Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dania Shell Diesel 5,30 ale zarobki przynajmniej dobre :gwizdanie:

Jak bym zarabiał to co zarabiam :naughty: tylko z końcówką EURO a nie PLN to też mógł by tyle płacić za wachę nawet 6 zł niech stracę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen Kościerzyna ON 4,99....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...podjeżdżam dziś na najtańszego, z tego co mi wiadomo, Lotosa we Wrocku, czekam aż wyzeruje się licznik na dystrybutorze...pojawia się cena za dm3 Dynamic Diesel... :disgust: ...aż popatrzyłem, czy ja na pewno Diesla leję, czy może PB'ka :no: Niestety Diesel, 5.09 za litr :thumbdown: Jeszcze w zeszłym tygodniu, na droższym Orlenie w centrum miasta Verva po 4.99 była...masakra :kwasny:

Przepraszam za OT ale kolego na spotach byś się pojawił :gwizdanie: :gwizdanie:

Bo te spoty zawsze w dni, które nie mam czasu, pomijając fakt, że w ogóle ciągle zabiegany jestem :confused4:

Wracając do topicu....porażka, że różnica w cenie pomiędzy dieslem a benzyną to już ledwo ledwo tylko coś ;( :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP Strzyżawa k/Bydgoszczy 5,19 ultimate diesel

Orlen Bydgoszcz-Fordon 5,09 verva on

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orlen E95 przed chwilą 5.05 pln :fool: ostatnio lałem do pełna 17.02 to płaciłem 4.73 pln

Trzeba zrobić Egipt , Tunezję i Libię na Wiejskiej to może coś się zmieni ... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orlen E95 przed chwilą 5.05 pln :fool: ostatnio lałem do pełna 17.02 to płaciłem 4.73 pln

Trzeba zrobić Egipt , Tunezję i Libię na Wiejskiej to może coś się zmieni ... :no:

Popieram :good:. To jest jedyny skuteczny sposób. Tylko trzeba chcieć coś zmienić :hi:.

Jakbyśmy się zorganizowali to by przyniosło to skutki. Zrobić wjazd na sejm i tyle :good:

PO, PSL i Tusk musi odejść

Sami nie odejdą. Trzeba im w tym pomóc :przebiegly:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to będzie za niedługo kraj wszystko po 5zł ( paliwo, cukier, chleb) :wallbash: (sorrka cukier już po 5,30zł jest na hurtowni u mojego taty :angry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078. Może nie na temat, ale Panowie i Panie nie możemy czekać bezczynnie. Trzeba wziąć sprawy w swojej ręce bo jest coraz gorzej... BUNT BUNT BUNT!!! to jedynie rozwiązanie :good:. Okradają Nas w biały dzień, z Naszych ciężko zarobionych pieniędzy, a jeszcze im mało. Kolejne podwyżki, podatki. DOŚĆ TEGO!!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami nie odejdą. Trzeba im w tym pomóc :przebiegly:.

kupiłem dzisiaj taczkę jak coś to dzwońcie , chętnie ich wywiozę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO, PSL i Tusk musi odejść

a myślisz, że jak będą rządzić pisiory albo sld to będzie inaczej? szczerze w to wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby teraz rządził pis to po katastrofie smoleńskiej Polska cofneła by się do epoki kamienia łupanego. Rosja zakręciłaby kurek z ropą i gazem; zamkneła by granice i tranzyt towaru odbywałby się przez południe europy; większość polskich firm by splajtowała poprzez brak handlu ze wschodnimi krajami. Wschodnia cześć Polski popadła by w straszną biedę bo już nie mogliby zarabiać na handlu przygranicznym, przemycie paliw, papierosów i alkoholi. Rolnicy nie sprzedali by 30% płodów corocznie wysyłanych na wschód.

Dopiero wtedy byście krzyczeli że trzeba isć na Wiejską i zrobić porządek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde mamy wróżkę w klubie :naughty:

Strasznie denerwuje mnie myślenie w sposób - jest źle, ale mogło być jeszcze gorzej.. Trzeba walczyć o to, żeby było lepiej, a nie żyć ze świadomością taką jak piszesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk Ty to cicho bądź :tongue4:. W normalnym kraju już byś nie jeździł samochodem sam już wiesz za co :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni takie ceny dyktują to ja idę szukać ropy na podwórku z łopatą :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pile ceny bez zmian, cały czas tankuję za 50 zł :good:

:decayed:

Tak, tylko będziesz miał mniej w baku, chyba, że dosikasz różnicę :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...