Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth

malik

Jakoś przebrnąłem przez te 54str tematu ale moje problemu nie znalazłem. Szukajka też nic.

Otóż mam fabryczny moduł BT ale za cholerę nie mogę się z nim połączyć. Standardowy pin 1234 odrzuca, 0000 też. Testowałem z trzema telefonami (dwa samsungi i iphon 4) i nadal nic. Czy możliwe, że ktoś sobie zmienił pin? Jeśli tak to czy jest odczytania go, może któryś blok wartości w vag'u? Ew zmiana tego pinu.

Pooomocy ;)

• Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pooomocy ;)

Kompem probowales sie polaczyc ? moze ktos wyjał :confused4:

Sterownik jest, telefon widzi sterownik ale nie może się z nim połączyć.

... Czy możliwe, że ktoś sobie zmienił pin? Jeśli tak to czy jest odczytania go, może któryś blok wartości w vag'u? Ew zmiana tego pinu.

Jest możliwe. Jak znajdę, to zaraz napiszę gdzie tego szukać.

Tutaj sobie sprawdzisz/zmienisz:

77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read

Pozdrawiam.

Sławek

No i super, działa, faktycznie ktoś sobie ustawił swój pin.

Dziękuję ślicznie.

EDIT

Jednak jeszcze jedno, nie wyświetla książki tel. w sensie jak ktoś dzwoni to pojawia się na navi i na fis'ie tylko nr tel a nie nazwa dzwoniącego. Kontakty są w tel jak i na karcie sim.

Dziękuję serdecznie domin za tak dokładną rozpiskę. W poniedziałek będę montował całość i napiszę jakie rezultaty. Kupiłem moduł Q i mam nadzieję że mi obsłuży SE Xperię V. Tych dotykowych telefonów to nijak odbierać, nie mówiąc o wybieraniu numeru podczas jazdy. Dużo rozmawiam przez fona i BT to moje wybawienie :naughty:

Wszystko działa jak należy. Moduł z końcówką Q współpracuję z SE Xperia V, ściągnął książkę i bez problemu się łączy. Dzięki wskazówce domina79 połączyłem również prawidłowo linię k-line do radia i mogę już z poziomu VCDS w nim grzebać. Dzięki za pomoc :notworthy:

Jak masz Nokię to musisz zainstalować do niej specjalny soft (było w treści wcześniej).

Albo sprawdź z połączenie z innym modelem telefonu. Rozeznasz temat.

jaki specjalny soft? ja mam e52 (czyli na symbianie), testowałem też n8 i wszystko działa i działało jak trzeba - a moduł stary M czy H, nie pamiętam..

panowie zaczynam modzic z systemem BT :kox:

powiedzcie mi czy galaxy s2 obsłuży, kiedyś widziałem liste telefonów, niestety teraz nie potrafie tego odszukać ;(

panowie zaczynam modzic z systemem BT :kox:

Jeżeli kupisz moduł BT z końcówką Q to na pewno. Ja mam xperię neo V która wyszła całkiem niedawno i wszystko śmiga.

U mnie s2 dziala elegancko, modul h

sam2603.th.jpg

sam2602g.th.jpg

panowie dostałem takie coś i potrzebuję pomocy jak to podłączyć do concerta 2 by grało i śpiewało

sam2603.th.jpg

sam2602g.th.jpg

..daj jeszcze raz te foty , ja ich nie widze :mysli:

..te przejściówy to pod rns-a lub concert 3 itd. do concerta 2 idzie od bt tylko jedna mała czerwona kostka :)

hmm ale to podobno jest taki kabel robila go naviserwis ze uniwersalny do wszystkiego, tylko cos tam po przełączać

tak ale pasi tylko pod 2 diny , u Ciebie potrza coś takiego http://naviservice.com.pl/?item=127&t=1324814373

dzięki wielkie będę musiał pogadać ze sprzedawcą :)

kurde skzoda myślałem że juz będzie śmigało

już wiem o co chodzi piny wystarczy poprzepinać :>

ma ktoś może rozpiske z concerta 2 jak ida piny?

był w tym wątku opis kodowania bt (plik jpg o ile pamiętam) wraz z ustawianiem głośności dla głośnika oraz czułości mikrofonu. Gdzie się podział bo nie mogę go odnaleźć. Nie da się go podczepić pod pierwszy post?