Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj tankowałem na Shellu ON za 5.30 (stacja na krajowej 10, gdzieś między Wawą a Toruniem, nie pamiętam miejscowości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Statoil Skawina

Magiczne 5 zł/litr przekroczone :wallbash::kwasny::angry:.

PB95 5,05 zł/litr

P.S. Kiedyś ktoś wrzucił ciekawe zdjęcie na temat tankowania :przebiegly:

a tu tankowanie z innej strony: http://biznes.onet.pl/atrakcyjne-tankowanie,18493,3018910,5244956,fotoreportaze-detal-galeria :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP Krk Bora Komorowskiego PB95 5,05 a 98 Ultimate 5,35 :wallbash:

Chyba zacznę tankować w MPO bo mają to same paliwo a dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie Panie i Panowie co się dzieje. Może by jakiś bunt, protest?

2009 rok PB95 3,40 zł/litr

2011 rok PB95 5,05 zł/litr

Tu nie chodzi tylko o paliwo, wszystko teraz drożeje. Nawet zwykła woda Cisowianka. 2010 rok - 0,98 zł, 2011 - 1,29 zł

Państwo z Nas doi kase, aż miło i wciąż im mało bo co chwile powstają jakieś nowe podatki czy podwyżki. Ostatnio jakiś wymyślili podatek bankowy. Teraz w planach mają jakiś podatek internetowy. Spalić Wiejską !!! :good::rant: :ranting1:.

Kto za? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalić Wiejską !!! :good::rant: :ranting1:.

Kto za? :wink4:

JA!!!

Mało :confused4:. Min 20 tyś klubowiczów i wjazd na Sejm :hi:.

Aż mnie trzepie kiedy patrze na rosnące ceny i jak rząd okrada Nas z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Najgorsze jest to, że wypłaty są na śmiesznym poziomie. Czas to pieniądz. Nie możemy tak bezczynnie siedzieć i patrzeć jak Nas okradają. Trzeba działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO ebany kraj... :wallbash:. Sami widzicie co się dzieje. Od siedzenia na stołkach i nadmiaru kasy w głowach im się pier oli... :disgust:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zostało im do sprzedania Jasna Góra i lasy państwowe.

Bo cała reszta poszła już za bezcen.

Zresztą w tym kraju się nic nie opłaca, więc wszystko sprzedają a później są tego skutki.

U nas w Zawierciu wszystkie zakłady wykonczyli. Wcześniej Huty Zawiercie nie opłaca się utrzymywać, teraz prywaciarze ze wschodu kupili i im się jakoś opłaca.

Pozatym widze po tych zakładach co upadają, to wszystko jedna mafia, Ci sami ludzie, jeden drugiego wciąga na członka :polew: do rady nadzorczej. Mają po 200- 400 tys rocznie i wykanczają po koleji państwowe zakłady pracy. Czy to FUM w Zawierciu, czy PKS itp. Tak to sie kręci. A później są efekty drożyzny, bo nic sie w tym kraju nie opłaca, lepiej sprzedać Niemcowi surowiec, Niemiec go kupi, przerobi i sprzeda, zarobi na głupim polaczku. Tak samo PKP pada, to niech przegonią wszystkie TIR-y z naszych dróg i niech to idzie wszystko pociągami, kolej zarobi i odciążą nasze kiepskie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko-Biala , BP ul. Krakowska ,ON 4.99 , jeszcze nigdy mi się tak ręka nie trzęsła jak kartę podawałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...