Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pracuje na stacji paliw tylko w hurtowni paliw. oprócz własnego transportu firma ma 16 własnych stacji paliw. Widzę co jest w hurcie i w sprzedaży detalicznej. Wracając do tego co cały czas spokojnie chce Ci wytłumaczyć to chodzi tylko o ostatnie dwa tygodnie o to całe zamieszanie. Sprzedaż paliwa kupionego po 5 zł odbywała się z dużą marża po to żeby właśnie teraz można było zaliczyć marże minimalna. Temat paliwa po 8,19 w hurcie był wczoraj widoczny na małych prywatnych pompach gdzie cena była 8,40 chyba nawet jak na Twojej bo coś wcześniej pisałeś. Firma w której ja pracuję bierze paliwo od producenta (Orlen lotos slovnaft solumus itp.) i to ona jest hurtownia więc może sobie przez chwilę pozwolić dorównać cenami do stacji paliw Orlenu. Orlen na stacji 7,69 mały przywaciaz 8,40. 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i się wyjaśniło czemu nie zrzeszeni w łorlenie mają drożej niż na łorlenie.

Ale i tak 90% społeczeństwa i tak tego nie obczai o co w tym wszystkim chodzi.

Opublikowano
W dniu 11.03.2022 o 19:14, Lu-Gi napisał:

jest hurtownia więc może sobie przez chwilę pozwolić dorównać cenami do stacji paliw Orlenu. Orlen na stacji 7,69 mały przywaciaz 8,40

czasami biorę paliwo na stacji makro i ostatnio kilka dni cen nie sprawdzałem, ale jak wracałem to z ciekawości sobie przejechałem obok stacji i na makro mają 98 ponad 50 gr taniej niż na orlenie. Ja wiem, że orleny są na franczyzach też, ale cena kosmiczna 7.50 :D

Opublikowano

Panie Obajtek :notworthy:

Opublikowano

A LPG gdzie?:kwasny:

Opublikowano

U mnie lpg tj Swarzędz średnia cena 3,89 zł 

Opublikowano

Po dzisiejszym spadku ropy na giełdzie oraz umocnieniu złotego to bez łaski Pana O cena powinna spaść o około 5-10%.

Opublikowano

Pod warunkiem wyprzedania tego , co się drożej kupiło.

Państwo nie dołoży stacjom, tym bardziej prywatnym.

Nie wszędzie i nie tak z dnia na dzień będą obniżki.

Opublikowano
32 minuty temu, Fido napisał:

Pod warunkiem wyprzedania tego , co się drożej kupiło.

Państwo nie dołoży stacjom, tym bardziej prywatnym.

Nie wszędzie i nie tak z dnia na dzień będą obniżki.

Tak to już jest, że jak drożeje to zmienią ceny w hurcie po północy i już rano mamy podwyżkę na stacjach paliw. Zapewne mieli puste zbiorniki i rano przywieźli po wyższych cenach :polew:  W drugą stronę to tak nie działa jak tanieje, zbiorniki bardzo ale to bardzo długo pełne, czasem po kilka dni zanim przywiozą tańsze paliwo :whistling:

Opublikowano

Fajnie się pośmiać.

Gorzej poprowadzić taką stację.

To jak inwestowanie na giełdzie.

Jak nie masz dobrego cynku to popłyniesz.

Opublikowano
8 minut temu, Fido napisał:

Fajnie się pośmiać.

A co mam płakać? Jest tak jak napisałem, cała prawda. :wink:

Opublikowano

Cóż.

Zależy od zarobków.

Jedni się śmieją, inni wręcz przeciwnie.

 

Opublikowano

Odległość między stacjami, to 1400m 

IMG20220315141757_01.jpg

IMG20220315135518.jpg

Opublikowano

Hehe ta druga stacja to chyba najdroższa w cały LU - miałem okazje napatrzeć się na nią przez 2 lata :D 

Ale u mnie jest podobnie: 2 stacje  co prawda nie tej samej firmy ale obie duże, z gastronomią itp, obie przy DK w odległości ok. 1,5km a różnica cen powala. Dla przykładu w niedzielę LPG na jednej 3,89 a 1500m dalej 3,49 :o 

Opublikowano

Jedno jest pewne, okradają nas jak tylko mogą.

Cena ropy na giełdzie oraz cena $ wróciły prawie do poziomu sprzed wybuchu wojny na Ukrainie, co niestety nie przekłada się do obniżek na stacjach paliw.

Opublikowano

Nie czytasz tematu.

To tak z minuty na minutę nie spadnie.

Nikt taniej nie sprzeda tego, co drogo kupił.

Opublikowano

Szkoda tylko, że to co tanio kupili potrafili drogo sprzedać ;)

Opublikowano

Przecież Bezmajtek mówił że obniża cenę o 30 gr.  :polew:

Opublikowano
2 godziny temu, Fido napisał:

Nikt taniej nie sprzeda tego, co drogo kupił.

Ale drogo sprzedać to co się tanio kupiło to się da, wszyscy o tym wiemy.  Fakt nie wszyscy tak robią, jednak większość.

Tak czy inaczej, wpływu za bardzo nie mamy, jak chce się jeździć to trzeba tankować, jak za drogie paliwo to z buta albo przesiadka na rower.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.