Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oglądał już ktoś TED'a ?

całkiem dobry

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ted maga za***isty:kox:

Opublikowano

TED doyebany w maxa :wink:

Opublikowano
Chlopaki pytanie mam... poleccie mi jakas dobra swieza komedie.... taka do posmiania sie...

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Dyktator

jak nie widziałeś to polecam

Pisałem o tym filmie wcześniej... Jest na tak żenująco kretyńskim poziomie że naprawdę nie da się tego oglądać, ja odradzam i to stanowczo....

Co do komedii to nie wiem, może kosmita Paul :eusathink:

czy ja wiem czy aż tak źle, ja osobiście lubię filmy z sasha baronem choenem Ali G było dobre przynajmniej wtedy kiedy to oglądałem

żart jest specyficzny, ale jak na komedia na odmozdzenie i zabicie czasu jak dla mnie spoko

No mnie film wyjątkowo nie podszedł, wyłączyłem przy scenie jak poród odbierał... Za debilna jak dla mnie, nie zniosłem tego poziomu :decayed:

Opublikowano

Ok dzisiaj oglądnę tego TED'a w takim razie :kox:

Pamięć absolutna nawet nawet 7/10

Ted miazdzy :kox:

Opublikowano

Ten VHS to kupa i to taka nawet kackupa .... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Pablo moja sobie zapodała neta z netii i ma transfer nawet ta głupim chomiku 750 kb/s ... a ja mam 250 na neostradzie ... musze sie rozejrzec za netem... wie ktos cos o tym LTE ???

Opublikowano

Ted= kupa

Opublikowano

Spadają tato-komedia 8/10;

I ze cię nie opuszczę- na faktach;

Ted- faktycznie sredniak.

wysłane za pomocą tapki2

Opublikowano
Ten VHS to kupa i to taka nawet kackupa .... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Pablo moja sobie zapodała neta z netii i ma transfer nawet ta głupim chomiku 750 kb/s ... a ja mam 250 na neostradzie ... musze sie rozejrzec za netem... wie ktos cos o tym LTE ???

1.1Mb/s na torrentach:naughty: Neostrada:kox: Bezprzewodowe na wsi nie dają rady:kwasny:

sory za OT:wink:

Opublikowano

Zapowiedź, ale warto zapamiętać:

Opublikowano

Looper.... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

gorszego gó...wna z Brucem willisem nie widziałem

Opublikowano

Mroczny Rycerz fajny ale troche za długi ale ogólnie polecam.

Na dziś zasysam to :

raid.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

The Raid: Redemption - Official Trailer HD (2012) - YouTube

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.