Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moduł z końcówka D. Zmieniarka Tak, Bose Nie. Do tego mam dziwny problem bo nie zawsze vag chce mi się połączyć z Bluetooth, a jak juz się połączy to nie mogę zienić kodowania. zostaje to samo było przed zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc slaby kabel, a moze tez być i modul lipny, lub wpisujesz kodowanie spoza zasiegu możliwości modulu typu basic

Spróbuj tak:

Rns-e 0301757 albo 0301257

Bt 0000622 lub 0000722

Kurde z ta kiera to jak ona podchodzi pod multi bez rolek czy nie? Nie jestem pewien

Edytowane przez turbobastard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie powinno być kodowanie w moim przypadku? Bo ogółnie to jako tako to chodziło nie wyświetlało tylko ikonki bt i nie pokazywało zasięgu. Ale teraz wyświetla mi sie tylko komunikat ze mogę odbierać lub odrzucać połączenia pokrętłem ale nie mogę skasować tego komunikatu z rnse. Ręce mi już do tego opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z tymi kodowaniami i na każdym jest tak samo. Ogólnie wszystko działa (nie wyświetla jedynie ikonki bt, ani sily sygnału), do czasu kiedy wyłączę radio i odejdę na jakiś czas. Gdy wrócę włączam zapłon telefon łączy się automatycznie jednak na ekranie wyświetla się info: Przy połączeniu przychodzącym możesz wybrać opcje używając dużego pokrętła: -odbierz/ -ignoruj/ -zamień i w żaden sposób nie moge tego wyłączyć. Co może być nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jaki numer modułu jest potrzebny, żeby działał z androidem 6.0?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kufelkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Poszukuje modułu bluetooth z koncówką Q z pełną funkcjonalnością, kolega z forum posiada na sprzedaż z końcówką H. Moje pytanie czy moduł z końcówką H ma taką samą pełną funkcjonalnosć jak moduł Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, gdzie znajduję się fabrycznie moduł bluetooth w B7?

Myślałem że będzie za schowkiem ale nie widzę go, a jest na pewno bo telefon znajduję bluetootha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tam, gdzie i w B6, czyli z przodu pod wykładziną pod fotelem pasażera.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem się tel. z BT , wcześniej miałem dwa solidy samsungi i żadnych problemów nie było , ale przyszły czasy kiedy bez smartfona nie da się funkcjonować i zakupiłem sony m4 aqua. Niestety połączenie traw nie więcej niż kilka sekund . Najpierw włączam bt w tel i słychać dźwięk w aucie jak się łączy po kilku sekundach pojawia się dźwięk zerwania połączenia jest tak za każdym razem :kwasny:

Czy to znaczy ze moduł BT który mam jest już za stary jak się nie mylę mam ten podstawowy z końcówką D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz książke? Możesz wybierać połączenia na fisie?

Czy tylko możesz odbierać połączenia?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z głośnością. Ledwo słyszę gdy z kimś rozmawiam przez telefon. Sprawdzałem na innym module BT i jest to samo. Podczas rozmowy głośność w telefonie mam ustawiona na maksa. Gdzie szukać przyczyny? Czy najlepszym wyjściem będzie rozebranie całego układu i sprawdzenie połączeń? Moduł mam podłączony z funkcja SDS.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z głośnością. Ledwo słyszę gdy z kimś rozmawiam przez telefon. Sprawdzałem na innym module BT i jest to samo. Podczas rozmowy głośność w telefonie mam ustawiona na maksa. Gdzie szukać przyczyny? Czy najlepszym wyjściem będzie rozebranie całego układu i sprawdzenie połączeń? Moduł mam podłączony z funkcja SDS.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapomnij BT w telefonie. Włącz głośność dzwonka na trochę więcej jak na połowę i spróbuj połączyć się na nowo z BT w aucie. Tyle, że ja miałem za głośno, że głośniki z boczkami chciały wyjść do kabiny. Spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mistrzuniu nic to nie dało. Ciagle jest tak samo. Pozostaje chyba sprawdzenie połączenia miedzy BT a RNS. Przy weekendzie rozbiorę wszystko i posprawdzam, może rzeczywiście gdzieś się machnąłem podczas podłączania [emoji848] Tylko ciekawe gdzie, sprawdzałem dwa razy... A gdybym pomylił + z - w pinach odpowiedzialnych za głośniki to by mogło być tak, ze cicho słyszę rozmówcę mimo ze mam głośność BT ustawiony na maksa? Czy nic bym nie słyszał? W sumie jak ja coś mowie to tez bez szału druga osoba słyszy, ale rozumie wszystko wiec może coś w pinach od mikrofonu jest nie halo [emoji848]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy erenesie przedzwoń sobie piny z tymi od blutka, czy się zgadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...