Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Fido napisał:

Mam czysty dizelek bez BIO.

Gdzie go kupujecie?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z rozlewni pod Biłgorajem.(lubelskie)

Obecnie B0 (bez bio) schodzi nam lepiej jak B7 (błoto z dodatkiem bio).

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Z każdych 200 litrów ON po odwirowaniu jest pół szklanki wody i brudu. I to dopiero jest ropa :decayed:

Opublikowano
5 minut temu, Wihajster napisał:

5,53 Pb

5,63ON

Gdzie tak tanio? LPG po ile?

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Gdzie tak tanio? LPG po ile?

nie sprawdzalem ceny LPG. Jutro lukne ;)

Opublikowano
38 minut temu, pelonek1 napisał:

Gdzie tak tanio? LPG po ile?

3.05

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

3.05

U mnie 3,29 gdzie przed obniżką akcyzy było 3,49, na dodatek zarobki jedne z najniższych w PL, to może dlatego :polew:

Opublikowano

Hehe. Dziś już piszą że ruskie wstrzymały dostawy gazu przez Polskę i ceny znów wystrzeliły. To jest wszystko ukartowane czy obniża akcyze i VAT czy nie to itak będzie drogo itak 

Opublikowano

Benzyna 95 wczoraj 5,75 , ON 5,75-5,84. Gaz 3,14 

Odkąd pamiętam to takie ceny były w 2011.

Edytowane przez george

Opublikowano
17 minut temu, george napisał:

Odkąd pamiętam to takie ceny były w 2011.

Kiepsko z tą pamięcią :P  Np. w marcu tego roku było po 4.94 pb95, a gaz wtedy był po 2.45 więc nie ma co się podniecać. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
58 minut temu, przem8 napisał:

Kiepsko z tą pamięcią :P  Np. w marcu tego roku było po 4.94 pb95, a gaz wtedy był po 2.45 więc nie ma co się podniecać. 

Miałem na myśli takie ceny,  że były w 2011. Golf 3 po zrobieniu PJ i tankowanie ON po 5,80. W 2012 prawie 2 zł taniej było. 

W marcu 2020 tankowałem 95 po 3,85. ;)

Edytowane przez george

Opublikowano
59 minut temu, george napisał:

W marcu 2020 tankowałem 95 po 3,85.

Pamiętam jak na początku maja 2020 zamontowałem instalację gazową. Pierwsze tankowanie po 1,45. Wtedy mało mnie interesowało, czy pali 10 czy 17. Od tamtej pory niestety ale cena cały czas do góry i teraz już patrzę na spalanie :grin:

Opublikowano

u mnie

lpg 2,99

on 5,65

bp 5,55 z tego co pamiętam

Opublikowano

Zabrze przy M1. Nowo otwarta stacja paliw. Kiedyś to był Shell. Tankować bo paliwko pierwsza klasa. Dziś uzupełniłem świeżym towarem. 

ON 5,62

ON plus (B0) 5,80

PB95 5,50 

Opublikowano
WRC.NET.PL

Różnica cen na paliwo na stacjach ucieszyła polskich kierowców. Od 20 grudnia mogą tankować wydając...

Do czasu , akcyza ma wrócić razem z opłatą emisyjną więc znowu będzie powyżej 6 zyli za litr. Brawo rzondt.

Opublikowano

Sprawdźcie sobie przez ostatnie 4 dni ceny hurtowe paliw.

Podpowiem, w dół nie poszło.

Opublikowano
3 minuty temu, Fido napisał:

Sprawdźcie sobie przez ostatnie 4 dni ceny hurtowe paliw.

Podpowiem, w dół nie poszło.

LPG potaniało. Dzisiaj po 3.05 tankowałem.

Opublikowano

Pod koniec roku PB 95 5,86, ON 5,75.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawe kiedy kolejna obniżka? Do końca stycznia -70groszy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.