Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszałem dziś iż jest możliwość zablokowania stacji paliw na potrzeby wojska,więc może być problem z dieslem przez kilka dni.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tu ktoś grubo poszedł :facepalm:

received_291769086404822.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, pila24 napisał:

Słyszałem dziś iż jest możliwość zablokowania stacji paliw na potrzeby wojska

Wojsko ma swoje stacje i zbiorniki.

Nie siej paniki.

Opublikowano

Eh te ludzie....

Opublikowano

to tylko u mnie się nic nie dzieje ? 

Opublikowano
1 minutę temu, marky2552 napisał:

to tylko u mnie się nic nie dzieje ? 

Leć do Kłodzka, tam kolejki :whistling:

Opublikowano
44 minuty temu, Fido napisał:

Wojsko ma swoje stacje i zbiorniki.

Nie siej paniki.

Zasłyszane od oficera dziś w południe,wojsko ma również swoje auta...ale ma również możliwość przejęcia Twojego.

Opublikowano
14 minut temu, pila24 napisał:

.ale ma również możliwość przejęcia Twojego.

Proszę cię, nie siej propagandy.

Taka możliwość zawsze była i z tego korzystali, nawet podczas pokoju.

Ale nie każdemu i nie każde auto.

Doczytaj a potem pisz.

Wojsku nie są potrzebne kabriolety, leciwe Syrenki i Duże Fiaty zarejestrowane na zabytki.

Moje audi 1.9 w tdi i kombi też im się nie przyda,chyba że zwłoki kaprala przewieźć na cmentarz.

 

Opublikowano

Bp Górno, okolice Kielc.. :facepalm:

received_257167596632095.jpeg

Opublikowano

Jaja sobie robicie, czy zdarzają się takie ceny? :eusathink:

Opublikowano

Moim zdaniem to bzdura. Fakt paliwo podrożało ale może że 20-30 gr.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

Fakt faktem, idzie w górę.

Opublikowano

Ceny są poyebanne razem z ujem putynem! Ten z tymi kontenerami po 100litrów na przyczepie to  ze Świdnika k/ Lublina , ja pierd ...co za młot. :facepalm::facepalm::facepalm:

 

 

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano

502B3669-8836-49CC-A37C-AF0F2541D80F.jpeg
 

 

A9564E79-5EB8-4C2F-B283-3A2AA02ABD07.jpeg

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
6 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Ten z tymi kontenerami po 100litrów na przyczepie to  ze Świdnika k/ Lublina

Dodałbym jedno zero na 1000 litrów :hi: Foto zrobione na stacji w Piaskach :wink:

Opublikowano

Brat chciał kupić wczoraj większą ilość ON z dostawą do domu bo zawsze tak kupuje i niestety nie przywieźli. Mają zakaz takiej sprzedaży.

Znajomej rodzice mają bardzo duże gospodarstwo i kupili tylko 1/3 tego co chcieli, reszta niby dla wojska ... .

Także coś złego się dzieje.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Takie info w tej chwili na stacji 

 

info.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Hugo napisał:

Dodałbym jedno zero na 1000 litrów :hi: Foto zrobione na stacji w Piaskach :wink:

Omskło mi się to zero , Boss B)

Opublikowano

Ja właśnie stoję za paliwem ale Orlen prywatne firmy póki co zablokował i wydaje paliwo tylko nielicznym. Wczoraj mi się udało dwie beczki załadować ale przed wczoraj ani jednej. Zobaczymy jak będzie dziś. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.