Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi jak tam z paliwami na BP bo dzisiaj widziałem u mnie w mieście za 4.46 ON :shocked:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja wczoraj w Kopalinach, pod Bochnią 4,79zł, za zwykły ON na Orlenie :gwizdanie:, robi sie coraz ciekawiej :decayed:

Opublikowano

paliwo ma iść jeszcze w górę :wallbash:

po nowymm roku pewnie ciut w dół, chyba, że zima przyciśnie :gwizdanie:

Opublikowano

Tak czy siak wygląda to wszystko nieciekawie... cały czas rośnie...

WykresCenPaliw.php?okres=wszystkie&slowo=&paliwo=ON

Opublikowano

A ja wczoraj ON pod korek za 4,29zł a na drugim końcu miasta 4,58zł

Opublikowano

a ja pamiętam czasy i to wcale nie odległe, kiedy to za 60l ropy mogłem zapłacić 120zł a teraz? 270zł w najlepszym przypadku... :wallbash:

Opublikowano

a ja pamiętam czasy i to wcale nie odległe, kiedy to za 60l ropy mogłem zapłacić 120zł a teraz? 270zł w najlepszym przypadku... :wallbash:

to ile Ty masz lat :polew::wink4:

Opublikowano

a ja pamiętam czasy i to wcale nie odległe, kiedy to za 60l ropy mogłem zapłacić 120zł a teraz? 270zł w najlepszym przypadku... :wallbash:

to ile Ty masz lat :polew::wink4:

nie chodzi mi o te czasy, kiedy paliwo było w tej cenie na każdej stacji :wink4:

Opublikowano

pany jest ktoś z zakopanego i okolic jak tam stoi paliwko??

Opublikowano

pany jest ktoś z zakopanego i okolic jak tam stoi paliwko??

jak nikt Ci nie odpowie to sobie zadzwoń

http://www.ezakopane.pl/zakopane.php?info=stacje_paliw[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:45_________________________________________________trochę się nudziłem :wink4:

masz tu: http://www.cenapaliw.pl/?o=&m=d&l=6&k=279

Opublikowano

warszawa

neste jagielonska

wczoraj

pb95 4,73

on 4.56

Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________

pany jest ktoś z zakopanego i okolic jak tam stoi paliwko??

drogie :wink4: A tak na serio to ON VERVA 4.95 VERVA98 5.19 PB95 4.93 LPG 2.69 cos takiego mniej wiecej :wallbash:

Opublikowano

Ja zazwyczaj tankuje w zimę na carrefourze. W Kędzierzynie-koźlu 4.55 za ropkę, dobra jakość paliwa, może to nie verva ale na zimę aż tak nie potrzeba kopyta :P

Opublikowano

marek123_ms Dzięki :):hi:

Opublikowano

Wczoraj wracając z Augustowa tankowałem w Łomży na BP Diesel Ultimate za 4.99, wjeżdżam do Wawy a tu na BP to samo paliwko 4.84 :wallbash:

Opublikowano

Ja wczoraj tankowałem na Shell'u (Rzeszów - Krakowska PZM) ON po 4,67 - cena trochę spadła :)

Opublikowano

mała stacja na Podkarpaciu 4,59

Opublikowano

dziś cena w hurcie przy kupnie 2 ton 4.44zł

0d tego minus 22% i można latać ile popadnie :tongue4:

Opublikowano

MZK w Ostrowie Wlkp. ma ropę za 4.49. Słyszałem pozytywne opinie na temat tego paliwa :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.