Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, august napisał:

Potwierdzam, że po zestawie nokia można się podłączyć do mikrofonu w słupku A od strony kierowcy. Pomarańczowa wtyczka. Czarny i zielony w ekranie.

U mnie ten kabelek we wtyczce był fabrycznie, pomimo że żadnego zestawu nigdy nie było  :wink:.  Całą resztę oczywiście musiałem dołożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam z końcówką D i vag com łączy się dopiero za 5 razem czasem za 2 razem. Także losówo . Jeśli nie idzie wam musicie łączyc się do skutkuaz pójdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś podrzucić gdzie kupić gotowy kabelek do podłaczenia modułu BT. kupiłem moduł z literką H i ma wtyczkę z odciętymi kablami około 60cm ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrać bo w oryginalnej wiązce przewodów jest 8, jeden 2 żyłowy i jeden chyba 12 żyłowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spinacz47 napisał:

mógłby ktoś podrzucić gdzie kupić gotowy kabelek do podłaczenia modułu BT. kupiłem moduł z literką H i ma wtyczkę z odciętymi kablami około 60cm ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrać bo w oryginalnej wiązce przewodów jest 8, jeden 2 żyłowy i jeden chyba 12 żyłowy. 

 

pisz do kaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie do RNS-D idzie bluetooth podpiac? Gdzies wyczytalem ze zaden z ori tam nie podchodzi a takie mi sie radio trafilo wlasnie, problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2017 o 10:09, turbobastard napisał:

Bluetooth książki nie przetrzymuje

Sent from my E6853 using Tapatalk
 

Niby nie przetrzymuje, ale jak wytłumaczyć taką  powtarzającą się sytuację:

Moja pani jeżdżąc autem używa bluetooth z Honorem 8. Ja wsiadając po niej łączę zestaw z Honorem 7 i tu za pierwszym razem był zonk, wyświetliły mi się jakieś nieznane kontakty, później okazało się że są z Honora 8, rozłączenie i ponowne połączenie,  powoduje wyświetlenie moich kontaktów. 

Nie wiem jak jest na odwrót bo nie sprawdzałem. 

Moduł Q + RNS-E wszystko dokladane dawno temu. 

 

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam nie typowe pytanie posiadam a4b7 2007 w orginale jest RNS-E dołożyłem kierownice multi a niedawno modół BT z literą H w okolicy nie ma ogarnietego mechanika który by ogarnoł pełne kodowanie tego zestawu pytanie moje jest nastepujace czy ktos znający sie na kodowaniach dał by rade zakodowac mi to WIRTUALNIE posiadam kabel Z E-SERWIS i vcds na lapku chodzi mi o polączenie przez TeamViewer  sam nie chce tego kodowac bo moge narobic bałaganu wiekszego niż jest oczywiscie nie chce tego za darmo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mayki1 napisał:

witam mam nie typowe pytanie posiadam a4b7 2007 w orginale jest RNS-E dołożyłem kierownice multi a niedawno modół BT z literą H w okolicy nie ma ogarnietego mechanika który by ogarnoł pełne kodowanie tego zestawu pytanie moje jest nastepujace czy ktos znający sie na kodowaniach dał by rade zakodowac mi to WIRTUALNIE posiadam kabel Z E-SERWIS i vcds na lapku chodzi mi o polączenie przez TeamViewer  sam nie chce tego kodowac bo moge narobic bałaganu wiekszego niż jest oczywiscie nie chce tego za darmo .

Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy, właśnie skończyłem montaż BOSE RSNE i BT - po podłączeniu i naciśnięciu przycisku TEL - wszystko działa - znaczy się prawie wszystko - Iphone łączy się z BT w aucie, mogę wybrać numer, odebrać połączenie - jednak nie chce mi zsynchronizować książki telefonicznej, BT mam z literką Q - do tego jak podłączałem VAG to za fixa nie mogę się połączyć z Radiem - możecie mi podpowiedzieć czy mam się łączyć z 56-Radio ? czy może jakoś inaczej - podejrzewam że nie pobieranie tych kontaktów jest spowodowane błędnym kodowaniem... - proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy parowaniu miałeś komunikat na fonie o udostępnieniu kontaktów? sprawdź czy masz to zaznaczone w opcjach bt telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowane wszystko na HIGH?

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregory87 napisał:

Przy parowaniu miałeś komunikat na fonie o udostępnieniu kontaktów? sprawdź czy masz to zaznaczone w opcjach bt telefonu. 

Kolego mam iphone, sprawdzałem w opcjach BT w telefonie i mam zaznaczona opcję parowanie kontaktów - tylko że kontakty mam w telefonie.

nie wiem być może mam złe kodowanie w RSNE lub BT - za fixa nie mogę się połaczyć ani z BT ani z radjem ...

56 to radio w vag a BT to która opcja w vag ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bt powinien ci się zgłosić pod telefonem. Nie pamiętam, która to grupa.
Użyj vcds lite i wyłącz radio na czas łączenia z bt.

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio mam włączone i vcds lite  niestety nie reaguje, być może mam za słaby kabel, zaraz sprawdzę jaki dokładnie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie łapie jak mam radio włączone.

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za cholerę mi się nie połączy ani z 56 radio ani 77 telefon :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...