Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Motomaniacy jeżdżący na LPG też nie mają do śmiechu od nowego roku wzrasta o 50% akcyza :kox:. Dzisiaj tankowałem na Orlenie = 4.75 pln brak pytań. A pomyśleć, że w takim pięknym kraju jak Iran benzyna kosztuje 6 groszy za litr :wallbash:. Również nie mam pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam benzynkę, jak miałem gnojarza to palił mi 11-13 po mieście w automacie, tyle samo pali 1.8T. przynajmniej zagaduje jak się depnie i ma dwie strzelby :) i nie dymi...

benz górą :tongue4:

a co do cen , to nie widzę sensu w polskiej polityce gospodarczej, byłem teraz na chwilkę w Wiedniu 1.30 eu.= 4.4 zł i tak taniej niż u nas, ahas, ta cena jest po podwyżce, dobre nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem kiedyś takie wejście ale skasowali gość (psy :evil: ) i szukam teraz jakieś lewej mety ale na razie nic na mieście nie słychać... ale jak coś powstanie to od razu ide tam... ale mam nadzieje że te podwyżki się w końcu uspokoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego A3 jak chcesz to moge ci przywiezsc troszku ON :gwizdanie: bo prawdopodobnie we wtorek bede w Wawie :wink4: a do ruskiej tez mam dostep(do UA mozna powiedziec ze mam rzut kamieniem :tongue4: ) tylko ze nie chce jej lac bo koles mi opowadal ze jak jezdzil na ruskiej w A6 to cos mu tam pozapychalo...jak na razie wzrost cen paliw jest szokujacy dla kierowcow :( zobaczymy jak jutro beda sie przedstawialy ceny paliw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlenie = 4.75 pln

:sex: czuje się jak ta zielona :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie i tak wydaje ze nigdy sie nie pojedzie dieselem drozen niz benzyna :D:D wiecie na ta ropke to sa sposoby :D:D kto kupuje po "mniejszej" cenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 za litr przy dobrych układach. Bez układów - narazie 3,0... co dalej - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakąś mafie paliwową rozkręcić wtedy będzie i wilk syty i owca syta :tongue4:... :kox: :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na Orlenie 4,75.... i :shocked: za niedlugo auto w garaz, dobrze ze lato idzie, na rower mozna sie przezucic :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po wakacjach paliwko ma kosztowac 8 zeta.... czas wrocic na rower

Dokladnie czytalem to opisywali i wypowiadal sie jakis znany secjalista z rynku paliwowego na swiecie, ze jezeli dolar bedzie dalej slaby a zlotowa bedzie sie umacniac to w polsce na przelomie wrzesnia moze byc paliwko po 8zl/litr. :wallbash:

Chyba sie pora wyprowadzic z tego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś tankowałem v-power diesla za 4,93 zł/l i byłem ostatnim klientem, który się załapał na paliwko przed podwyżką :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do cen , to nie widzę sensu w polskiej polityce gospodarczej, byłem teraz na chwilkę w Wiedniu 1.30 eu.= 4.4 zł i tak taniej niż u nas, ahas, ta cena jest po podwyżce, dobre nie?

w Szwajcarii 1,80franka za benzyne czyli ze 4zl. i to jest panstwo w ktorym sredni dochod na jednego mieszkanca jest jednym z najwyzszych. ciekawe na ktorym miejscu pod tym wzgledem znajduje sie Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje czemu jeszcze nasz rząd nie interweniuje i nie obniża akcyzy :rant:. Chyba czekaja na reakcje społeczności zmotoryzowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego jeszcze chinczycy robia zapasy na olimpiade i na remont szkod po trzesieniu ziemi. :wallbash: Bedzie tylko drozej, jesli PO czegos nie wymysli.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś ma firmę transportową i umowy podpisane na początku roku a więc cena za kilometr była zupełnie inna jak na drogiej ropce,od jutra rozpoczyna postój,a ma 10 tirów.myślę że on nie będzie ostatni. :(:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nowa dostawa jest tańsza :gwizdanie: widziałem dzisiaj "FV" :naughty: więc będzie taniej napewno :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drozejaca ropa nie uderzy tylko w posiadaczy TeDejow.. :naughty:

Zaraz zacznie wszystko drozec.. Wiec uzytkownicy benzynek nie cieszcie sie zawczasu hyhy.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...