze nie ma b7 rs w sedanie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednej ulicy 3 RS-y, można doła dostać :doh:

ja juz sie do tego przyzwyczailam:decayed: jeszcze kiedys tam esa byla:whistling: u mnie na osiedlu jest jeszcze jeden:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak byś kupił, a nie korek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

jaką tam masz za gałkę zmiany biegów? to jakaś ori?

tak oryginał z RS4 b7 :wink:

c291198149.jpg

Jędrek przyjdzie i na to czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oryginał z RS4 b7 :wink:

Kłamca! Sam tłukłem w rurkJe ameliniową, potem czy kylo szpachly i liter farbiska i efekto malino :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki ten środeczek :slina:

ten co wkleiłem to oryginał RS4 nie mój :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:23 ----------

avus III czy oryginał s-line ? Co myślicie ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki ten środeczek :slina:

ta gdzie w dyszlu tyle obrotów:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie idealnie pasuja do B6.Bierz te co będą w lepszym stanie/kasie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...