Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Tarnobrzegu paliwko poszło o 3gr w górę :kwasny: niby nic ale czy na tym się zakończy???

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Tarnobrzegu paliwko poszło o 3gr w górę :kwasny: niby nic ale czy na tym się zakończy???

paliwko słyszałem ze juz zaczyna drożec wiec w najblizszym czasie nie ma co sie spodziewać spadków cen na stacjach :thumbdown:
Opublikowano

Auchan w Rzeszowie 2,99 :gwizdanie: Ludzi pogieło, kolejka na stacje miała ok 1 km :shocked: Nie dość, że w tej kolejce wiecej spalą to jeszcze takie dziadostwo tankują :thumbdown:

dziadostwo jak dziadostwo. poltora roku tankuje juz na auchanie w wawie i silnik cyka jak ta lala. i przy -22 nie zamarzlo w baku. a ty kolego rozumiem jestes z zawodu chemikiem i badales w laboratorium to paliwko z auchana :polew:

Opublikowano

Auchan w Rzeszowie 2,99 :gwizdanie: Ludzi pogieło, kolejka na stacje miała ok 1 km :shocked: Nie dość, że w tej kolejce wiecej spalą to jeszcze takie dziadostwo tankują :thumbdown:

dziadostwo jak dziadostwo. poltora roku tankuje juz na auchanie w wawie i silnik cyka jak ta lala. i przy -22 nie zamarzlo w baku. a ty kolego rozumiem jestes z zawodu chemikiem i badales w laboratorium to paliwko z auchana :polew:

Nie drwij sobie chłopcze to po pierwsze..., a po drugie nie od dzis wiadomo, że paliwo na hipermarketach jest gorszej jakości. Miałem kiedys benzynę i na takim paliwie robiłem na baku ok 100 km mniej niz na paliwie ze Statoil. Mojego brata ktos kiedys namówil na zatankowanie na Auchan i po wyjechaniu ze stacji wkur..iał się, że auto nie jedzie.

Opublikowano

to miałeś pecha kolego bo te stacje są tak samo kontrolowane jak każde inne...

zobacz sobie ostatnie dane z NIKu ile tam Lotosów, Orlenów, Shelów, Statoilów...

a na NESTE nie ma nawet kto chrzcić... bo bez obsługi... a źródło to samo co wszędzie...

Opublikowano

ale macie fajne ceny jak wczoraj na Blisce najtaniej jak do tej pory ON za 3.35

Opublikowano

U mnie w Lesznie 3.35zł.

Zazdroszcze cen rzędu 3zł :kwasny: mam nadzieje ze u mnie tez tak niedługo będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Auchan w Rzeszowie 2,99 :gwizdanie: Ludzi pogieło, kolejka na stacje miała ok 1 km :shocked: Nie dość, że w tej kolejce wiecej spalą to jeszcze takie dziadostwo tankują :thumbdown:

dziadostwo jak dziadostwo. poltora roku tankuje juz na auchanie w wawie i silnik cyka jak ta lala. i przy -22 nie zamarzlo w baku. a ty kolego rozumiem jestes z zawodu chemikiem i badales w laboratorium to paliwko z auchana :polew:

Nie drwij sobie chłopcze to po pierwsze..., a po drugie nie od dzis wiadomo, że paliwo na hipermarketach jest gorszej jakości. Miałem kiedys benzynę i na takim paliwie robiłem na baku ok 100 km mniej niz na paliwie ze Statoil. Mojego brata ktos kiedys namówil na zatankowanie na Auchan i po wyjechaniu ze stacji wkur..iał się, że auto nie jedzie.

no to moze u was w Rzeszowie jest inaczej niz gdzie indziej, bo ja raz zatankowalem ON verva na orlenie i nie bylo zadnej roznicy w zasiegu na baku i pracy silnika (halasowal tak samo glosno :decayed:). chłopcze.... :gwizdanie:

Opublikowano

Shell Wrocław ropka 3,18 zł

Shell Legnica ropka 3,25 zł

Jutro tankuje we Wrocławiu :D :>

Opublikowano

u mnie na wsi VPR 4,39 :kox: jak spadnie do 3.99 to leje do pełna :decayed:

Neste Ochota

PB98 3,32 :good:

dajsel 3,29

Opublikowano

od jakiegoś czasu

Orlen

diesel 3.26

gaz 1.81 :shocked:

Opublikowano

ORLEN Verva Diesel 3,43 dziś do pełna za 195 zeta :>

Opublikowano

Sopot BP 09.01.09

ON 3.21 :kox:

Opublikowano

Lukoil Bielany - ON - 3.16, 95 - 3.17, 98 - 3.25

Opublikowano

To na ślasku nie ma co narzekac

123 statoil pb 95 - 3,05zł On -3,05zł pb 98 - 3,15zł

i takie same ceny na neste...

Orlen bliska 3 gr wiecej

Opublikowano

W strone Kudowy od Wrocławia:

ON Verva 3.39

ON 3.27

Gaz 1.61 :gwizdanie:

Opublikowano

Auhan Krasne (Rzeszów)-

ON - 2,99

pb95- 2,99

:banan:

Opublikowano

Białystok orlen ON 3.21 verwa ON 3.33 :gwizdanie:

Opublikowano

Neste Modlińska

On 3.12 yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehaaaaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox: :kox:

Realnie oby tyle zostalo .. :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.