Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Alik87 napisał:

Ciekawe kiedy kolejna obniżka? Do końca stycznia -70groszy?

Na razie to ja podwyżki widziałem :yes2:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To się zgadza, ale coś obiło mi się o uszy że maja obniżyć, zresztą nad tym co się dzieje nie    Ogarniam.

Opublikowano

Najpierw podniosą cenę o 80gr  a potem obniżą o 70gr i ogłoszą z wielką pompą jak to obniżyli suwerenowi  ceny paliw  :grin:

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy hurtowa cena zakupu w rozlewni ON-5.97 zł.

Opublikowano

Nic się nie poradzi. Mają już plan co najmniej do wakacji.

Opublikowano
W dniu 23.01.2022 o 23:28, Rabbi napisał:

Najpierw podniosą cenę o 80gr  a potem obniżą o 70gr i ogłoszą z wielką pompą jak to obniżyli suwerenowi  ceny paliw  :grin:

ostatnio jak tankowałem opał do domu to dostawca mi dokładnie to samo powiedział :decayed:

Opublikowano

przez ostatni tydzień pb98 na stacji obok(orlen) +20gr czyli już doszło do ceny przed obniżką ciekawe jak tarcza zniknie... wina tuska? :P

Opublikowano

No oczywiście, on pogadał z Niemcami, Niemcy z Ruskami i gotowe, cena podniesiona. A cebulki łykną jak młode pelikany ?

Opublikowano

Orlen w Szczecinie - 5.89ltr on

Opublikowano

Orlen w siewierzu pb 5.17

Opublikowano

5.27 ?

Opublikowano

ON  około 9,5 :suicide_anim: masakra cena ON w SE 

Opublikowano
17 minut temu, sebulba napisał:

ON  około 9,5 :suicide_anim: masakra cena ON w SE 

Tylko nie masz minimalnej pensji około 2300 zł jak w PL, także nie narzekaj :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Tylko nie masz minimalnej pensji około 2300 zł jak w PL, także nie narzekaj :wink:

Ale mimo wszystko jak cena w ciagu roku idzie o 70% to trochę nie halo 

Opublikowano
5 minut temu, sebulba napisał:

Ale mimo wszystko jak cena w ciagu roku idzie o 70% to trochę nie halo 

Do PL wracaj, może będziesz taniej tankował jeszcze przez kilka miesięcy, później zapewne się wyrówna. Wtedy to u nas będzie mocno nie halo jak za minimalną pensję będzie można kupić 300 litrów paliwa.

Opublikowano

Na autostradzie w Niemczech 1.97€ za ON, w mieście szło zalać za 1.60€. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawe jak bardzo ceny wystrzelą, bo paliwo już się kończy na stacjach :facepalm:

Leją do mauzerów

received_1173076163436985.thumb.jpeg.c95f6bc2d7767ebdbde8b9c026e577db.jpeg

I do wiaderek 

received_523206585799446.thumb.jpeg.2747594a563fa7e3df9d8518a0270a32.jpeg

A tu kolejka kilkunastu cystern po paliwo 

received_1388218294942637.jpeg

Opublikowano

Dziadek do wiadra leje?:facepalm:

Opublikowano

Dziś też widziałem, jak babcia która ledwo wysiadła z samochodu zatankowała auto i jeszcze kanister na zapas.

Opublikowano

u mnie na mieście to samo...kuźwa ludzie sami napędzą ceny przez taki popyt...

myślą że braknie, czy że będziemy sp***dalać na zachód ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.