Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia tylko jedno niby stacje mają takie małe marże a w tym samym miescie są duże róznice w cenie, wczorja tankowałem ON za 4,81zł a w innej dzielnicy miasta juz ON po 5,03zł. Albo maja lepsze ceny zakupowe ale poprostu nas tak kroją :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja siedze w branży i Ci obiecuje że takie są mniej więcej marże, czasami stacja ma promocję na jeden rodzaj paliwa może stąd taka cena diesla, praktycznie z zerową marżą, albo to jakaś marketówka była ...??

a 20groszy na litrze to moim zdaniem nie jest krojenie.... kroją Ci którzy biorą te ponad 2 złote :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedze w branży i Ci obiecuje że takie są mniej więcej marże, czasami stacja ma promocję na jeden rodzaj paliwa może stąd taka cena diesla, praktycznie z zerową marżą, albo to jakaś marketówka była ...??

a 20groszy na litrze to moim zdaniem nie jest krojenie.... kroją Ci którzy biorą te ponad 2 złote :gwizdanie: :gwizdanie:

A to swoją drogą, państwo nas kroi w imie dziury budżetowej :disgust:

A stacja to 123 ze statoil :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden bardzo duży pozytyw tej drożyzny... Luzik na mieście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden bardzo duży pozytyw tej drożyzny... Luzik na mieście :good:

no nie wiem w szczecinie jak były korki tak są nadal, a jest nawet gorzej, bo większość jeździ wolniej aby mniej palił ..... ze świateł to połowa rusza chyba z III biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plusów drogiego paliwa... :gwizdanie:. Automatycznie we wzrostem cen paliwa rośnie cena artykułów spożywczych, AGD itp. itd. :hi:, a samochodów będzie przybywać bez względu na to ile będzie benzyna kosztować. Ja jak pracowałem jako mechanik samochodowy koło ronda matecznego w Krakowie 2 lata temu to koło godziny 7:20 praktycznie korków nie było, a teraz są straszne korki... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Verva ON 5,19

promocja :) na bp w starych babicach on ultimate 5.29 :OMG:

To BP jest jedyna stacja w okolicy az do orlenu w wawie a w druga strone w lesznie nic nie ma.

Stad cena kosmiczna :D

Ja tam dalej tankuje na shell :P Pb 95 5.19L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

to jak tyle będzie kosztował ON to mój ojciec będzie wydawał ok 730-740zł na stacji tankując Q7 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

to jak tyle będzie kosztował ON to mój ojciec będzie wydawał ok 730-740zł na stacji tankując Q7 :wallbash:

Pozostaje tylko współczuć :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...