Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Benzyna 95 już po 7.04..  w 3-4dni poszła w górę o 0.50gr

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siewierz 6.85 -6.95

Opublikowano

kilka dni temu tankowałem za 7.09, dwa dni temu patrzyłem to 7.19, dzisiaj jechałem na geometrię to na orlenie już 7.37
w tym tempie to na wakacje za wypłatę starczy tylko na pełen bak i hot doga :lol:

Opublikowano

ON trochę staniał

Opublikowano
5 godzin temu, 3r4 napisał:

kilka dni temu tankowałem za 7.09, dwa dni temu patrzyłem to 7.19, dzisiaj jechałem na geometrię to na orlenie już 7.37
w tym tempie to na wakacje za wypłatę starczy tylko na pełen bak i hot doga :lol:

I to jak będzie w promocji ten hot dog :-)) 

Opublikowano
5 godzin temu, 3r4 napisał:

kilka dni temu tankowałem za 7.09, dwa dni temu patrzyłem to 7.19, dzisiaj jechałem na geometrię to na orlenie już 7.37
w tym tempie to na wakacje za wypłatę starczy tylko na pełen bak i hot doga :lol:

W niedzielę 98 za 6,97 i 7,09, dzisiaj 7,37...

Opublikowano

Pb 95 7.24 :-o 

Opublikowano

u nas 7.27 Pb i ON

Opublikowano

Wracam po nocce i juz 7.29 obłęd 5gr w 10h 

Opublikowano

zdjęcie z jakiejś grupy u mnie w mieście (wczorajsze) pb98 w szalonej cenie, ale gdzieś widziałem, że 7,50 to już normalna cena na orlenie nawet do 7,60
  

image.png

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Pogadaj sobie i dalej wykorzystuj sytuację wojenną  :whistling:...

 

WWW.MONEY.PL

- Mam poczucie, że zrobiłem wszystko, żeby ceny paliw w Polsce były na najniższym możliwym poziomie - mówi w wywiadzie dla money.pl Daniel Obajtek. I sam rozwiewa wątpliwości, mówiąc, że cudotwórcą...

 

Opublikowano

" ciemny lud to kupi " :kwasny:

Opublikowano

Pb95 7.60 Siewierz On 7.30 :-o 

Opublikowano

Cena z wczoraj, przebitka na 98 straszna :D Dodam tylko, że w czwartek wieczorem ~21 tankowałem na Orlenie koło siebie za 7,79 wczoraj jak wracałem paliwo było już za 7,94 (czyli w kilkanaście godzin +15 groszy) :facepalm: . Dziwne, że nie ma żadnych strajków i protestów. Rolnicy przecież już powoli jeżdżą, a im nie dość że ropa to nawozy też o 300-500% wystrzeliły. Ceny wszystkiego zrobią niezłego fikołka w tym roku...


image.thumb.png.f0e94045716381cfc895d17e526d3141.png

Opublikowano

Gdzie takie ceny? U mnie 95 poniżej 7.3, a 98 7.9, lpg 3.29.

U nas strajkują za pierdołami. Tona węgla ponad 2,5tys ale widocznie większość stać, bo przeciez mamy kraj mlekiem i miodem płynący. 

Opublikowano
18 minut temu, przem8 napisał:

U nas strajkują za pierdołami.

Strajkują za tym co im media podpowiedzą,teraz mają wszyscy grzeczni być i biednieć.

Opublikowano

U mnie ON 6,99 nawet, LPG 3,19 a bp nie pamiętam.

Opublikowano

W Norway  dziś 27 koron  , w Larviku / 120 km na płd od Oslo/ . Na południu jeszcze drożej pewnie okolice 30  /może Norbas się wypowie/  a to już dużo nawet jak na Norwegię / 1 korona - 0,45/.

 

Opublikowano

hehe dzisiaj ktoś wrzucił na grupę za ile jest paliwo na stacji Makro w Poznaniu :D  

image.thumb.png.b13212033bd7d197b5b6c8c864d36427.png

Opublikowano

Już nie wiem czy śmiać się czy płakać jedno jest pewne nasze audi, zresztą każde auta znacznie zyskają na wartości szczególnie te z pełnymi zbiornikami :-)) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.