Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludziom sie w glowach poprzewracalo. A jak z papierem, bedzie czym dupe podetrzec?

Edytowane przez Kooga

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakiś rolnik pisał, że mu foty robili jak lał do mauzera. Tylko idzie wiosna, gość ma pola i w opór sprzętu. Dla nich zakup 200 litrów paliwa, to normalność w tym czasie.

Najważniejsze, żeby weryfikować informacje w kilku źródłach, nie siać paniki, zachować czujność. Strach to najgorszy doradca, a im bardzo zależy żebyśmy się bali.

Opublikowano
3 godziny temu, Kooga napisał:

Ludziom sie w glowach poprzewracalo. A jak z papierem, bedzie czym dupe podetrzec?

A ostatnio nie było czasem takich akcji jak pandemia się pojawiła. To w Lublinie w marketach się baby o taśmę srajną biły i ręczniki papierowe.

Opublikowano

Wszystkie bankomaty oblężone u mnie we wsi. Ponad godzinę trzeba stać, a w niektórych już nie ma gotówki.

Opublikowano

wlasnie dostałem telefon, ze u mnie w miescie bankomaty już puste, w bankach kolejki do wypłat, stacje nadal oblężone a w sklepach nie ma mąki, ryżu itp.. 

 

@Pieterbtaa też mam deja vu :) 

Opublikowano

U mnie pod bankomatami pusto, brak ludzi a czy są tam pieniądze to nie wiem, nie mam potrzeby wyciągać. Fakt, pokrycie fizycznej gotówki do tego co ludzie mają na kontach jest małe.

Opublikowano
10 godzin temu, pelonek1 napisał:

Znajomej rodzice mają bardzo duże gospodarstwo i kupili tylko 1/3 tego co chcieli, reszta niby dla wojska ... .

Także coś złego się dzieje.

 

20 godzin temu, Fido napisał:

Wojsko ma swoje stacje i zbiorniki.

Nie siej paniki.

Jesteś dalej tak pewien? 

Opublikowano

Wielbark okolice Szczytna w biedronkach brak papieru toaletowego, pogłupieli .

 

Opublikowano

Suweren strasznie podatny na panikę :doh:

 

Opublikowano
37 minut temu, Jano8504 napisał:

Wielbark okolice Szczytna w biedronkach brak papieru toaletowego, pogłupieli .

 

To w tej "krainie gdzie wszystko ....." nie ma innych sklepów niż Biedronka :wink:

Opublikowano

IMG-20220225-WA0026.jpg

Opublikowano

Potrzeba matką wynalazków :grin:

 

FB_IMG_1645816639104.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, pila24 napisał:

Jesteś dalej tak pewien?

Jestem.

Nikt ze służb nie rezerwował jakiejkolwiek ilości.

Co przywiozła cysterna to się sprzedało.

Dziś (piątek) po południu była dostawa (5 tyś litrów ON).

Niestety od przedostatniej dostawy cena w hurcie wzrosła o 50 groszy.

Cena na słupku to 6.20 zł ( na innych dochodziła do 6,50 zł)

To nie stacje podnoszą ceny, taki kurs na rozlewniach.

Kto nimi rządzi ?

Na to pytanie sami sobie odpowiedzcie.

Opublikowano

płock dziś, orlen 5,71 na kartę zniżkową mam 5,56zł :)

Opublikowano

Dziś przed za Kraśnikiem dizel 6,70 ale z marszu łyknąłem. W Kraśniku Szell nieczynny na pozostałych po 20tu do instrybutora.

Opublikowano

I jak tam teraz sytuacja z paliwem u Was wygląda? Już dostępne?

Ja dziś normalnie bez żadnych kolejek zalałem.

Fakt jest taki że najgorsze to stacje orlenowskie bo na większości paliwa na nich dalej niet. Jeno na jednej lpg a na innej 98 i lpg :facepalm:

Opublikowano

By wykończyć konkurencję definitywnie, Orlen nie sprzedaje paliw prywatnym stacjom. U mnie brak i nie wiadomo kiedy będzie.Okaże się po niedzieli.

Opublikowano
1 minutę temu, Fido napisał:

By wykończyć konkurencję definitywnie, Orlen nie sprzedaje paliw prywatnym stacjom. U mnie brak i nie wiadomo kiedy będzie.Okaże się po niedzieli.

Nic w tym dziwnego, też bym nie sprzedawał jakbym miał obawy, że u siebie nie będę miał czym handlować :wink:

Opublikowano
48 minut temu, Pieterb napisał:

I jak tam teraz sytuacja z paliwem u Was wygląda? Już dostępne?

Ja dziś normalnie bez żadnych kolejek zalałem.

Fakt jest taki że najgorsze to stacje orlenowskie bo na większości paliwa na nich dalej niet. Jeno na jednej lpg a na innej 98 i lpg :facepalm:

Wczoraj na Orleny już rano wjeżdżały dostawy.

IMG_20220226_123415.jpg

Opublikowano

u nas nie było zadnych problemów z dostepnoscią paliwa

w małym miejscowosciach zabrakło ON ale tam stacje nie mają duzych zbiorników

Kolega prowadzi małą stację, nie miał ON tylko przez 6 godzin

teraz bez problemu, kolejek też nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.