Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do spalania podam: 2.6 Quattro LPG= miasto od 12 LPG bardzo ekonomicznie do 18LPG bardzo energicznie.

Trasa predkośc 120-140 13L. Pozdro

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jeżdżę jak dziadek :angry: wręcz przeciwnie :evil:

Dane techniczne 2.6 bez Q:

Zużycie paliwa

» Średnie 8.8

» przy 90km/h 6.3

» przy 120km/h 8.3

» w mieście 11.9

oczywiście na 98Pb

sorki za OT

Opublikowano

A mnie nie interesują podwyżki cen paliw, bo zawsze tankuję za 100zł :kox:

Opublikowano

A mnie nie interesują podwyżki cen paliw, bo zawsze tankuję za 100zł :kox:

:polew: :polew: :polew:

I nie widzisz różnicy ile wlewach ??? :kox:

Opublikowano

I nie widzisz różnicy ile wlewach ??? :kox:

no jak ? PRzecież nie ma różnicy.... Zawsze wlewa za stówę :th: wszystko się zgadza :)

Opublikowano

Dla portfela nie ma różnicy,bo zawsze płacę 100zł lub jak przeleję to 100zł 02 grosze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a nie zauwazyeles moze, ze teraz troche czesciej podjezdzasz zalewac za ta 100 ? :polew:

Opublikowano

no wlasnie coraz czesciej,co dzien coraz drozej... masakra... jak tak dalej pojdzie to :wallbash:

Opublikowano

tankowalem wczoraj mojego 406 i pierwszy raz zalalem za 300 zl i nie mialem jeszcze pelnego baku... MASAKRA!

ale i tak kupie a4 w dieslu bo benzynowce z moja noga pala z 15 .

zreszta te wszystkie wyliczenia biora w leb przy pierwszej awarii czy to diesla czy benzyniaka... wiec nei ma sie co nakrecac i przedrzezniac bo kazdy jezdzi tym co lubi.

ja cale zycie bylem anty-diesel a na tych co maja automaty mowilem ze nie potrafia biegow zeminiac. a teraz mam diesla, a nastepna fura bedzie wlasnie audi tdi w tiptronicu bo po prostu ten zestaw do sbiebie pasuje... a koszty to drugorzedna sprawa.

wydaje mi sie ze skoro wyrownaly sie ceny ropy i benzyny to w krotkim czasie musza sie wtyrownac ceny samochodzow z dieslami i bedzie dobrze..

Opublikowano

U mnie na Orlenie już się wyrównało 4:93 ON i 4:93 benzyna :(

Opublikowano

Tankowałem na Neste dzisiaj :JC_fan:

:ON: - 4.49

PB95 - 4.44

:PB98: - 4.53

Opublikowano

Emota z wiatrakiem jest ega kox ....dorzuć do standardów :evil:

Sorki za OT

Opublikowano

Tankowałem na Neste dzisiaj :JC_fan:

:ON: - 4.49

Tanio na Nestle... :mysli:

W Rzeszowie Orlen Ekodiesel 4.72 :angry:

Opublikowano

Oby tylko znalezli jakis inny sposob niz obnizenie akcyzy.. :gwizdanie:

Opublikowano

wlasnie na tvn24 jest mowa o cenie paliw :naughty:

Opublikowano

wlasnie na tvn24 jest mowa o cenie paliw :naughty:

I co bedzie co z tego..? Bo nie wiem czy tankowac.. :polew:

Opublikowano

W przyszłym tygodniu znowu podwyżki Orlen zapowiada :polew:

Opublikowano

szkoda gadać , za niedługo jazda samochodem stanie się luksusem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.