Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, trzymajmy się tematu :whistling:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj jechałem do pracy na nockę i na lotosie w Ostrowcu przebiło 7.03, ale wracając do domu rano było już poniżej 7... ? czyli swoje każda stacja też tam pewnie od siebie dokłada, skoro tak manipulują cenami.

Opublikowano

Dużo zależy od hurtowni.

Jednym dają upusty na zakup, innym nie.

Stąd takie różnice.

Opublikowano

Mam gdzieś ceny paliwa jutro odbieram Golf V plus na GAZ dla fatherów. Stary poczciwy 1.6 MPI 

Opublikowano

Gaz też jest paliwem.

Jego ceny też pójdą go góry.

Opublikowano
33 minuty temu, Fido napisał:

Gaz też jest paliwem.

Jego ceny też pójdą go góry.

Już poszły np. u mnie w mieście około 50gr/l do góry tj. około 20% w górę :kwasny:

Opublikowano
4 godziny temu, Hugo napisał:

Panowie, trzymajmy się tematu :whistling:

Trzymamy się tematu wszyscy, bieżące ceny zależą od jegomości na P. :wink:

Opublikowano

Kilkanaście dni temu owszem, teraz to już trup tylko on jeszcze  tym nie wie

Opublikowano
57 minut temu, Dev napisał:

Kilkanaście dni temu owszem, teraz to już trup tylko on jeszcze  tym nie wie

no tak tylko to nie zmienia faktu że to nadal jego winna, między innymi :P

u mnie wciągu 2dni lpg poszło o prawie 70 gr/l i teraz 3.19 a co będzie jak wrócą z podatkiem? hmm

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

wczoraj Orlen w miejscowości Osielsko: AdBlue 3,99, a VervaON 7,29.. paliwo odpuściłem i dzisiaj zatankowałem za 6,99 w Bydgoszczy. swoją drogą zwykły był za 6,95.

Opublikowano
43 minuty temu, jedrekx napisał:

wczoraj Orlen w miejscowości Osielsko: AdBlue 3,99, a VervaON 7,29.. paliwo odpuściłem i dzisiaj zatankowałem za 6,99 w Bydgoszczy. swoją drogą zwykły był za 6,95.

W piątek i sobotę Grudziądz podobnie. Wczoraj jadąc dawną jedynką  również Verva ON 6,99 zł/litr w pomorskim, w kujawsko-pomorskim 7 z przodu.

Opublikowano

dzisiaj mała aktualizacja, kolejna podwyżka ;D

275096161_661412258502676_2859237550165815720_n.jpg

Opublikowano

Lej do pełna.

U mnie przy granicy z UA już 7.70 zł/L

Opublikowano

Siewierz Orlen ceny identyczne tylko lpg 3.12

Opublikowano
1 minutę temu, Andrzej36 napisał:

Siewierz Orlen ceny identyczne tylko lpg 3.12

Troszke czarny humor ale sa jakies plusy tankujac np za 300zl nie trwa to juz tak dlugo ?

Opublikowano

dzisiaj na "mojej" stacji, Verva ON 7,59..

Opublikowano
14 godzin temu, 3r4 napisał:

dzisiaj mała aktualizacja, kolejna podwyżka ;D

275096161_661412258502676_2859237550165815720_n.jpg

to pod Poznaniem :D
image.png.221ee73bb42c3d090bc3a246c5ba3854.png

Opublikowano

Przed weekendem będzie 8zl :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.