Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie kuriozum - na baryłki ropy tanieją, a u nas ceny rosną. Chwilę było ok i znowu muszą koncerny się wzbogacać naszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy powód jest dobry do podniesienia ceny, bo lato wakacje, bo zupa była za słona. Verva 4,52 zł te piękne czasy kiedy była poniżej 4 zł już nie wrócą. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ale w Wawie i okolicach ceny za PB95 spadly o ok 10gr ostatnimi czasy ( tankowalem skutera za 4,46 a juz bylo po 4,58). ON bez zmian większych za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 4,49 zł

LPG 1.51

Poznań Orlen

Dodatkowo jest teraz promocja na Orlenie przy płaceniu powyżej 50 zł BLIKiem 1000pkt gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była fajna aplikacja Paliwko która pokazywała w miarę aktualne ceny na konkretnych stacjach, lecz z czasem się po prostu popsuła i są strasznie nie aktualne ceny. Kojarzy ktoś jaką podobną aplikację/ stronę internetową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem czegoś takiego, ale nie znalazłem nic co by miało w miarę aktualne ceny.

Generalnie w Poznaniu nauczyłem się jakie stacje mają najlepsze ceny i raczej ta tendencja się utrzymuje, gorzej tylko z trasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję, że ceny paliwa poszły nieco w dół. ON w Krakowie o jakieś 6-10gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Wielunia, Moya

ON - 4,14, ON+ - 4,43

Edytowane przez piciuok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś była fajna aplikacja Paliwko która pokazywała w miarę aktualne ceny na konkretnych stacjach, lecz z czasem się po prostu popsuła i są strasznie nie aktualne ceny. Kojarzy ktoś jaką podobną aplikację/ stronę internetową ?

Jest aplikacja "Pistacje" ale też brak, lub nie aktulane ceny. Ponieważ to użytkownicą mają je podawać a coś nikomu się nie chce ;) Sprzydała by się jakaś dobra apka z aktulnymi cenami. Ale nawet aplikacja ORLENu pokazuje tylko gdzie sięznajdują ich stacje w polsce ale nie ceny... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o apkę Orlenu to się nie dziwie, że nie pokazuje cen.

W ten sposób zachęcaliby tylko do jeżdżenia na te najtańsze stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ON za 4.19 na orlenie, ze mam 8 groszy rabatu to 4.11 ,a na auchanie 3.99 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka tania stacja co mijam w broniszach, zdaje sie pegas czy jakos tak: pb95 3.99 i ON 3.89 :) ale jakos tam nie mialem nigdy odwagi zatankowac... za to pb95 na statoil na wrocławskiej 4,40... tankuje skutera to na tych 7 litrach roznica niewielka. ale jakbym tankował fure to prawie 30zł na całym baku :/


wczoraj orlen błonie pb95 za 4,28. a dzis jak posmigalem na rowerku to na bliskiej górczewska/prymasa pb95 4,27 a na auchan górczewska 4,23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...